Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 listopada 2018, 11:59

autor: Aquma

1,35 mln dolarów GTA do zdobycia w GTA Online w tym tygodniu

Studio Rockstar Games poinformowało, że logując się do GTA Online w tym tygodniu, będzie można zdobyć dodatkowe pieniądze. Na graczy czeka także szereg innych opcji umożliwiających zdobywanie bonusowej gotówki i punktów RP. Nie zabraknie również atrakcyjnych rabatów.

Sporo dodatkowych pieniędzy do zdobycia w GTA Online. - 1,35 mln dolarów GTA do zdobycia w GTA Online w tym tygodniu - wiadomość - 2018-11-21
Sporo dodatkowych pieniędzy do zdobycia w GTA Online.

W SKRÓCIE:

  1. logując się do GTA Online w tym tygodniu będzie można zdobyć dodatkowe pieniądze (maksymalnie 1,35 dol. GTA);
  2. równocześnie podwojono liczbę pieniędzy i RP zdobywanych dzięki udziałowi w niektórych wydarzeniach/misjach;
  3. gracze mogą też skorzystać z licznych rabatów.

Studio Rockstar Games poinformowało, że w tym tygodniu w GTA Online będzie można zdobyć dodatkowe pieniądze. Logując się do gry choć raz, otrzymamy 750 tys. wirtualnych dolarów, zaś za każdy dodatkowy dzień, w którym odpalimy omawianą produkcję – aż do 26 listopada – suma ta zwiększy się o kolejne 100 tys. Łącznie będzie więc można zdobyć 1,35 mln „dolarów GTA”. Pieniądze zostaną zdeponowane na kontach graczy w Banku Maze 3 grudnia.

To jednak nie wszystko – równocześnie deweloperzy podwoili ilość pieniędzy i punktów reputacji (RP), które można zdobyć biorąc udział w wybranych misjach i wydarzeniach, takich jak Sumo Remix, Biker Work & Challenge, Biker Sell Mission, a także Running Back Remix. Dodatkowo ochroniarze i wspólnicy biorący udział w aktywnościach organizacji również zarobią dwukrotnie więcej.

Wydając zdobytą m.in. dzięki specjalnym wydarzeniom kasę, warto zwrócić uwagę na szereg upustów i specjalnych okazji – nabyć taniej można np. samochody sportowe, samoloty czy posiadłości. Listę rabatów znajdziecie na poniższym obrazku.

Nowe okazje w GTA Online.
Nowe okazje w GTA Online.

GTA V zadebiutowało na rynku 17 września 2013 roku na PlayStation 3 oraz Xboksie 360. 14 miesięcy później gra została wydana również na Xboksie One i PlayStation 4, zaś w kwietniu 2015 roku trafiła na pecety. Tytuł jest dostępny w polskiej wersji językowej (z napisami). Tryb sieciowy omawianej produkcji działa od października 2013 roku i cieszy się olbrzymią popularnością.

  1. GTA Online – strona oficjalna
  2. GTA V – kompendium wiedzy
  3. Recenzja gry Grand Theft Auto Online - multiplayer z potencjałem