Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 stycznia 2023, 16:17

Wyjątkowa gra o I wojnie światowej za darmo w wersji na Steam

Bandai Namco przygotowało akcję, w ramach której zdobędziecie za darmo wyjątkową przygodówkę 11-11: Memories Retold.

Źródło fot. Bandai Namco
i

Bandai Namco zorganizowało inicjatywę, w ramach której możecie zdobyć za darmo unikalną przygodówkę 11-11: Memories Retold. Oczywiście akcja jest ograniczona czasowo, a także ilościowo.

Aby odebrać tytuł, należy zalogować się na konto w oficjalnym sklepie firmy (lub założyć nowe), wejść w poniższy link i potwierdzić chęć wzięcia udziału w rozdawnictwie. Następnie należy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby akcji.

11-11: Memories Retold za darmo

Akcja trwa do 2 lutego. Po tym dniu e-mailowo rozesłane zostaną kody przeznaczone do aktywacji na platformie Steam. Należy mieć jednak na uwadze, że pula kluczy jest ograniczona do 200 000 sztuk. Istnieje więc szansa, że nie każdy otrzyma darmową kopię gry.

11-11: Memories Retold to przygodówka osadzona w realiach I wojny światowej, która odznacza się niezwykłą, malarską oprawą graficzną. Produkcja opowiada o dwóch mężczyznach – Harrym oraz Kurcie – którzy 11 listopada 1916 roku podejmują decyzję o wyruszeniu na front. Chociaż obaj stoją po przeciwnych stronach barykady, to ich losy wzajemnie się przeplatają. Jeśli natomiast chodzi o samą rozgrywkę, to opiera się ona głównie na eksplorowaniu kolejnych lokacji, rozmawianiu z NPC i rozwiązywaniu prostych zagadek środowiskowych.

Produkcja spotkała się z dość ciepłym odbiorem. Średnia ocen wersji na PC w serwisie Metacritic wynosi 73%.

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry. Z tą pasją postanowiła spróbować swoich sił w pisaniu dla szerszej publiki. Z Gry-Online.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańczy specjalista od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi też oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi.

więcej