Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat ArcaniA: Upadek Setarrif

Próbki polonizacji gry ArcaniA: Upadek Setarrif

Kono, 13 stycznia 2012, 13:30

Ukazały się pierwsze próbki polonizacji ArcaniA: Upadek Setarrif, która jest samodzielnym dodatkiem do gry Arcania: Gothic 4.

Arcania: Fall of Setarrif dostępna na Steam

Sarge, 25 października 2011, 12:00

Wczoraj miała miejsce premiera produkcji Arcania: Fall of Setarrif, będącej samodzielnym dodatkiem do gry Arcania: Gothic 4. Tytuł jest dostępny w serwisie dystrybucji cyfrowej Steam.

Znamy wymagania sprzętowe gry ArcaniA: Fall of Setarrif

Hed, 5 października 2011, 12:29

Ujawniono wymagania sprzętowe gry ArcaniA: Fall of Setarrif, czyli samodzielnego dodatku do ArcaniA: A Gothic Tale. Producent odpowiedzialny za tytuł wypuścił też kilka nowych obrazków. W grze ponownie wcielimy się w bezimiennego śmiałka i ruszymy na ratunek miastu Setarrif.

Premiera gry Arcania: Fall of Setarrif w przyszłym miesiącu

Sarge, 23 września 2011, 09:22

Po licznych komplikacjach związanych z problemami JoWooD Entertainment, gra Arcania: Fall of Setarrif ostatecznie doczeka się oficjalnego debiutu. Dodatek do czwartej części Gothica znalazł nowego wydawcę i otrzymał dokładną datę premiery.

Firma JoWood uratowana - powstaną kontynuacje gier SpellForce i Arcania

DogGhost, 21 sierpnia 2011, 10:48

Znajdująca się w stanie upadłości firma JoWood została wykupiona przez szwedzki holding Nordic Games. Nowy właściciel zapowiada wznowienie większości gier z katalogu tego wydawcy.

Koniec JoWooD, właściciela takich marek jak: Painkiller, Spellforce czy Arcania

Adrian Werner, 22 kwietnia 2011, 11:22

W ostatnich miesiącach wielokrotnie pisaliśmy o problemach finansowych JoWooD. Teraz wiemy już, że próba uratowania firmy zakończyła się niepowodzeniem.

Premiera dodatku do Arcania: Gothic 4 zagrożona

Adrian Werner, 24 marca 2011, 09:51

Wielokrotnie już pisaliśmy o kłopotach JoWooD. Do tej pory wydawcy udawało się jednak jakoś unikać najgorszego. Niestety, jego szczęście uległo chyba wreszcie wyczerpaniu, ponieważ popadł teraz w tarapaty tak poważne, że przyszłość zapowiadanego dodatku do gry Arcania: Gothic 4 stanęła pod znakiem zapytania.

Pierwszy zwiastun Arcania: Fall of Setarrif

Sarge, 3 marca 2011, 09:02

Choć od oficjalnej zapowiedzi pierwszego samodzielnego dodatku do gry Arcania: Gothic 4 minęły już niemal trzy miesiące, to do tej pory nie mieliśmy okazji zobaczyć go w akcji. Sytuacja uległa zmianie wraz z publikacją pierwszego zwiastuna Arcania: Fall of Setarrif.

Data premiery pierwszego dodatku do Arcania: Gothic 4

Sarge, 15 lutego 2011, 10:15

Poznaliśmy datę premiery Arcania: Fall of Setarrif – pierwszego samodzielnego dodatku do gry Arcania: Gothic 4, która swoją premierę miała ledwie kilka miesięcy temu. Okazuje się, że fani cyklu nie będą musieli zbyt długo czekać na dalszą część przygód w znanym uniwersum.

Zapowiedziano pierwsze rozszerzenie do Arcania: Gothic 4

Jiker, 10 grudnia 2010, 10:37

Choć zmiany wprowadzone w Arcania: Gothic 4 nie przypadły do gustu fanom poprzednich odsłon serii, produkcja firm Spellbound oraz JoWooD najwidoczniej nie miała większych problemów ze znalezieniem odbiorców. Potwierdza to zapowiedź pierwszego rozszerzenia do gry, wydanej w październiku wersjach na PC i Xboksa 360.