Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Assassin's Creed: Bloodlines

Gry-pułapki, na które powinien uważać posiadacz PSP

Brucevsky, 22 stycznia 2014, 16:02

W bibliotece gier wydanych na PSP znajdziemy wiele hitów i całkiem sporo produkcji słabych. Które gry ze znanych serii w wydaniu handheldowym lepiej ominąć? Oto krótka lista największych "pułapek".

Gracz na wypasie – kolekcja ubrań Assassin’s Creed

sathorn, 29 października 2012, 17:21

Sama zabawa to dla Ciebie za mało? Lubisz wydawać pieniądze na rzeczy związane z wirtualną rozrywką, ale niekoniecznie kolejne gry? W takim razie oto idealna propozycja - zbyt droga seria ubrań inspirowana serią Assassin's Creed.

Nowy Assassin's Creed w czasach rewolucji amerykańskiej – kolejne plotki

Hed, 28 stycznia 2012, 11:22

Pojawiły się kolejne plotki odnośnie następnej części serii Assassin’s Creed. Jeden z serwisów twierdzi, że gra będzie rozgrywała się w czasach rewolucji amerykańskiej i wprowadzi nowego bohatera. Podobno Ubisoft zapowie kontynuację marki przed końcem marca.

Sony Pictures zamierza stworzyć filmową adaptację gry Assassin’s Creed

Hed, 21 października 2011, 12:30

Sony Pictures najprawdopodobniej zrealizuje film na podstawie Assassin’s Creed. Wytwórnia podobno finalizuje rozmowy z wydawcą gry i właścicielem marki, czyli firmą Ubisoft.

Sześć nowych tytułów na PlayStation Vita od firmy Ubisoft

Taven, 17 sierpnia 2011, 09:26

Swoje silne wsparcie dla PS Vita ogłosiła podczas targów gamescom firma Ubisoft. Francuski gigant zapowiedział prace nad sześcioma grami przeznaczonymi na konsolę.

Istambuł miejscem akcji następnej odsłony serii Assassin’s Creed?

Hed, 4 maja 2011, 11:37

Ubisoft kontynuuje zabawę w zwodzenie graczy i powolne odsłanianie tajemnic następnego projektu z serii Assassin’s Creed w nowym teaserze, który trafił wczoraj do sieci. W kolejnym już niezwykle krótkim materiale pojawiło się najprawdopodobniej nawiązanie do nowego miasta oraz pewna data. Dokąd zabiorą nas twórcy?

Nowy teaser kolejnego Assassin’s Creed zawiera wskazówki na temat gry

Hed, 2 maja 2011, 20:39

Firma Ubisoft wypuściła następny teaser dotyczący kolejnej odsłony Assassin’s Creed. Jak przystało na materiał promujący serię, film jest tajemniczy i prezentuje tylko kilka poszlak na temat rzekomej gry. Szybko stały się one pożywką dla fanów, mnożących teorie o realiach historycznych, w jakich być może będzie rozgrywała się produkcja.

Pomóż ujawnić szczegóły dotyczące nowej gry z serii Assassin's Creed

Olek, 30 kwietnia 2011, 11:14

Działania marketingowe prowadzone za pośrednictwem serwisu społecznościowego Facebook cieszą się coraz większą popularnością wśród twórców gier. Tym razem koncern Ubisoft obiecał wyjawić pierwsze konkrety na temat kolejnej odsłony cyklu Assassin's Creed, jeśli wystarczająca liczba osób „polubi” enigmatyczny teaser tej produkcji.

Powieść w uniwersum Assassin's Creed trafi do sprzedaży w listopadzie

Sarge, 16 września 2010, 18:35

Przenikanie uniwersów najbardziej znanych gier do świata filmów lub książek nikogo dzisiaj nie dziwi. Doskonałym tego przykładem jest seria Assassin’s Creed, która doczekała się serii filmów przybliżających tło historyczno-fabularne, a już niedługo do sprzedaży trafi do sprzedaży powieść o nazwie Assassin’s Creed: Renesans.

2011 rok bez nowej odsłony cyklu Assassin's Creed

Jiker, 8 lipca 2010, 14:42

Jean-Francois Boivin (associate producer) powiedział na łamach serwisu Eurogamer, że najprawdopodobniej na kolejną – po Brotherhood – odsłonę serii Assassin’s Creed przyjdzie nam trochę poczekać. Według producenta marki do premiery kolejnych przygód Desmonta Milesa oraz jego przodków dojdzie najprędzej w 2012 roku.

Dyrektor kreatywny serii Assassin’s Creed opuszcza Ubisoft

Adrian Werner, 13 czerwca 2010, 08:29

W działającej pod egidą Ubisoftu drużynie zabójców nie dzieje się dobrze. Jak poinformował serwis Game Informer, dyrektor kreatywny odpowiedzialny za serię Assassin’s Creed opuścił szeregi firmy.

Plotki przed E3: GoldenEye, Elder Scrolls V i Thief 4

Olek, 4 czerwca 2010, 17:07

Targi E3 (Electronic Entertainment Expo) rozpoczną się za półtora tygodnia. W najlepsze trwają już spekulacje dotyczące tego, jakie niespodzianki szykują najwięksi producenci i wydawcy gier. Niektóre doniesienia brzmią całkiem obiecująco.

Cartoon Games - odc. 21 - W stogu siana

Otis, 7 kwietnia 2010, 10:05

Wieści ze świata (Uncharted 2: Among Thieves, Far Cry 3, Tekken 6) 25/11/09

Jiker, 25 listopada 2009, 15:20

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: nowi bohaterowie w Super Street Fighter IV, problemy z cyfrową wersją Assassin’s Creed: Bloodlines, o dewelopingu Far Cry 3, pięciolecie marki Killzone, nowy styl graficzny Splatterhouse i inne. Zapraszamy do lektury.

Rozważania o trzeciej części Assassin's Creed

Filip „fsm” Grabski, 13 października 2009, 19:25

Jeszcze nie było nam dane przeżyć nowego odcinka przygód kolejnego przodka Desmonda, a twórcy już nieśmiało przebąkują o kolejnej odsłonie serii Assassin's Creed. Dzięki magazynowi Xbox World 360 poznaliśmy wstępne plany Ubisoftu względem ACIII. Czy czasy II Wojny Światowej jeszcze kręcą graczy?

Pierwszy zwiastun Assassin's Creed: Bloodlines

Jiker, 17 lipca 2009, 08:45

W sieci opublikowany został zwiastun prezentujący w akcji Assassin’s Creed: Bloodlines, powstające na przenośne PSP. Produkcja, oficjalnie zapowiedziana pod koniec lutego wraz z kilkoma innymi, hitowo zapowiadającymi się pozycjami na konsolę Sony, wygląda na nim wyjątkowo dobrze. Już teraz można stwierdzić, że posiadacze PSP otrzymają grę wysokiej klasy.

Assassin’s Creed sprzedał się w nakładzie 8 milionów egzemplarzy

Hed, 11 czerwca 2009, 11:53

Pierwsza odsłona serii Assassin’s Creed, wydana w 2007 roku na konsole Xbox 360 oraz PlayStation 3, a później także na pecety, sprzedała się w łącznym nakładzie 8 milionów egzemplarzy. Taką informację podał Patrice Désilets, jeden z producentów pierwowzoru i kontynuacji, podczas jednego z wywiadów udzielonych na tegorocznych targach E3. Popularność gry jest jak widać naprawdę ogromna.

Assassin's Creed: Bloodlines na PSP postawi poprzeczkę wysoko?

Hed, 10 czerwca 2009, 20:37

Firma Ubisoft opublikowała pierwsze zdjęcia z Assassin's Creed: Bloodlines, czyli odsłony znanej serii na przenośną konsolę PSP. Obrazki pojawiły się co prawda wcześniej na targach E3 (przykładowo podczas konferencji Sony), ale teraz możemy obejrzeć je w nieco wyższych rozdzielczościach. O grze nie wiemy na razie praktycznie nic – materiały sugerują jednak, że twórcy stawiają poprzeczkę wysoko.

Piractwo głównym problemem PSP

Jiker, 22 kwietnia 2009, 18:59

Peter Dille, człowiek odpowiedzialny za marketing amerykańskiego oddziału firmy Sony, oznajmił w wywiadzie udzielonym redakcji serwisu Gamasutra, że poziom piractwa na PSP jest „chorobliwy”. Działalność osób ściągających pirackie wersje gier jest już tak rozległa, że wiele produkcji cierpi w niesamowity sposób, odnotowując sprzedaż na znacznie niższym poziomie od przewidywanego.

Assassin's Creed również na iPhonie

Jiker, 15 marca 2009, 12:03

Assassin’s Creed to potężna marka. Według nieoficjalnych danych wszystkie dotychczasowe wersje pierwszej części serii sprzedały się już w około dziewięciu milionach egzemplarzy. W tym roku liczba ta zostanie poprawiona. Stanie się to dzięki edycji na PSP, która trafi do sprzedaży pod koniec roku, oraz zapowiedzianej właśnie odsłonie dla iPhone’a.

Sony zapowiedziało Assassin's Creed, Motorstorm, LittleBigPlanet i Rock Band w wersjach na PSP

Jiker, 24 lutego 2009, 19:02

PSP, od dłuższego czasu cierpiące na niewielką liczbę wyjątkowych hitów, otrzyma w niedługim czasie kilka naprawdę potężnych tytułów. Z informacji ujawnionych w trakcie dorocznej imprezy Destination PlayStation wynika, że chodzi tu o przedstawicieli marek Rock Band, LittleBigPlanet, Assassin’s Creed oraz MotorStorm. Ta ostatnia zawita również na PlayStation 2. Ziściły się zatem styczniowe zapowiedzi Sony.