Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Jumpgate: Evolution

Zamieszanie wokół Jumpgate Evolution

Adrian Werner, 7 grudnia 2010, 09:09

Od wielu miesięcy nie docierają do nas żadne nowe informacje na temat kosmicznego MMO zatytułowanego Jumpgate Evolution. Okazuje się, że nie tylko fani zaczęli już tracić cierpliwość czekając na premierę tej produkcji. Wydawca gry pozwał bowiem twórców (studio Net Devil) i domaga się zwrotu zainwestowanych w projekt środków.

Przegląd gier MMO (23/06/2010)

Rock Alone, 23 czerwca 2010, 09:08

Dzisiejsze wydanie Przeglądu MMO zdominowały targi E3. W trakcie ich trwania, co było do przewidzenia, pojawiło się mnóstwo ciekawych informacji na temat gier MMO. Nawet firmy, które nie uczestniczą w targach bezpośrednio, prezentują w sieci zdecydowanie więcej materiałów niż zazwyczaj.

Jumpgate Evolution ewoluuje

Hed, 12 marca 2010, 08:19

Przedstawiciel studia NetDevil opublikował krótkie podsumowanie zmian, które zdecydowano się wprowadzić do wciąż tworzonej gry MMO Jumpgate Evolution. Ten ciekawie zapowiadający się sieciowy symulator kosmiczny był już kilkukrotnie opóźniany (chociaż został przetestowany przez sporą liczbę graczy w ubiegłym roku), co budziło obawy o jego rzeczywisty stan.

Wieści ze świata (Assassin's Creed II, World of Warcraft, Battlefield: Bad Company 2) 22/07/09

Jiker, 22 lipca 2009, 10:55

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: aktualizacja Xbox Live, darmowe DLC do Killing Floor, zapowiedź filmów promujących Assassin’s Creed II, współtwórca Diablo dołącza do ekipy odpowiedzialnej za MMO w uniwersum Marvela i inne. Zapraszamy do lektury.

NetDevil opóźnia premierę Jumpgate: Evolution

Jiker, 27 maja 2009, 12:54

Scott Brown ze studia NetDevil poinformował na łamach oficjalnego forum dyskusyjnego gry Jumpgate: Evolution o przesunięciu światowego debiutu tego długo oczekiwanego, kosmicznego MMO. Produkcja znajdująca się w fazie dewelopingu już od blisko trzech lat nie trafi zatem do sprzedaży w czerwcu, jak to wcześniej zapowiadano.

Jumpgate: Evolution uruchomi się praktycznie na wszystkim

fsm, 4 kwietnia 2009, 12:31

Codemasters ujawniło minimalne i rekomendowane wymagania sprzętowe dla nadchodzącego kosmicznego MMO autorstwa NetDevil. I jak się okazuje – teoretycznie gra działać będzie nawet na kilkuletnim komputerze.

Jumpgate: Evolution nadciągnie w czerwcu

Elrond, 21 lutego 2009, 17:15

Na odbywającym się przedwczoraj Gamers Day Event, zorganizowanym przed Codemastera, zgromadzeni mogli obejrzeć nieco nowych materiałów prezentujących w akcji nową grę w rodzinie MMO, Jumpgate: Evolution, autorstwa NetDevil. Przede wszystkim jednak ujawniono, kiedy pojawi się ona na rynku – nowe uniwersum otworzy swoje podwoje w czerwcu tego roku.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (12 października 2008)

Jiker, 12 listopada 2008, 11:10

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich doniesień z rynku elektronicznej rozrywki. Dzisiaj w menu: opóźniony dodatek do Sins of a Solar Empire, światowa premiera nowego Banjo, Arkane Studios z problemami, zainteresowanie wokół MMO Jumpgate: Evolution, EVE Online w pudełku. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (15 września 2008)

Jiker, 15 września 2008, 09:45

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich doniesień z rynku elektronicznej rozrywki. Dzisiaj w menu: przeglądamy Osiągnięcia w Pure, zapisujemy się na beta-testy Jumpgate Evolution, gramy z Tedem Nugentem w Guitar Hero: World Tour, kupujemy Crysisa poprzez Steam, poznajemy kolejnych finalistów konkursu Epic Games, MotorStorm na PSP pomyłką sklepu Game. Zapraszamy do lektury.

Rozpoczęły się zapisy na otwarte beta testy gry Jumpgate: Evolution

Przemysław Zamęcki, 27 czerwca 2008, 08:47

Rozpoczęły się zapisy na beta testy gry Jumpgate: Evolution, kosmicznego MMO przygotowywanego przez ekipę Net Devil.

Jumpgate Evolution znajduje wydawcę

Przemysław Zamęcki, 29 stycznia 2008, 11:12

Mamy dobrą wiadomość dla fanów wałęsania się po kosmicznej pustce. Znajdująca się od jakiegoś czasu w produkcji gra MMO zatytułowana Jumpgate Evolution znalazła wydawcę na terytorium Ameryki Północnej i Europy.