Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat The Agency

The Agency skasowane w wyniku zwolnień w Sony Online Entertainment

Sarge, 1 kwietnia 2011, 10:15

Wczorajsze doniesienia serwisu Kotaku o rzekomych zwolnieniach w firmie Sony Online Entertainment znalazły swoje potwierdzenie w oficjalnym komunikacie prasowym. Pierwszą ofiarą reorganizacji okazała się gra MMO The Agency.

Sony o premierach swoich gier MMO w 2011 roku

Sarge, 18 stycznia 2011, 10:30

Redaktorzy serwisu Eurogamer przeprowadzili wywiad z prezesem firmy Sony Online Entertainment na temat jej nadchodzących gier MMO. W ten sposób dowiedzieliśmy się, kiedy koncern zamierza wydać takie tytuły jak PlanetSide Next czy The Agency.

Premiera The Agency znowu przesunięta

Sarge, 7 grudnia 2010, 13:10

Jeśli nie kojarzycie zbyt mocno takiego tytułu jak The Agency, jest na to usprawiedliwienie. O tej tworzonej wiele lat grze MMO od dłuższego czasu nie usłyszeliśmy bowiem niczego konkretnego, a według ujawnionych swego czasu planów Sony Online Entertainment, miała ona ukazać się jeszcze w tym roku. Niestety wygląda jednak na to, że doczekaliśmy się kolejnego opóźnienia premiery.

Wieści ze świata (Call of Duty: Modern Warfare 2, Castle Crashers, Aion) 5/05/10

Jiker, 5 maja 2010, 14:37

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj piszemy m.in. o Castle Crashers na PlayStation 3, darmowym weekendzie z pecetowym Modern Warfare 2, majowych nowościach w Xbox Live, a także nowej, potężnej łatce do MMO Aion. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (Fable III, Empire: Total War, The Agency) 1/04/10

Jiker, 1 kwietnia 2010, 14:25

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj piszemy m.in. o nowym projekcie Will Wrighta, łatce do Empire: Total War, dwóch milionach Just Dance, zapowiedzi Naval Assault, opóźnieniu premiery Zeno Clash w wersji na X360, a także MMO The Agency. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (Lost Planet 2, Halo 3: ODST, Tales of Monkey Island) 17/09/09

Jiker, 17 września 2009, 14:04

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: europejska premiera Twin Sector, zdjęcia z Blizzcon 2009, data debiutu trzeciego epizodu Tales of Monkey Island, demo Lost Planet 2 dla PS3, specjalny zestaw konsoli Xbox 360 i Halo 3: ODST i inne. Zapraszamy do lektury.

The Agency i DC Universe Online dopiero w 2010 roku

Jiker, 25 marca 2009, 08:45

The Agency oraz DC Universe Online to jedne z ciekawiej zapowiadających się gier MMO. Pieczę sprawuje nad nimi firma Sony Online Entertainment. Jej prezes, John Smedley, poinformował właśnie, że do światowego debiutu obu produkcji dojdzie dopiero w przyszłym roku.

Zabawa w agentów bez abonamentu?

Hed, 27 listopada 2008, 12:56

Firma Sony Online Entertainment, w jednym z przeprowadzonych wywiadów, ogłosiła, że zapowiadana strzelanka MMO, The Agency, być może będzie darmowa. Oczywiście oznacza to zastosowanie innych rozwiązań finansowych. W zamian za brak abonamentu prawdopodobnie zobaczylibyśmy więc reklamy oraz tak zwane mikro-transakcje, czyli przykładowo możliwość kupowania wirtualnych przedmiotów.

Świat zobaczy The Agency w połowie przyszłego roku; w grze będzie Warszawa

Filip „fsm” Grabski, 21 listopada 2008, 14:14

Dobra wiadomość dla wszystkich miłośników gier MMO i szpiegowskich filmów –sieciowa strzelanka The Agency ma się lepiej niż dobrze, a świeżutkie materiały z niej będziemy oglądać już w przyszłym roku.

Wszystkie kolejne MMO Sony Online Entertainment trafią również na konsole

vampire, 6 października 2008, 15:20

W wywiadzie dla blogu MTV Multiplayer John Smedley, szef Sony Online Entertainment potwierdził, że od tej pory wszystkie gry MMO autorstwa jego firmy będą ukazywały się na konsolach. Zresztą jego plany są dość śmiałe - chciałby aby SOE było główną firmą tworzącą tego typu produkcje na konsolach, w czym zresztą pomocnym może okazać się fakt, iż jest ona częścią koncernu Sony.

Cross-platformowa rozgrywka w MMO praktycznie niemożliwa

Ramsik, 12 września 2008, 08:22

Wraz z obecną generacją konsol bardzo dynamicznie rozwijają się sieciowe usługi ich producentów, pozwalające na komfortowe granie on-line. Coraz częściej jest też poruszany temat wspólnej zabawy użytkowników PC oraz PS3 i Xboxa 360, który najciekawsze stadium osiąga przy gatunku MMO. Głos w tej sprawie postanowili zabrać twórcy The Agency.

Wspólna zabawa posiadaczy PS3 i PC w The Agency wykluczona

vampire, 17 sierpnia 2008, 14:08

Jeszcze rok temu Sony Online Entertainment, twórcy The Agency, rozważali umożliwienie wspólnej zabawy posiadaczom PS3 oraz PC w swoim MMO. Teraz wiemy już, że niestety z takiej opcji zrezygnowano. Główny projektant gry, Hal Milton, wyjaśnił, że od strony technicznej nie byłoby z tym najmniejszych trudności, problem natomiast leży w mentalności graczy.

The Agency będzie wspierało system mikrotransakcji

Filip „fsm” Grabski, 15 maja 2008, 10:47

Wkrótce pojawi się kolejna sieciowa gra – The Agency od Sony Online Entertainment, która pozwoli kupować wirtualne przedmioty za prawdziwe pieniądze.

Czy w The Agency posiadacze PlayStation 3 i PC-ów będą mogli zagrać razem?

Misiek, 25 lipca 2007, 14:52

Gdy firma Sony Online Entertainment ogłosiła, że jej najnowszy tytuł – The Agency – ukaże się na PlayStation 3 i PC-ty, część osób zaczęła podejrzewać, że być może użytkownicy komputerów będą mogli zagrać razem z posiadaczami konsol. Co na ten temat mają do powiedzenia twórcy?

Nabór beta-testerów gry The Agency już trwa?

eLKaeR, 14 czerwca 2007, 17:17

Komercyjny debiut gry MMO, zatytułowanej The Agency i przeznaczonej dla PC oraz PlayStation 3, zostanie bez wątpienia poprzedzony internetowym testowaniem wersji beta. Ludzie z Sony Online Entertainment wydają się już teraz prowadzić katalogowanie chętnych do takich prób poprzez sieciową witrynę "Agencji" pod adresem www.theagencygameonline.com.

Oficjalna zapowiedź The Agency

eLKaeR, 12 czerwca 2007, 08:55

Wprawdzie pierwsze szczegóły na temat gry o nazwie The Agency ujawniono kilkanaście dni temu, to dopiero teraz ludzie z Sony Online Entertainment oficjalnie zapowiedzieli ten nowy produkt z gatunku MMO dla PC i PlayStation 3. Przy okazji dowiedzieliśmy się, że elementy cRPG mają w niniejszej pozycji znacznie ustępować motywom, doskonale znanym z pierwszoosobowych strzelanin.

The Agency - szpiegowska gra MMOcRPG dla posiadaczy PC i PlayStation 3

eLKaeR, 3 czerwca 2007, 11:32

Na temat online'owej gry od Sony Online Entertainment, utrzymanej w klimacie szpiegowskim, napisaliśmy po raz pierwszy w lutym bieżącego roku. Wówczas dysponowaliśmy jednak szczątkowymi informacjami, które możemy teraz wreszcie uzupełnić, ponieważ niniejsza pozycja została dość dokładnie opisana w najnowszym numerze Independent PlayStation Magazine.