Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Savage: The Battle for Newerth

Savage: The Battle for Newerth za darmo

Elrond, 2 września 2006, 11:37

Jeśli jesteście fanami wieloosobowych potyczek w klimatach fantasy, być może zainteresuje Was pozycja zatytułowana Savage: The Battle for Newerth. Gra, co prawda, nie jest pierwszej młodości, ponieważ została wydana 3 lata temu, jednak posiada jeden, niezaprzeczalny atut. Twórcy gry, S2 Games, udostępnili ją za darmo do pobrania.

Savage 2: A Tortured Soul nie do kupienia w sklepach

Elrond, 2 marca 2006, 10:36

Firma S2 Games, odpowiedzialna za stworzenie wydanej w 2003 roku gry Savage: The Battle for Newerth oraz przygotowująca się do wprowadzenia na rynek jej sequela, Savage 2: A Tortured Soul, zapowiedziała, iż odchodzi od tradycyjnych metod rozprowadzania i dystrybucji swoich produktów. Plany takie ujawnił w wywiadzie z redaktorami serwisu GameDaily, Marc DeForest, współzałożyciel studia.

Ponowne spotkanie z Savage w Umęczonej Duszy

Elrond, 31 sierpnia 2005, 13:20

Wczoraj w sieci pojawiły się pogłoski o kolejnej grze tworzonej przez autorów Savage: The Battle for Newerth. Dzisiaj pogłoski te zyskały potwierdzenie a projektem, nad którymi pracują panowie z S2 Games jest kontynuacja Savage o nazwie Savage 2: A Tortured Soul. Miłośnicy wieloosobowych rozgrywek w klimatach fantasy, zacznijcie oszczędzać pieniądze.

Twórcy Savage założyli nowe studio i pracują nad FPS w klimatach fantasy

ComCo, 4 kwietnia 2004, 09:13

Część członków zespołu developerskiego S2 Games, którzy w przeszłości stworzyli popularną grę Savage, poinformowała o opuszczeniu firmy i założeniu zupełnie nowego studia - Offset Software. Ów team rozpoczął już prace nad swoim pierwszym projektem: strzelanką pierwszoosobową, której akcja będzie rozgrywać się w świecie fantasy i która została zatytułowana Project Epic.

Ruszyła strona Samurai Wars, oficjalnej modyfikacji Savage: The Battle for Newerth

Krystian Smoszna, 24 lutego 2004, 09:16

Samurai Wars, oficjalna modyfikacja do gry Savage: The Battle for Newerth, zadebiutowała wczoraj w sieci, a to za sprawą firmy Digital Jesters, która uruchomiła jej stronę. Dzięki niej, możemy się dowiedzieć kilku interesujących rzeczy, związanych z dodatkiem, poznać ogólne zasady rozgrywki i występujące tam jednostki.

iGames Publishing – kolejny wydawca „za burtą”

ComCo, 22 stycznia 2004, 07:52

Rynkowy debiut Savage: The Battle for Newerth (połączenie gry akcji w klimacie fantasy, strzelanki pierwszoosobowej oraz strategii czasu rzeczywistego) miał miejsce jeszcze we wrześniu ubiegłego roku. Pełna wersja nie spełniła jednak wszystkich oczekiwań, o czym mogą świadczyć przeróżne oceny na „growych” serwisach informacyjnych, jak również średnie wyniki sprzedaży. Najprawdopodobniej z tego powodu wydawca omawianego programu - iGames Publishing - zdecydował się na zakończenie działalności związanej z branżą elektroniczno-rozrywkową i zamknięcie swoich biur. UPDATE: Z siedziby iGames Publishing rozesłano notę prasową, która wyjaśnia, iż rzeczone informacje są nieprawdziwe!

Specjalna edycja Savage: The Battle for Newerth w Europie

Phoenix, 15 stycznia 2004, 16:00

W dniu dzisiejszym firma Digital Jesters podała do informacji publicznej wiadomość o specjalnym wydaniu gry Savage: The Battle for Newerth na terenie kontynentu europejskiego. Rzeczona edycja zawierać będzie szereg niedostępnych w wydaniu amerykańskim dodatków. Premiera gry planowana jest na dzień 20 lutego w przypadku Wielkiej Brytanii. Zaś osoby mieszkające w pozostałej części Europy sposobność zakupienia tego produktu będą miały dopiero w kolejnych miesiącach, tj. marcu i kwietniu.

Nowości w Savage: The Battle for Newerth gotowe do przetestowania

Elrond, 4 listopada 2003, 12:53

Całkiem niedawno, miłośnicy wieloosobowych, strategicznych gier akcji mieli możliwość wypróbowania swoich sił i umiejętności w produkcie o nazwie Savage: The Battle for Newerth. Niecałe dwa miesiące po premierze swego dzieła, S2 Games oraz iGames Publishing ogłaszają rozpoczęcie rejestracji beta testerów do Savage: The Battle for Newerth. Pewnie wielu z was zdziwiło się w tym momencie - gra jest już na rynku czas jakiś a oni beta testy urządzają ? Już spieszę z wyjaśnieniem - testy mają dotyczyć pierwszej serii darmowych nowości zaimplementowanych w grze, czyli jednostek, budynków, ulepszeń i łatek.

Savage: The Battle for Newerth już na całym świecie

Phoenix, 10 września 2003, 19:15

S2 Games i iGames Publishing poinformowały w dniu dzisiejszym, iż gra Savage: The Battle for Newerth do sklepów na terenie całego świata. Jest to jeden z pierwszych tytułów, który łączy w sobie elementy strategii czasu rzeczywistego z pierwszoosobową strzelanką.

Savage: The Battle for Newerth posiada już status gold

Phoenix, 28 sierpnia 2003, 09:22

Jak poinformowały firmy S2 Games oraz iGames Publishing prace nad grą Savage: The Battle for Newerth zostały ukończone. W najbliższym czasie tytuł trafi do tłoczni. Savage jest pierwszą grą na rynku komputerowej rozrywki, która łączy w sobie elementy strategii czasu rzeczywistego z grą akcji. Ostatnio zakończyły się beta testy produktu, premiera rynkowa produktu przewidziana jest na 9 września. Zapraszam serdecznie, do obejrzenia trailera gry, który ukazuje, jak wygląda skrzyżowanie RTSa z shooterem.

„Pingwin” i „Okna” na równych prawach w grze Savage: The Battle for Neweth

eLKaeR, 25 lipca 2003, 13:10

Wraz z końcem tegorocznych wakacji do sklepów powinna zawitać gra o nazwie Savage: The Battle for Neweth, stanowiąca hybrydę strategii czasu rzeczywistego i elementów, właściwych dla gatunku FPS. Połączone sztaby firm S2 Games i iGames dostarczą każdemu z przyszłych klientów dwie wersje swojego najnowszego dzieła w cenie jednej.

Savage - dołącz do testów!

ComCo, 5 czerwca 2003, 15:13

Duet, S2 Games - iGames Publishing, poinformował, iż proces beta-testów ciekawie zapowiadającej się mieszanki strategii czasu rzeczywistego oraz strzelanki pierwszoosobowej (RTSS), o nazwie Savage: The Battle for Newerth, wkroczył już w kolejną, drugą, fazę.

Zapowiedź: Savage

Fajek, 30 lipca 2002, 11:08

Savage to gry akcji w klimacie fantasy, łącząca elementy strzelanek FPS i strategii czasu rzeczywistego, przeznaczona głównie do rozgrywki wieloosobowej. Akcja toczy się w prymitywnym okresie ziemskiej ewolucji, gdy ludzie łączyli się w koczownicze plemiona, z trudem zdobywając pożywienie i broniąc się przed drapieżnikami. W okresie tym dominowała przemoc, a jedyną przewagą ludzi była umiejętność tworzenia narzędzi, broni i innych przedmiotów powstałych z pracy rąk.

Savage - sieciowa hybryda FPS i RTS

Sznur, 17 maja 2002, 13:34

Po raczej chłodno przyjętym Legends of Might & Magic, tym razem firma iGames zapowiedziała nową gry akcji w klimacie fantasy zatytułowaną Savage. Gra będzie przeznaczona głównie do rozgrywki wieloosobowej, przy okazji łącząc elementy strzelanek FPS i strategii czasu rzeczywistego.