Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Far Cry

Tajemnica Far Cry 2 rozwikłana, potwierdzono fanowską teorię

Adrian Werner, 5 października 2021, 13:20

Projektant Far Cry 2 potwierdził fanowską teorię dotyczącą tożsamości głównego antagonisty w grze.

[News zaktualizowany] Far Cry Classic, reedycja pierwszej odsłony serii, ukaże się 12 lutego

Góral, 10 stycznia 2014, 10:25

Firma Ubisoft poinformowała, że 12 lutego, w ramach cyfrowej dystrybucji, na konsolach Xbox 360 i PlayStation 3 pojawi się gra Far Cry Classic. Natomiast dwa dni później na europejski rynek trafi kompilacja gier z serii Far Cry - Far Cry: The Wild Expedition.

Far Cry: The Wild Expedition kompilacją dotychczasowych odsłon serii

Sting, 7 stycznia 2014, 21:06

Czternastego lutego na rynku pojawi się Far Cry: The Wild Expedition, czyli kompilacja dotychczasowych odsłon serii. Będzie ona dostępna na komputery osobiste oraz konsole PS3 i Xbox 360.

Far Cry Classic zmierza na Xboksa 360

Hed, 11 czerwca 2013, 09:55

Far Cry Classic to specjalna wersja kultowej strzelanki z 2004 roku na Xboksa 360, która trafi do sprzedaży w tym roku. Tytuł pojawi się w ramach programu Summer of Arcade i będzie kosztował 560 punktów Microsoftu.

Far Cry HD w drodze na PlayStation 3 i Xboksa 360?

qjin, 23 maja 2013, 10:55

Możliwe, że firma Ubisoft pracuje nad wersją HD pierwszej części Far Cry, popularnej serii strzelanin z otwartym światem. Tak sugeruje wpis na brazylijskiej stronie, która zajmuje się klasyfikacją wiekową gier wideo.

Gry z serii Far Cry taniej o 75% na Steam

Łosiu, 31 sierpnia 2011, 09:00

Do piątku w ramach promocji na Steam w atrakcyjnych cenach można nabyć Far Cry oraz Far Cry 2. Oba tytuły zostały przecenione o 75%.

Gry z serii Far Cry przecenione na Steamie

Rezo, 27 maja 2011, 11:24

Tydzień z Ubisoft na Steamie trwa w najlepsze. Dzisiaj ofertą specjalną zostały objęte gry z serii Far Cry. Możemy je nabyć za 25% dotychczasowej wartości.

Kolejne wzmianki o grze Far Cry 3

Hed, 30 sierpnia 2010, 10:56

W sieci pojawiły się kolejne wzmianki o grze Far Cry 3, czyli rzekomej kontynuacji serii strzelanek zapoczątkowanej przez firmę CryTek i rozwijanej przez Ubisoft. Wpisy dotyczące niezapowiedzianej jeszcze produkcji pojawiły się na łamach szwedzkich oddziałów sklepów Webhallen oraz GAME. To może oznaczać, że o grze usłyszymy już niedługo.

Pomarańczowa Kolekcja Klasyki wzbogacona o 8 tytułów

Hed, 16 kwietnia 2010, 09:00

Firma Cenega Poland ujawniła wszystkie nowe tytuły, które dzisiaj trafią do sprzedaży w ramach Pomarańczowej Kolekcji Klasyki. Wśród produkcji pojawią się takie hity jak: Silent Hunter 4: Wolves of the Pacific, Resident Evil 4, Far Cry, Tomb Raider: Anniversary, czy chociażby pakiet Splinter Cell Kolekcja. Każdą z gier będzie można kupić za sugerowaną cenę 29,99 złotych.

Darmowa wersja CryEngine w planach

Hed, 13 kwietnia 2010, 11:08

Serwis Develop Online donosi, że firma Crytek (CryEngine) ma zamiar dołączyć do takich deweloperów jak: Epic Games (Unreal Engine) oraz Unity Technologies (Unity) i wypuścić darmową wersję swojego silnika graficznego. Szczegóły tego posunięcia są jeszcze dość mgliste, ale na pewno można spodziewać się, że zainteresuje ono wielu twórców modów i gier.

Zobacz grafiki koncepcyjne dyrektora artystycznego firmy Crytek

Jiker, 1 grudnia 2009, 11:00

Maciej Kuciara – dyrektor artystyczny w firmie Crytek, znanej szerzej z wyprodukowania pierwszej odsłony Far Cry, marki Crysis oraz silnika CryENGINE – opublikował na łamach forum dyskusyjnego serwisu ConceptArt.org szereg grafik koncepcyjnych stworzonych w ostatnich latach z myślą o projektach niemieckiego dewelopera.

Akcja Far Cry 3 poza Afryką

Cairine, 27 listopada 2009, 10:17

Jak dowiedział się serwis IncGamers, akcja trzeciej części Far Cry zostanie przeniesiona poza Afrykę. Źródłem tych doniesień jest jeden z pracowników Ubisoft Montreal. Informacja wypłynęła zaraz po tym, jak Kevin Shortt - scenarzysta pracujący przy Avatar: The Game oraz Far Cry 2 - potwierdził w wywiadzie dla PlayStation Magazine, że deweloping kolejnej części serii już trwa.

Kolejne promocje Ubisoftu na Steam

Maciej Śliwiński, 28 marca 2009, 10:30

Francuski wydawca gier, Ubisoft, kontynuuje współpracę z platformą Steam. Kilka dni temu zapowiadaliśmy promocję, która miała zostać uruchomiona w weekend. Tym razem w ofercie Steama znalazła się cała paczka gier od wspomnianego wydawcy.

Crytek ogłasza CryENGINE 3

Hululumka, 12 marca 2009, 10:19

Studio Crytek, odpowiedzialne za takie hity FPS, jak Far Cry, Crysis czy Crysis: Warhead, ogłosiło, że pracuje już nad nową wersją silnika CryENGINE. Efekty dotychczasowych wysiłków programistów zostaną pokazane światu podczas tegorocznej Game Developers Conference w San Francisco (23-27 marca). Nowy, już trzeci CryENGINE powstaje przede wszystkim z myślą o konsolach najnowszych generacji (mówi się tu o PlayStation 4 i kolejnej wersji Xboxa) oraz grach MMO.

Ubisoft dołącza do Steama

Przemysław Zamęcki, 2 kwietnia 2008, 07:25

Firmy Ubisoft i Valve poinformowały, że w ciągu kilku najbliższych miesięcy usługa Steam poszerzy się o znaczną ilość tytułów, których wydawcą jest francuski koncern.

Najnowsze zwiastuny filmów Far Cry i Indiana Jones

Przemysław Zamęcki, 15 lutego 2008, 09:49

Podobno Uwe Boll jest całkiem niezłym pięściarzem. Jeżeli chwilkę poszperacie w pamięci, powinniście sobie przypomnieć, jak rzucił wyzwanie obrażającym go, w jego mniemaniu, dziennikarzom, aby stawili mu czoła podczas prawdziwego pojedynku bokserskiego. Znalazło się kilku śmiałków, jednak żadnemu z nich nie udało się wielkiego Uwe położyć na deski. Stąd mniemanie, że boksowanie idzie mu całkiem nieźle. Wniosek może być tylko jeden. Uwe Boll minął się z powołaniem, bo reżyser z niego żaden.

Crysis na srebrnym ekranie? Nowa gra firmy Crytek w przeciągu 2-3 lat?

Jiker, 11 lutego 2008, 09:59

Crysis, jedna z najlepszych strzelanin FPP ubiegłego roku, trafi na srebrny ekran? Zważywszy na fakt, że takową ewentualność rozważa sam Cevat Yerli, szef zespołu Crytek, jest to bardzo prawdopodobne rozwiązanie. Gdyby wszystko potoczyło się w odpowiednim kierunku, Crysis mógłby być drugim filmem powstającym w oparciu o historie przedstawione w grach niemieckiego producenta.

Nowa gra twórców Crysis

Elrond, 25 listopada 2007, 13:43

Bardzo dobra wiadomość dla wszystkich fanów gier sygnowanych logo Crytek (Crysis, Far Cry) nadeszła bezpośrednio od przedstawicieli firmy. Kijowskie biuro satelickie Cryteka zostało bowiem pełnoprawnym studiem deweloperskim, a jego pracownikom powierzono przygotowanie nowego projektu.

Far Cry, PoP: The Sands of Time i Rayman Raving Rabbids za darmo w serwisie FilePlanet

Jiker, 2 września 2007, 10:10

Wszyscy lubią dostać coś za darmo – o ile oczywiście nie wpływa to negatywnie na psychiczne lub fizyczne zdrowie osób bezpośrednio zainteresowanych. Takiego niebezpieczeństwa nie ma w przypadku ostatniej inicjatywy serwisu FilePlanet, który udostępnił swym użytkownikom trzy pełne wersje gier. Stosunkowo nowych, warto dodać.

Szef Crytek o konsolowych planach firmy

Jiker, 23 sierpnia 2007, 12:14

Przedstawiciele Crytek, producenta słynnego Crysis, potwierdzili w rozmowie z serwisem GameIndustry.biz, że szefostwo ich firmy podchodzi w sposób bardzo poważny do tematu produkcji gier na konsole nowej generacji.

Zobacz pierwsze screenshoty z gry Far Cry 2!

Maciej Jałowiec, 1 sierpnia 2007, 22:51

Miło nam Was poinformować, że dosłownie przed chwilą pojawiły się pierwsze screenshoty z zapowiedzianej niedawno gry Far Cry 2!

Ostatni etap w grze Far Cry był okropny - twierdzi szef firmy Crytek

Krystian Smoszna, 1 sierpnia 2007, 17:35

Przeklinasz po dziś dzień ostatni etap w grze Far Cry ze względu na jego wysoki poziom trudności? Nie przejmuj się. Zawsze możesz sobie wytłumaczyć, że to wina braku pomysłu na zakończenie u twórców programu. Teraz jest to nawet wskazane, wszak otwarcie się do tego przyznają.

Pierwsze szczegółowe informacje o Far Cry 2!

Jiker, 29 lipca 2007, 11:30

Wraz z oficjalną zapowiedzią Far Cry 2 zostaliśmy zapewnieni przez francuski UbiSoft, że pierwsze szczegółowe informacje na temat tejże produkcji ujawnione zostaną wraz z wrześniowym wydaniem amerykańskiego magazynu PC Gamer. Nie musieliśmy jednak czekać tak długo. Pomogli nam w tym niedoceniani mieszkańcy Australii.

Artworki z Far Cry 2

Misiek, 24 lipca 2007, 09:30

Po oficjalnej zapowiedzi Far Cry 2 czekamy z niecierpliwością na najnowszy numer amerykańskiej edycji magazynu PC Gamer (ukaże się 21 sierpnia), w którym to mają znaleźć się pierwsze informacje na temat najnowszego dzieła UbiSoftu. Tymczasem pojawiło się 16 artworków (prezentujących lokacje oraz postacie) z gry.

Far Cry 2 oficjalnie zapowiedziany!

Metatron, 20 lipca 2007, 09:08

Po kilku mniej lub bardziej udanych konsolowych odsłonach, Far Cry – stworzony przez Crytek hit – doczeka się pełnoprawnej kontynuacji. Wiadomo już od dłuższego czasu, że prawa do tytułu ma Ubisoft (twórcy pierwowzoru pracują obecnie nad innym projektem - Crysis). Nowa produkcja zostanie zatem stworzona przez studio Ubisoft Montreal, a ukaże się wiosną 2008 roku.

Crytek pracuje nad nową, next-genową pozycją

Vercetti, 7 maja 2007, 16:05

Przed kilkoma dniami w Stuttgarcie odbyła się konferencja o wiele mówiącej nazwie 12. International Conference on Animation, Effects, Realtime and Content, zwana w skrócie FMX 07. Wśród zgromadzonych na niej developerów znaleźli się również programiści zespołu Crytek Studios, pracujący obecnie nad FPS-em Crysis. Z ich krótkiego opisu, jaki przygotowano w związku z niemiecką imprezą, można dowiedzi

Uwe Boll znalazł odtwórcę głównej roli w filmie Far Cry

Krystian Smoszna, 7 maja 2007, 06:50

Dzięki piątkowemu artykułowi opublikowanemu na łamach serwisu IGN, możemy Wam zdradzić nazwisko człowieka, który odegra pierwsze skrzypce w nowym filmie Uwe Bolla, zatytułowanym Far Cry. Niemiecki reżyser zaangażował do głównej roli znanego za zachodnią granicą aktora – Tila Schweigera.

Najbardziej oczekiwany mod do gry Far Cry jest już dostępny

Krystian Smoszna, 5 stycznia 2007, 07:23

Rok, siedem miesięcy i cztery dni – tyle czasu potrzebowali ludzie z amatorskiej grupy MattoMedia, aby zakończyć pracę nad najbardziej oczekiwaną przez fanów modyfikacją do gry Far Cry. Nowe przygody Jacka Carvera są już dostępne w sieci od kilku dni.

Nowe informacje dotyczące filmów Uwe Bolla

Krystian Smoszna, 4 grudnia 2006, 11:50

Uwe Boll aktualnie zajmuje się produkcją filmu Postal, trudno zatem dziwić się, że to właśnie obrazowi nawiązującemu do kontrowersyjnego cyklu strzelanin poświęcamy w naszym serwisie informacyjnym najwięcej miejsca. Niemiecki reżyser jest jednak człowiekiem bardzo aktywnym, warto zatem przyjrzeć się jego innym projektom.

"Far Cry był zbyt kreskówkowy" - twierdzi Michael Khaimzon z firmy Crytek

Jiker, 3 października 2006, 15:59

Michael Khaimzon, główny plastyk w firmie Crytek, oznajmił w trakcie London Game Career Fair, że strzelanina pt. Far Cry jest, w porównaniu do Crysis (najnowszej gry tego studia), zbyt „wystylizowana”.

CryTek i Electronic Arts - małżeństwa nie będzie

Krystian Smoszna, 30 sierpnia 2006, 09:32

Przedstawiciele koncernu Electronic Arts skomentowali artykuł w dzienniku Die Welt, który przed kilkoma dniami spekulował na temat przejęcia znanego studia CryTek. Z oświadczenia elektroniczno-rozrywkowego molocha wynika, że rewelacje niemieckiej gazety można włożyć między bajki.

Marka Far Cry od teraz pod całkowitą kontrolą koncernu Ubisoft Entertainment

eLKaeR, 30 marca 2006, 12:32

Bezpośrednio spod ręki programistów z niemieckiej firmy Crytek Studios nie wyjdzie już żadna gra, reprezentująca rodzinę Far Cry. Developerzy zza naszej zachodniej granicy zajmują się obecnie projektem o nazwie Crysis, a wspomnianą serię postanowili przekazać pod skrzydła korporacji Ubisoft Entertainment.

Crysis będzie pierwszą grą korzystającą z DirectX 10 oraz silnika CryEngine 2

ComCo, 22 stycznia 2006, 12:28

Pracownicy studia developerskiego Crytek (twórcy Far Cry na komputery PC i Far Cry Instincts na konsole Xbox) ujawnili światu, że przygotowują kolejny tytuł. Crysis, bo o tej grze mowa, będzie rozbudowaną strzelanką FPS, która ma w pełni korzystać z dobrodziejstw nowych sterowników DirectX 10 oraz drugiej wersji silnika CryEngine.

Dwayne "The Rock" Johnson w roli Jacka Carvera w filmie Far Cry?

Krystian Smoszna, 12 stycznia 2006, 09:15

Wszystko wskazuje na to, że Dwayne „The Rock” Johnson będzie niedługo kojarzony głównie z filmami na podstawie gier video. Amerykański zapaśnik, który ostatnio robi karierę w kinematografii, jest bowiem jednym z dwóch kandydatów Uwe Bolla do roli Jacka Carvera w produkcji o nazwie Far Cry.

Crisis kolejną grą twórców Far Cry?

eLKaeR, 5 listopada 2005, 10:32

Spore zamieszanie w połowie ubiegłego miesiąca wywołała demonstracja możliwości usprawnionej wersji „silnika” o nazwie CryENGINE, który zastosowany był w Far Cry. Nowa technologia jest ponoć używana teraz przez developerów z niemieckiej firmy Crytek do stworzenia kolejnej gry.

Film prezentujący możliwości nowej wersji silnika CryEngine

Krystian Smoszna, 19 września 2005, 09:10

W Internecie pojawił się krótki film prezentujący możliwości usprawnionej wersji silnika CryEngine firmy Crytek, który napędzał ciepło przyjętą przez fanów i krytyków strzelaninę o nazwie Far Cry.

Co z Far Cry Instincts dla PS2? Wkrótce premiera pecetowego add-ona dla Far Cry.

eLKaeR, 7 czerwca 2005, 09:44

Wprawdzie wydawcą Far Cry Instincts jest firma Ubisoft Entertainment, ale w swoich planach, zamieszczonych w Internecie, nie uwzględnia zapowiedzianej wcześniej wersji PS2, a jedynie edycję dla systemu Xbox (premiera we wrześniu 2005). Niemniej jednak pecetowi entuzjaści marki Far Cry jeszcze w bieżącym roku otrzymają oficjalny dodatek do słynnej gry FPS ze stajni Crytek Studios.

Map pack 1.1 i Jurassic Park Mod dla Far Cry

Judith, 3 stycznia 2005, 10:22

Jest już dostępna, wydana przez CryTek, poprawiona wersja map do rozgrywek sieciowych. Unofficial Tournament Map Pack v. 1.1 waży 190 MB i zawiera 8 map w trybie assault (w tym nową wersję mp_to_enrage) i cztery do rozgrywek FFA/TDM. Jeśli posiadacie poprzednią wersję tego pakietu, wystarczy ściągnąć same poprawki, wielkość pliku to 20 MB.

Świąteczny prezent dla fanów Far Cry

Elrond, 28 grudnia 2004, 15:46

Far Cry to znakomita pozycja z gatunku FPS, pozwalająca na zabawę zarówno miłośnikom gier solowych jak i graczom, którzy najlepiej odnajdują się w wieloosobowych zmagań. I właśnie z myślą o tych drugich, firma Crytek przygotowała bardzo miły prezent świąteczny. A jest nim zestaw map turniejowych do rozgrywek multiplayer.

Nowe szaty króla, czyli tech-demo Far Cry 2

Łosiu, 3 grudnia 2004, 13:48

We wrześniu 2003 roku, jeszcze przed premierą Far Cry, prezes firmy Crytek Studios, developera tej gry, potwierdził iż jego podwładni rozpoczęli prace nad sequelem Far Cry’a. Co więcej padły wówczas słowa „Tak, będziemy tworzyć sequel, w którym użyjemy zmodernizowanej wersji silnika gry –FAR CRY”. Dziś ATI wraz z Crytek Studios wypuściło demo technologiczne nowej wersji engine’u Far Cry, co jednoznacznie możemy przetłumaczyć na następujące słowa – Far Cry 2 już blisko. Ponadto po jego obejrzeniu należy dopowiedzieć – i wygląda odjazdowo.

"games Awards 2004" rozdane

Speed, 25 września 2004, 11:44

W ostatnich dniach brytyjski magazyn branżowy „games” ogłosił listę zwycięzców w swoim plebiscycie „games Awards 2004”. Najlepszą, najciekawszą i najbardziej grywalną grą roku został produkt Ubisoftu, Prince Of Persia: The Sands Of Time. W kategorii „gra roku na PeCeta” zwyciężył inny tytuł tego konsorcjum, bardzo dobra gra akcji Far Cry. Ubisoft zgarnął także nagrodę dla najlepszego wydawcy.

Tryb kooperacji w Far Cry - nowa modyfikacja dostępna

Speed, 16 sierpnia 2004, 10:18

Niedawno opublikowany przez studio CryTek zestaw SDK, umożliwiający ambitnym fanom tworzenie własnych modyfikacji do ich gry, Far Cry, przynosi efekty. W dniu dzisiejszym jeden z pierwszych modów został skończony i pokazany światu. „Far Cry Cooperation Mod Av8.2 SE”, jak sama nazwa wskazuje, włącza do podstawowej wersji gry dodatkowy tryb kooperacji, przeznaczony do rozgrywki wieloosobowej.

Modyfikacji Far Cry czas najwyższy - SDK już jest

Speed, 3 sierpnia 2004, 10:02

Zgodnie z zapowiedziami wczorajszego dnia programiści ze studia Crytek opublikowali pakiet SDK (Software Development Kit), umożliwiający ambitnym osobom tworzenie w szybki i przyjemny sposób własnych modyfikacji gry Far Cry. Wiadomość bardzo ucieszyła wszelkiej maści „moderów”, jak i samych graczy, którzy już zacierają ręce z myślą o zupełnie nowych poziomach, otoczeniu etc.

Far Cry SDK (Software Development Kit) już jutro?

Speed, 1 sierpnia 2004, 20:18

SDK (software development kit), czyli innymi słowy mówiąc doskonałe narzędzie dla wszelkiej maści moderów, które pozwoli im na stworzenie w szybki i przyjemny sposób własnych modyfikacji Far Cry, docelowo planowane było na 14 czerwca 2004 roku. Panowie programiści z Crytek Studios niestety odwlekali niejednokrotnie premierę, aż... do jutra! Według serwisu internetowego Far Cry HQ, tworzonego przez fanów produkcji, SDK należy spodziewać się właśnie w poniedziałek, 2 sierpnia.

Zatrzymać Uwe Bolla!

Krystian Smoszna, 1 sierpnia 2004, 09:37

Choć stwierdzenie zawarte w tytule może komuś wydawać się mocno przesadzone, od takich słów właśnie rozpoczyna się większość dyskusji na temat Uwe Bolla i tworzonych przez niego filmów, opartych o znane tytuły ze świata gier komputerowych. Niemiecki reżyser wyraźnie zalazł za skórę entuzjastom elektronicznej rozrywki obrazem House of the Dead, który okazał się kompletną klapą. Już wkrótce na ekrany wybranych kin w Stanach Zjednoczonych trafi inny wielki tytuł: Alone in the Dark i zdaniem wielu pesymistów, podzieli los wymienionego wyżej filmu. Ale to nie wszystko, co ma do zaproponowania Uwe Boll w najbliższych latach. Postanowiliśmy zebrać do kupy informacje o jego aktualnych i przyszłych projektach.

UbiSoft wycofuje ostatnią łatę do Far Cry, Crytek stworzy nowy produkt dla Electronic Arts

Krystian Smoszna, 24 lipca 2004, 08:08

Do niecodziennej sytuacji doszło w obozie UbiSoft. Nie minęły dwa dni odkąd nowa „łatka” do gry Far Cry (w wersji 1.2) znalazła się w sieci a koncern postanowił poinformować użytkowników o tym, że zawiera ona mnóstwo błędów i już wkrótce zostanie przygotowana jej ulepszona edycja.

Narzędzie do testowania kart graficznych - FarCry Benchmark - gotowe

Elrond, 22 lipca 2004, 12:26

Dla wszystkich maniaków "sprzętowych", którzy nie potrafią spokojnie usiedzieć chwili i bez przerwy sprawdzają jakie osiągi udało im się wycisnąć ze swojej maszynki, mam dobrą wiadomość. Otóż narzędzie do testowania kart graficznych przygotowane przez HardwareOC, FarCry Benchmark w wersji 1.1 jest już gotowe do ściągnięcia.

Łatka 1.2 do Far Cry jeszcze nie teraz

Speed, 18 lipca 2004, 15:27

Premiera nowej łatki do Far Cry, oznaczonej cyferkami 1.2, miała mieć miejsce niecałe dwa tygodnie temu. Programiści ze studia Crytek twierdzili wówczas, że prace są praktycznie skończone i do pełni szczęścia pozostało jedynie przetłumaczyć pliki readme oraz dodatkowo zabezpieczyć grę. Minęło kilkanaście dni od tamtych zapowiedzi, tymczasem patchu jak nie było, tak go nie ma. Według najnowszych doniesień nakładka jest gotowa niemal w 99 procentach, jednakże do momentu wydania czasu jeszcze trochę pozostało...

Dungeon Siege II i Far Cry Instincts dopiero w 2005 roku

Krystian Smoszna, 7 lipca 2004, 08:40

Jak się okazało, Silent Hunter III to nie jedyna gra, której premiera została odwleczona w czasie (o tym fakcie informowaliśmy wczoraj). W dniu dzisiejszym do listy „opóźnionych” tytułów dołączyły dwa kolejne: Dungeon Siege II z Gas Powered Games oraz gorączkowo wyczekiwany przez konsolowców Far Cry Instincts UbiSoftu.

Far Cry 1.2 pod koniec tego / na początku przyszłego tygodnia

Speed, 30 czerwca 2004, 14:56

Dla wszystkich maniaków gry Far Cry (a takich z pewnością tu nie brak!), z utęsknieniem wyczekujących poprawki z cyferką 1.2, mamy optymistyczne nowiny. Producenci, na łamach oficjalnej witryny internetowej rzeczonej pozycji, poinformowali, że prace nad nową łatką zmierzają ku końcowi. Premiery należy wyczekiwać pod koniec, ewentualnie na początku przyszłego tygodnia.