Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Yakuza 2

Zapowiedziano Yakuza Kiwami 2 i Yakuza Online

Adrian Werner, 27 sierpnia 2017, 10:23

Firma Sega zapowiedziała dwie nowe gry ze swojej popularnej gangsterskiej serii – zmierzające na PlayStation 4 Yakuza Kiwami 2 oraz powstające z myślą o urządzeniach mobilnych i pecetach Yakuza Online.

Powstaje kolejna odsłona marki Yakuza na PlayStation 3

Jiker, 1 lipca 2010, 09:30

Toshihiro Nagoshi, główny projektant serii Yakuza (w Japonii znanej jako Ryu ga Gotoku), oznajmił w wywiadzie udzielonym redakcji magazynu Famitsu, że ruszyły prace nad nową odsłoną tej popularnej serii przygodowych gier akcji. Produkcja zostanie wydana na PlayStation 3.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (7 maja 2009)

Jiker, 7 maja 2009, 12:00

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: ostateczne połączenie ATI i AMD, nowy patch do Empire: Total War, nowa data premiery Virtua Tennis 2009, zapowiedziano nową odsłonę Yakuzy, reputacja firm według Forbesa i inne. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (17 lipca 2008)

Przemysław Zamęcki, 17 lipca 2008, 11:53

Dzisiaj w „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”: Jade Empire dołącza do usługi Xbox Originals, brak trybu kooperacji w Golden Axe, kto będzie pracował nad trybem multiplayer w nowym Wolfensteinie, przyszłość Mortal Kombat, ułatwienia w Rock Band 2 oraz data premiery Rock Revolution i Yakuza 2. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (9 czerwca 2008)

Jiker, 9 czerwca 2008, 09:24

W dzisiejszych „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”: europejski debiut dema Ninja Gaiden II, wirtualne wybory do Białego Domu, restrukturyzacja w Disney’u, data europejskiej premiery Yakuza 2. Życzymy miłej lektury.

Yakuza 2 opuszcza Japonię

Przemysław Zamęcki, 26 marca 2008, 09:17

Na japońskich listach sprzedaży dość dzielnie poczyna sobie Ryu ga Gotoku: Kenzan!, czyli trzecia część serii Yakuza, tymczasem, jak donosi serwis Eurogamer, Europa jeszcze w tym roku doczeka się wydania dwójki.

Demo Yakuza 3 już w tym miesiącu?

Misiek, 3 stycznia 2008, 11:57

Dwie pierwsze odsłony Yakuza zostały bardzo ciepło przyjęte w Japonii przez użytkowników PlayStation 2. Nic więc dziwnego, że Sega szykuje już „trójkę”, tym razem jednak z myślą o najnowszej stacjonarnej konsoli Sony. Yakuza 3 ma zadebiutować w Kraju Kwitnącej Wiśni 6 marca, ale najprawdopodobniej już w bieżącym miesiącu będziemy mogli sprawdzić jej „próbkę”.

Yakuza 2 w produkcji

Vercetti, 31 sierpnia 2006, 14:30

Podczas gdy Europejczycy wciąż czekają na premierę gry akcji o nazwie Yakuza, japoński oddział firmy SEGA informuje, że rozpoczął już prace nad sequelem wspomnianej produkcji. Studio trudniące się tworzeniem nowej gry wyłącznie na PS2 jest tak ambitne, że zamierza ukończyć swój projekt jeszcze w tym roku.