Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Sam & Max: Sezon 1

Rozpoczęła się jesienna promocja na Steam (Portal 2, Call of Duty: Black Ops, Mass Effect)

Soviet, 23 listopada 2011, 20:10

Rozpoczyna się jedsienna promocja w usłudze Steam - pierwszego dnia przeceniono między innymi Portal 2 i Call of Duty: Black Ops.

Zapłać 75% mniej za gry Telltale Games - Sam & Max, Tales of Monkey Island i inne

Ender, 6 czerwca 2011, 10:17

Z okazji siódmych urodzin studio Telltale oferuje w swoim sklepie internetowym 75% zniżkę na prawie wszystkie stworzone przez siebie gry. Przygotowana przez dewelopera promocja trwać będzie nieprzerwanie do 30 czerwca.

Wieści ze świata (Aion, EverQuest II, BioShock) 21/05/10

Jiker, 21 maja 2010, 12:18

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj piszemy m.in. o demie SBK X, niezwykle drogich mountach do EverQuest II, promocyjnej cenie kompilacji Sam & Max, poradnikach na Steamie, nowościach w Aion, a także opóźnieniu premiery pierwszego epizodu Sonic The Hedgehog 4. Zapraszamy do lektury.

Pierwsze konkrety o trzecim sezonie Sam & Max

Adrian Werner, 12 marca 2010, 08:05

Mamy dobre wieści dla fanów gier przygodowych, którzy stęsknili się za policyjnym duetem złożonym z psa i królika. Telltale Games wreszcie podzieliło się ze światem informacjami na temat trzeciego sezonu.

Wieści ze świata (Assassin's Creed, Tales of Monkey Island, Rock Band) 29/12/09

Jiker, 29 grudnia 2009, 14:41

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: krótkometrażowy prequel Assassin’s Creed, 25% promocja w sklepie Telltale Games, koniec testów Face of Mankind i inne. Zapraszamy do lektury.

Sam i Max powrócą w przyszłym roku

Jiker, 9 grudnia 2009, 14:05

Wprowadzenie na rynek ostatniego epizodu Tales of Monkey Island otworzyło przez studiem deweloperskim Telltale Games możliwość powrotu do wstrzymanych przedsięwzięć Do łask powracają zatem Sam i Max. Aktualizacja oficjalnej strony internetowej studia Telltale Games zwiastuje jednoznacznie nową przygodę z unikalnym duetem w roli głównej.

Twórcy Tales of Monkey Island i Sam & Max szykują coś nowego

Hed, 3 września 2009, 11:07

Firma Telltale, znana z serii odcinkowych przygodówek (Strong Bad's Cool Game for Attractive People, Sam & Max, Wallace & Gromit's Grand Adventures), już wkrótce ogłosi swój następny projekt. Dan Connors, współzałożyciel studia, powiedział, że nowe tytuły zostaną ujawnione w okolicach października lub w najbliższych miesiącach. Prawdopodobnie chodzi o kolejną epizodyczną sagę.

Wieści ze świata (Final Fantasy Tactics, Wii, PSP Go) 15/06/09

Jiker, 15 czerwca 2009, 11:10

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: 20 milionów Wii w Stanach, Sam i Max w środę na XBLA, żywotność akumulatora PSP Go, Final Fantasy Tactics a PlayStation Network, Tiger Woods PGA Tour żyłą złota dla EA i inne. Zapraszamy do lektury.

Telltale - ponad milion sprzedanych epizodów i nowy projekt

ziooleck, 15 maja 2009, 11:30

Telltale Games obchodzi właśnie piątą rocznicę swojego istnienia. Dynamicznie rozwijająca się firma ma w swoim dorobku liczne gry spod szyldów Strong Bad czy Sam & Max. Tym, co odróżnia studio od innych deweloperów, jest fakt, że praktycznie jako jedyne z powodzeniem udostępnia je w postaci cyklicznych, płatnych epizodów. Wszystko wskazuje na to, że do grona produkcji Telltale dołączy niebawem kolejna znana marka.

Sam i Max pojawią się również na Xboksie 360

Hed, 27 lutego 2009, 10:15

Dowiedzieliśmy się, że dwa sezony gry Sam & Max, czyli bardzo zabawnej przygodówki podzielonej na epizody, pojawią się również w usłudze Xbox Live Arcade. Miłośnicy Xboksa 360 będą więc mogli kupić dwa pakiety zawierające wszystkie odcinki obecne dotychczas na konsoli Wii i pecetach. Za stworzenie całego pomysłu odpowiada firma Telltale, która przypuściła szturm na platformę Microsoftu.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (16 października 2008)

Jiker, 16 października 2008, 09:26

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich doniesień z rynku elektronicznej rozrywki. Dzisiaj w menu: nowojorska policja krytykuje Saints Row 2, zagraj w demonstrację EndWar, zatańcz boogie w Boogie Superstar, o następcy Xboxa 360 słów kilka, Team Fortress 2 bez aktualizacji. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (18 września 2008)

Jiker, 18 września 2008, 10:35

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich doniesień z rynku elektronicznej rozrywki. Dzisiaj w menu: Xbox 360 wyprzedza Wii, Sam i Max atakują Nintendo Wii, Rage bez wsparcia dla modów, doczekamy się konferencji Nintendo, wystartowały beta-testy Demigod. Zapraszamy do lektury.

Trzeci sezon Sama & Maxa w 2009 roku

Marcin Łukański, 25 maja 2008, 13:15

W specjalnym wywiadzie opublikowanym na serwisie TheBBPS, przeprowadzonym z jednym z pracowników Telltale Games, możemy przeczytać, że trzeci już sezon przygód sympatycznego Sama i Maxa pojawi się dopiero na początku 2009 roku.

Znamy datę premiery Sama & Maxa w wersji na Nintendo Wii

Przemysław Zamęcki, 24 maja 2008, 18:02

Firma wydawnicza Dreamcatcher Interactive ujawniła przybliżoną datę premiery pierwszego sezonu przygód policji ochotniczej, czyli doskonale znanego z pecetów duetu detektywów - Sama i Maxa. Tym razem jednak w wersji na konsolę Nintendo Wii.

Sam & Max: Season 2 w ofercie Steam

Elrond, 18 maja 2008, 15:49

Oferta platformy Steam wzbogaciła się właśnie o drugi sezon przygodówki autorstwa Telltale Games, Sam & Max: Season 2. Wprowadzenie wspomnianej pozycji do katalogu, wiąże się również z promocjami na obecne już w nim przygody Sama i Maxa.

SBCG4AP nową serią produkowaną przez autorów przygód Sama i Maxa

Przemysław Zamęcki, 11 kwietnia 2008, 09:13

Autorzy nowych przygód ochotniczej policji, detektywów Sama i Maxa, studio Telltale Games, zaanonsowali powstanie kolejnej serii produkowanej w odcinkach o nieco przydługim tytule Strong Bad’s Cool Game for Attractive People. Gra bazuje na animowanym serialu Matta i Mike’a Chapmanów, który możecie obejrzeć na stronie Homstarrunner.com. Docelowymi platformami są konsola Nintendo Wii, a konkretnie usługa WiiWare oraz komputery PC.

Sam & Max doczekają się jednak wydania na Wii

vampire, 4 kwietnia 2008, 09:38

Telltale Games, producent i wydawca gry Sam & Max oficjalnie potwierdził wydanie tej zabawnej przygodówki na konsolę Nintendo. Posiadacze Wii otrzymają od razu wszystkie sześć epizodów składających się na sezon pierwszy - ta wersja będzie też obsługiwać tryb panoramiczny. Na to jak sprawdzi się Wii Remote w tej grze typu point & click przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać gdyż premiera zarówno w Stanach jak i Europie przewidziana jest dopiero na jesień bieżącego roku.

Autorzy Sama & Maxa stworzą grę dla usługi WiiWare

Przemysław Zamęcki, 24 lutego 2008, 13:33

Nowa usługa Nintendo o nazwie WiiWare wystartuje w Stanach Zjednoczonych dopiero 12 maja, jednakże wydaje się, że coraz większa ilość deweloperów zainteresowana jest tworzeniem nań nowych tytułów.

Telltale Games zwiększa zatrudnienie i zapowiada powstanie nowych serii gier

Jiker, 20 lutego 2008, 09:40

Studio Telltale Games rozrasta się w szaleńczym niemal tempie. Producent przygodówkowych serii spod znaku Sam & Max oraz CSI szuka wsparcia wśród weteranów gatunku, zapowiadając jednocześnie rozpoczęcie produkcji dwóch nowych, nieznanych póki co epizodycznych cykli.

Telltale Games nie potwierdza ani nie zaprzecza Sam & Max na Wii

Misiek, 16 stycznia 2008, 13:17

Przedwczoraj donosiliśmy Wam, że firma JoWood (wydawca) poinformowała, że na Wii trafi okrzyknięta przez czytelników niemieckiego magazynu PC Games mianem „przygodówki roku” gra Sam & Max. Pozostawało poczekać na potwierdzenie ze strony developera – Telltale Games – które wydawało się być formalnością. Prawda okazała się być jednak inna.

JoWood Group zapowiada grę Sam i Max na Wii

Metatron, 14 stycznia 2008, 11:10

Twórcy z Telltale Games, firmy znanej z serii gier traktujących o przygodach zwariowanej pary detektywów, Sama i Maksa, niemal półtora roku temu wspominali, że byliby chętni do wydania swoich gier na konsoli Nintendo Wii. Od tamtej pory sprawa ucichła. Teraz jednak pojawiła się informacja, która daje podstawy, by sądzić, że deweloperzy postanowili wprowadzić swe plany w życie.

Dziś premiera kolejnego epizodu przygód Sama & Maxa

Przemysław Zamęcki, 11 stycznia 2008, 18:39

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami pojawił się kolejny odcinek opowiadający o parze przesympatycznych detektywów – psa Sama i królika Maxa.

Sam & Max: Season Two w produkcji

Vercetti, 27 lipca 2007, 13:45

Studio Telltale Games oficjalnie ogłosiło, że pracuje już nad drugim sezonem przygód szalonych, zwierzęcych detektywów. Projekt o nazwie Sam & Max: Season Two, tak jak jego poprzednik, zostanie podzielony na kilka odcinków, a główną drogą ich dystrybucji będzie Internet.

Współzałożyciel studia Telltale Games o epizodycznym wydawaniu gier

Metatron, 26 czerwca 2007, 12:43

Społeczność graczy podzieliła się ostatnio na zwolenników i przeciwników wydawania gier w formie epizodycznej. Sami twórcy również w różny sposób podchodzą do tej koncepcji. Są jednak tacy deweloperzy, którzy od początku planowali publikowanie gier w ten sposób. Należy do nich niewątpliwie studio Telltale Games, znane z dobrze przyjętej serii Sam & Max: Season 1.

Sam & Max: Season 1 w ofercie serwisu Steam

Metatron, 17 czerwca 2007, 14:24

Nie tak dawno temu informowaliśmy o tym, że firma Telltale Games oficjalnie zapowiedziała wydanie pudełkowej edycji gry przygodowej Sam & Max: Season 1. Obecnie produkcja jest dostępna jedynie w e-dystrybucji za pośrednictwem serwisu GameTap, a także oficjalnej strony producenta. Od wczoraj znajduje się również we wciąż rozrastającej się ofercie serwisu Steam.

Kwestie finansowe firmy Telltale Games

Major Doktor Upiorna, 13 czerwca 2007, 15:15

Telltale Games w ostatnim czasie to jedna z lepiej rozwijających się firm w branży elektronicznej rozrywki. Świadczy o tym ogromny sukces pierwszego sezonu gry Sam & Max czy chęć dalszego rozwijania marki Bone. Nikogo nie powinno wiec dziwić, że inwestorzy chętnie wykładają pieniądze na dalszą realizację pomysłów owego studia.

Pudełkowa edycja gry Sam & Max: Season 1 już oficjalnie

Metatron, 8 czerwca 2007, 13:42

Już od jakiegoś czasu było wiadomo, że pudełkowa wersja Sam & Max: Season 1, przezabawnej gry przygodowej wykorzystującej komiksowych bohaterów wymyślonych przez Steve’a Purcella, która do tej pory wydawana była w postaci epizodycznej i dostępna jedynie w dystrybucji online, ukaże się w sierpniu tego roku. Obecnie zostało to oficjalnie potwierdzone.

Poradnik: Sam & Max: Season 1

Redakcja GRYOnline.pl, 17 maja 2007, 18:36

"Gry Sam & Max: Season 1 nie zaliczyłbym do najtrudniejszych przygodówek. Brak w niej skomplikowanych zagadek rodem z Mysta, nie ma też możliwości popełnienia nieodwracalnego błędu. Większość naszych zadań sprowadza się do odnalezienia danego przedmiotu i użycia go w odpowiednim miejscu. Takie rozwiązanie jest przyjemne, ale czasami może prowadzić do sytuacji, w której zatniecie się w pewnym momencie tylko dlatego, że nie odnaleźliście jakiejś nierzucającej się w oczy rzeczy, a co za tym idzie, nie możecie pchnąć akcji do przodu."

Co zamierzają twórcy nowych przygód Sama i Maxa w kwestii konsoli Wii?

eLKaeR, 30 stycznia 2007, 08:44

Aktualnie realizowanym przez firmę Telltale Games przedsięwzięciem jest wprowadzanie na rynek kolejnych epizodów nowych pecetowych przygód Sama i Maxa. Zespół utalentowanych developerów, ulokowany w kalifornijskim San Rafael, ma jednak w zanadrzu pewien tajemniczy projekt – tak przynajmniej możemy wnioskować po kryteriach, według których poszukiwany jest nowy członek ekipy.

Nowe przygody Sama i Maxa zarówno na PeCetach, jak i na platformie Wii?

eLKaeR, 15 września 2006, 11:55

Dwa ostatnie robocze dni bieżącego tygodnia stoją zdecydowanie pod znakiem konsoli Wii. Wczoraj napisaliśmy o szczegółach dot. premiery japońskiej, dzisiaj poinformowaliśmy Szanownych Czytelników o debiucie w Stanach Zjednoczonych i szykujemy się teraz do przekazania wiadomości nt. startu sprzedaży w Europie. Tymczasem bardzo interesujące wieści napłynęły z siedziby firmy Telltale Games.