Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Blood Bowl

Blood Bowl – produkcja zawitała na iPada i tablety z Androidem

Jiker, 1 sierpnia 2014, 11:14

Blood Bowl od studia Cyanide oficjalnie zadebiutowało na tabletach z Androidem i iOS. Produkcja, będąca specjalną, mobilną odsłoną pecetowej serii strategicznych gier sportowych, została udostępniona w cenie 19 złotych.

Blood Bowl – rozgrywki brutalnego sportu fantasy zagoszczą na tabletach

Adrian Werner, 4 lipca 2014, 16:35

Studio Cyanide zapowiedziało mobilną odsłonę cyklu Blood Bowl, czyli serii strategicznych gier sportowych osadzonych w realiach ponurego uniwersum Warhammera.

Cyanide zapowiedziało nową odsłonę serii Blood Bowl - Chaos Edition

Hed, 4 maja 2012, 15:15

Po wakacjach fani brutalnej wersji futbolu amerykańskiego z Blood Bowl otrzymają nową edycję gry. Twórcy wzbogacą ją o trzy nowe rasy, stadion i rozbudowane opcje.

Tydzień z GRAMY NA WYNOS (9-15 kwietnia 2012 )

Adrian Werner, 15 kwietnia 2012, 20:54

W minionym tygodniu na naszym serwisie poświęconym graniu na notebookach pojawiło się sporo interesujących materiałów. Wśród nich znalazły się testy Blood Bowl: Legendary Edition oraz Blacklight Retribution. Pisaliśmy też o najciekawszych grach darmowych, udanym Kickstarterze niezależnej platformówki Valdis Story oraz grywalnej wersji alpha surrealistycznej przygodówki Against the Wall.

Zapowiedziano Dungeonbowl – kontynuację sportowej gry fantasy Blood Bowl

Adrian Werner, 11 kwietnia 2012, 13:13

Studio Cyanide zapowiedziało kontynuację Blood Bowl zatytułowaną Dungeonbowl. Gra pozwoli na rozegranie turowych meczy brutalnej odmiany futbolu amerykańskiego, w którym zawodnikami są przedstawiciele ras ze świata Warhammera.

A Game of Thrones: Genesis - pierwsze szczegóły gry na motywach sagi George'a R. R. Martina

Olek, 16 lipca 2010, 22:26

Francuska firma Cyanide Studio ujawniła tytuł nowej gry tworzonej we współpracy z amerykańskim pisarzem Georgem R. R. Martinem. A Game of Thrones: Genesis będzie strategią osadzoną w fantastycznej krainie Westeros, znanej z bestselerowej sagi Pieśń Lodu i Ognia.

Wieści ze świata (Call of Duty: Modern Warfare II, Just Cause 2, Quake II) 6/04/10

Jiker, 6 kwietnia 2010, 13:30

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj piszemy m.in. o Quake II w przeglądarce, darmowym abonamencie Xbox Live dla nabywców DLC do Modern Warfare 2, specjalnej wersji Blood Bowl, a także aktualizacji Xboksa 360. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (S.T.A.L.K.E.R., Uncharted, Król Artur) 27/10/09

Jiker, 27 października 2009, 12:40

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl za 5 euro, darmowy weekend z Champions Online, data premiery Króla Artura, CrimeCraft w Europie i bez abonamentu, 50% obniżka ceny trzech DLC do World at War i inne. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (BioShock 2, Tales of Monkey Island, Blood Bowl) 26/10/09

Jiker, 26 października 2009, 10:15

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: darmowe dodatki do pecetowych Blood Bowl i Order of War, czwarty epizod Tales of Monkey Island, trzy miliony egzemplarzy PES 2010 w europejskich sklepach, klasyfikacja wiekowa BioShock 2 i inne. Zapraszamy do lektury.

Blood Bowl zalicza obsuwę

Ramsik, 27 grudnia 2008, 13:35

Wielbiciele wirtualnego futbolu amerykańskiego na zasadach nieco odbiegających od tych znanych z rzeczywistości będą musieli poczekać trochę dłużej na kolejną produkcję, podejmującą ten temat. Majacząca na horyzoncie gra Blood Bowl spóźni się bowiem o kilka miesięcy.

Ujawniono platformy docelowe, na które zmierza gra Blood Bowl

Przemysław Zamęcki, 20 grudnia 2007, 07:12

Bazująca na figurkowej grze sygnowanej przez brytyjską firmę Games Workshop, Blood Bowl przedstawi graczowi brutalny sport wzorowany na footballu. Z tą jednak różnicą, iż po przeciwnych stronach boiska naprzeciw siebie staną orki, trolle, gobliny, krasnoludy czy elfy, a wszystko to będzie się działo w doskonale znanym, fantastycznym świecie Warhammera.

Koniec z Chaos League - czas na Blood Bowl!

Krystian Smoszna, 28 czerwca 2006, 09:55

Firma Games Workshop poinformowała wczoraj w oficjalnym oświadczeniu prasowym, że francuskie studio Cyanide przygotuje program rozrywkowy, który będzie komputerową adaptacją znanej gry planszowej – Blood Bowl.