Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Throne of Darkness

Premiera Throne of Darkness PL

Solnica, 6 grudnia 2001, 14:48

Wydawana przez Play It gra akcji z elementami cRPG, której akcja toczy się w feudalnej Japonii – Throne of Darkness, trafiła dzisiaj do sklepów na terenie Polski.

Recenzja Throne of Darkness

Fajek, 15 listopada 2001, 14:34

Diablo 2 „killer” – tak przynajmniej była zapowiadana gra ze stajni Click Entertainment, Throne of Darkness. Dziś wiadomo, że nie udało się dotrzymać tych szumnych zapowiedzi i ToD nie zepchnie hitu Blizzarda z piedestału.

Polonizacja „Tronu Ciemności”

Fajek, 9 października 2001, 11:13

Gra Throne of Darkness była lansowana przez jej twórców jako „Diablo killer”. Czy było to słuszne będziemy się mogli dowiedzieć już niebawem gdyż właśnie rozpoczęła się polonizacja tego tytułu przez firmę Play-It.

Throne of Darkness jedzie do sklepów

Solnica, 26 września 2001, 00:47

Sierra poinformowała o rozpoczęciu dystrybucji do sklepów, wydawanej przez nią, a stworzonej przez zespół Click Entertainment gry akcji z elementami cRPG – Throne of Darkness.

Beta-testy Throne of Darkness

Łosiu, 24 sierpnia 2001, 08:12

Firma Sierra poinformowała, że szuka graczy chętnych do wzięcia udziału w beta testach trybu multiplayer gry Throne of Darkness.

Throne of Darkness – Demo

Solnica, 14 sierpnia 2001, 09:23

Czy Throne of Darkness zdobędzie miano “Diablo killera”? Udzielenie odpowiedzi na to pytanie pozostawiam jak na razie wam samym zwłaszcza, iż za prawą dema gry, które właśnie ukazało się na sieci, możecie na własne oczy przekonać się co udało się stworzyć ludziom z Click Entertainment.

Postępy w pracach nad Throne of Darkness

Sznur, 18 czerwca 2001, 17:45

Powoli zbliżają się do końca prace nad kolejną ciekawą grą akcji z elementami cRPG, mającej aspiracje odbić palmę pierwszeństwa bestsellerowemu Diablo 2. Mowa o Throne of Darkness, najnowszej produkcji zespołu Click Entertainment, która w lecie zostanie wydana przez Sierra Inc.

Zapowiedź Throne of Darkness

Solnica, 26 kwietnia 2001, 11:05

Fascynuje Was kultura Dalekiego Wschodu, lubicie sobie pograć w Diablo 2? Jeżeli odpowiedź na powyższe pytania brzmi „tak”, to najprawdopodobniej zainteresuje Was najnowsza gra zespołu Click Entertainment – Throne of Darkness.