Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Archlord

Wieści ze świata (Gears of War 2, Crysis: Warhead, GTA: San Andreas) 2/09/09

Jiker, 2 września 2009, 12:40

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: łatki do Empire: Total War i Battlefield 2, problemy z MMO ArchLord, wydłużony darmowy tydzień z Crysis Wars, wzrost sprzedaży Xboksa 360 w UK, nowa gra Tale of Tales, koniec afery Hot Coffee, otwarcie kanadyjskiego studia firmy FunCom i inne. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (23 czerwca 2008)

Przemysław Zamęcki, 23 czerwca 2008, 10:19

Dzisiaj w „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”: króliczek Playboya, dodatki do ArchLorda i Sudden Strike 3, jubileusz Dragon’s Lair, Overlord w Europie i słówko o Battlefieldach. Zapraszamy do lektury.

ArchLord przyciągnął 500 tysięcy graczy

vampire, 23 maja 2008, 12:20

Rosnącą powoli popularnością może poszczycić się ArchLord, MMORPG koreańskiego studia NHN Games. Firma odpowiedzialna za jego wydanie na terenie Europy i Stanów Zjednoczonych - Codemasters Online, poinformowała wczoraj, iż liczba graczy osiągnęła magiczny próg 500 tysięcy. Chociaż oczywiście nie jest to taki sukces na jaki swego czasu liczyli Mistrzowie Kodu.

Codemasters przygotowuje się do podbicia konsolowego rynku gier MMO

Przemysław Zamęcki, 21 marca 2008, 10:31

Codemasters zamierza podbić konsole dwoma grami z gatunku MMO. Tym samym stanie w szranki m.in. z takimi konkurentami, jak The Agency (Sony), Age of Conan: Hyborian Adventures (Funcom) i tajemniczy projekt koreańskiego NCSoftu.

ArchLord za darmo

Elrond, 17 sierpnia 2007, 12:28

Wydana przez firmę Codemasters pozycja spod znaku MMOcRPG, ArchLord, niestety zawiodła nadzieje pokładane w niej przez swoich twórców. Gra przyciągnęła niezbyt zadowalającą liczbę graczy, a sytuacji tej nie poprawiło również zniesienie abonamentu (w styczniu tego roku). Zamiast jednak zamknąć projekt, Mistrzowie Kodu postanowili pójść w inną stronę – i chwała im za to.

MMORPG od Codemasters trafi do nowego filmu

BK, 22 czerwca 2007, 14:00

Wydana przez firmę Codemasters gra ArchLord nie odniosła może wielkiego sukcesu finansowego, ale – jak się okazało – udało jej się zdobyć naprawdę wiernych fanów. Grupa niezależnych filmowców z Europy, znana jako MMG Film Production, postanowiła uczynić tego MMORPG-a jednym z bohaterów swojego nowego projektu.

ArchLord od stycznia bez opłat abonamentowych

Krystian Smoszna, 5 grudnia 2006, 07:21

Firma Codemasters Online Gaming z pewnością obiecywała sobie wiele po premierze gry ArchLord. Niestety, produkt koreańskiego studia NHN Games nie spotkał się z wielkim uznaniem. Program został dosłownie zrównany z ziemią przez krytyków (średnia ocena na poziomie 44% według magazynu GamesRankings), co przełożyło się na nikłe zainteresowanie ze strony graczy.

Największa bitwa PvP w historii już jutro w świecie gry ArchLord

Metatron, 30 września 2006, 16:22

Codemasters, wydawcy gry ArchLord podali dokładniejsze informacje dotyczące finalnego testu tego MMORPG. Ma on przybrać formę największej jaka się odbyła do tej pory bitwy PvP. Dla zapewnienia odpowiedniej ilości uczestników firma wypuściła pięćset tysięcy dodatkowych kluczy do wersji Beta.

Lada dzień startuje ArchLord - bez systemu PLAYplus

Metatron, 29 września 2006, 08:53

W ciągu najbliższych dni odbędzie się wielkie wydarzenie w świecie Chantry, które oficjalnie zakończy betatesty ArchLord - gry MMORPG, którą wydawać będzie firma Codemasters. Tytuł trafi do sklepów w przeciągu najbliższego tygodnia, a w następny piątek (6-go) wystartują serwery i rozpocznie się rozgrywka.

Rozpoczęto beta-testy gry ArchLord

Vercetti, 22 sierpnia 2006, 14:02

Codemasters podało do wiadomości, że beta-testy MMOcRPG ArchLord, o których informowaliśmy w zeszłym tygodniu, wkroczyły właśnie we wstępną fazę. Tym samym gracze z USA i Europy zyskali pierwszą szansę na to, by sprawdzić walory wirtualnego świata Chantra.

Rozpoczęto zapisy na beta-testy gry Archlord

Vercetti, 14 sierpnia 2006, 12:09

Brytyjskie Codemasters rozpoczęło przyjmowanie zapisów na beta-testy MMOcRPG, tworzonego przez studio NHN Games. Chęć przetestowania Archlord można zgłosić za pośrednictwem specjalnie do tego celu przygotowanej strony.

Pre-order ArchLord ze specjalnym bonusem

Krooliq, 8 sierpnia 2006, 12:10

Firma Codemasters Online Gaming poinformowała, że ruszył już pre-order gry ArchLord. Dla wszystkich osób, które złożą przedpremierowe zamówienie na wspomniany program przygotowano specjalny bonus.