Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Armie Exigo

Plotki - kontynuacja serii Commandos oraz kolejne projekty twórców Mark of Chaos

Adrian Werner, 13 kwietnia 2010, 10:25

Mamy dla was kolejną porcję spekulacji. Tym razem dotyczą one nowej gry z serii Commandos oraz dwóch gier, nad którymi pracuje obecnie zespół Black Hole Entertainment.

Wieloosobowe turnieje w Armies of Exigo

Elrond, 22 kwietnia 2005, 13:44

Firma Black Hole Entertainment oraz serwis AOX Tactics pragną połączyć swoje siły i dać w ręce fanów Armies of Exigo możliwość rozgrywania wieloosobowych, sieciowych turniejów. AOX Tactics już wcześniej korzystała z wieloosobowego dema Armies of Exigo do przeprowadzania turniejów, teraz jednak będą się one odbywać na większą skalę.

Poradnik: Armies of Exigo

Redakcja GRYOnline.pl, 19 kwietnia 2005, 08:37

Poradnik do strategii czasu rzeczywistego Armies of Exigo zawiera opis przejścia od początku do końca wszystkich misji z trzech kolejnych kampanii na najwyższym poziomie trudności.

Armie Exigo wmaszerowały do sklepów

Krystian Smoszna, 1 grudnia 2004, 07:22

Zgodnie z zapewnieniami złożonymi w połowie listopada bieżącego roku, najnowszy produkt firmy Black Hole Games zatytułowany Armies of Exigo trafił już do sklepów, o czym nie zapomniał poinformować wczoraj koncern Electronic Arts. Program jest rozbudowaną strategią rozgrywaną w czasie rzeczywistym (RTS), nastawioną na bitwy z udziałem dużej liczby jednostek.

Armies of Exigo w "złocie"

Krystian Smoszna, 19 listopada 2004, 08:11

Niespełna dwa tygodnie dzielą nas od premiery gry Armies of Exigo, zrealizowanej przez Black Hole Games strategii rozgrywanej w czasie rzeczywistym. Jak poinformował wydawca programu – koncern Electronic Arts – uzyskał on już „złoty” status i powędrował do tłoczni.

Armies of Exigo - strona internetowa i screeny

Elrond, 12 lipca 2004, 09:46

Oficjalna strona gry Armies of Exigo została powołana do życia, o czym informuje twórca tego RTSa utrzymanego w konwencji fantasy, firma Black Hole Games. Na świeżo otwartej stronie możecie znaleźć nowe informacje o grze a także porcję nowych screenów, z których część zamieszczamy w dalszej części newsa.