Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Golden Axe: Beast Rider

Premiery gier w Polsce (20-26 października)

Vercetti, 27 października 2008, 20:55

Takiego wysypu świeżynek jeszcze nie mieliśmy – w minionym tygodniu na polskim rynku ukazało się aż dwanaście nowych gier. Długo oczekiwane Fable II, Dead Space czy King’s Bounty: Legenda to tylko niektóre z propozycji, jakie przygotowali dla graczy rodzimi dystrybutorzy.

Nowy Golden Axe z europejską datą premiery

Jiker, 23 września 2008, 09:56

Cykl Golden Axe obrósł kultem jeszcze w 1989 roku, kiedy to doszło do premiery pierwszej jego odsłony. Zapoczątkował przy tym tak naprawdę gatunek chodzonych bijatyk. Czy Golden Axe nowej generacji podtrzyma tradycję i nie zepsuje dobrego imienia serii?

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (17 lipca 2008)

Przemysław Zamęcki, 17 lipca 2008, 11:53

Dzisiaj w „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”: Jade Empire dołącza do usługi Xbox Originals, brak trybu kooperacji w Golden Axe, kto będzie pracował nad trybem multiplayer w nowym Wolfensteinie, przyszłość Mortal Kombat, ułatwienia w Rock Band 2 oraz data premiery Rock Revolution i Yakuza 2. Zapraszamy do lektury.

Pierwsze screeny z nowego Golden Axe

ult, 6 lutego 2008, 09:13

SEGA, wydawca oraz producent gry, będącej kontynuacją serii kultowych zręcznościówek - Golden Axe, opublikowała jej pierwsze screeny. Na produkt przyjdzie nam jednak poczekać do lata tego roku.

Szczegóły na temat next-genowego Golden Axe

Misiek, 28 listopada 2007, 10:42

O tym, że powstaje next-genowa wersja Golden Axe wiemy już od maja. Nie potwierdziły się natomiast październikowe informacje francuskiego magazynu Play, który sugerował, że najnowsza część kultowej serii trafi tylko na Xboxa 360. Nowe wieści w sprawie omawianego tytułu przynosi bowiem najnowszy numer magazynu PSM3, który omawia i podaje nowe szczegóły właśnie na temat wersji dedykowanej PS3.

Golden Axe nowej generacji tylko na Xboxa 360?

Misiek, 18 października 2007, 14:44

Już w maju ubiegłego roku poznaliśmy zamiary koncernu Sega, który chce dostarczyć nam Golden Axe nowej generacji. Wtedy mówiło się, że trafi on na PlayStation 3 oraz Xboxa 360. Dzisiaj pojawiły się informacje, które sugerują, iż będzie to jednak tytuł ekskluzywny dla konsoli Microsoftu.

Europejski line-up Segi ogłoszony

Metatron, 3 września 2006, 18:26

Sega opublikowała listę wydawanych przez siebie gier, które w ciągu najbliższego półrocza zawitają na europejskie półki sklepowe. Jak widać z poniższego zestawienia, plany są niezłe. Japoński wydawca, podobnie jak i wielu innych, powoli odchodzi od konsol obecnej generacji i skupia się na X360, oraz nadchodzących PS3 i Wii.