Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Blitzkrieg 2

Blitzkrieg 3 ogłoszony – pierwszy zwiastun strategii free-to-play

qjin, 16 sierpnia 2013, 11:41

Studio Nival Interactive zapowiedziało nową odsłonę strategii zatytułowanej Blitzkrieg. Trzecia część serii będzie początkowo tylko grą sieciową opartą na modelu biznesowym free-to-play. Opublikowano również pierwszy zwiastun produkcji.

Blitzkrieg 2: Liberation oficjalnie w produkcji

Vercetti, 8 sierpnia 2007, 12:40

Ujawniony przed kilkoma tygodniami add-on do strategii czasu rzeczywistego Blitzkrieg 2 doczekał się wreszcie oficjalnej zapowiedzi. Brytyjski wydawca Ascaron Interactive opublikował w sieci oświadczenie prasowe, w którym przedstawił światu pierwsze szczegóły na temat gry Liberation, nowego projektu studia Nival Interactive.

Cztery tytuły CDV na targach Games Convention

Vercetti, 6 sierpnia 2007, 16:20

Już tylko siedemnaście dni dzieli nas od momentu, gdy niemiecka firma CDV zaprezentuje na targach Games Convention swe nowe produkty. Choć będzie ich niewiele, bo zaledwie cztery, to jeden z nich z pewnością przyciągnie do siebie wiele osób obecnych w Lipsku w dniach 23-26 sierpnia.

Blitzkrieg 2 doczeka się kolejnego dodatku

Vercetti, 16 lipca 2007, 17:40

Zgodnie z informacjami podanymi dzisiaj przez niemieckie CDV Software, grupa Nival Interactive pracuje już nad drugim dodatkiem do strategii czasu rzeczywistego Blitzkrieg 2. Produkcja nosząca podtytuł Liberation pozwoli nam cofnąć się w czasie do ostatniej fazy II wojny światowej i rozegrać dwie kampanie, traktujące o potyczkach pomiędzy oddziałami III Rzeszy i wojskami alianckimi.

The Blitzkrieg Strategy Pack za miesiąc w Stanach Zjednoczonych

Krystian Smoszna, 16 maja 2007, 16:52

Już za niewiele ponad miesiąc, koncern CDV Software Entertainment, Inc. wprowadzi do amerykańskich sklepów specjalny zestaw zawierający ostatnie produkcje z cyklu Blitzkrieg, reprezentujące gatunek strategii w czasie rzeczywistym.

Znamy datę premiery gry Blitzkrieg 2: Fall of the Reich

Krystian Smoszna, 12 października 2006, 07:47

Znamy już oficjalną datę premiery pierwszego, oficjalnego rozszerzenia gry Blitzkrieg 2, noszącego tytuł Fall of the Reich. Produkt, do którego uruchomienia nie będzie wymagana podstawowa wersja programu, zadebiutuje na brytyjskim rynku 24 listopada bieżącego roku.

Pierwszy oficjalny dodatek do Blitzkrieg 2 nazywa się Fall of the Reich

eLKaeR, 25 kwietnia 2006, 07:44

Zabawa ze strategią pt. Blitzkrieg nie ograniczała się do podstawowej wersji gry, gdyż do sklepów trafiło kilka oficjalnych rozszerzeń. Także wydana jesienią ubiegłego roku pozycja o nazwie Blitzkrieg 2 doczeka się wkrótce pierwszego dodatku, noszącego podtytuł Fall of the Reich. Nieco szczegółów na temat owego add-ona ujawniła właśnie korporacja CDV Software Entertainment.

Konkurs Blitzkrieg 2 - gra za friko! zakończony

Solnica, 23 stycznia 2006, 13:38

Zakończył się nasz mini konkurs dla posiadaczy abonamentów MayClub w którym nagrodą dla zwycięzcy był egzemplarz gry Blitzkrieg 2. Tym razem szczęśliwy los uśmiechnął się do osoby o ksywce ...

Konkurs Blitzkrieg 2 - gra za friko!

Solnica, 19 stycznia 2006, 11:46

Kolejny konkurs z serii „gra za friko” i kolejna ciekawa nagroda do wygrania, którą tym razem jest gra Blitzkrieg 2. Reguły zabawy wciąż te same – jeden mail i odrobina szczęścia wystarczą, aby przesyłka z nagrodą trafiła właśnie do was.

Blitzkrieg II w "złocie"

Krystian Smoszna, 14 września 2005, 07:07

Już za dwa tygodnie w amerykańskich sklepach zadebiutuje sequel popularnej strategii czasu rzeczywistego o nazwie Blitzkrieg II. Wydawca – firma CDV Software – poinformował wczoraj, że program osiągnął już „złoty” status a co za tym idzie, znalazł się w tłoczni.

Blitzkrieg II - szczegółowa data premiery ustalona

ComCo, 29 czerwca 2005, 12:51

Pod koniec kwietnia pisaliśmy o przybliżonej dacie rynkowego debiutu drugiej części strategii czasu rzeczywistego Blitzkrieg, teraz przyszła zaś pora na konkrety w tej sprawie. Według ostatnich doniesień producenta (studio Nival Interactive), program w wersji angielskiej trafi do sprzedaży dokładnie 14 października bieżącego roku.

Polowanie na testerów trybu multiplayer w Blitzkrieg II

eLKaeR, 8 czerwca 2005, 07:07

Nival Interactive jest wprawdzie firmą z obszaru byłego ZSRR, ale jej elektroniczno-rozrywkowe dzieła nie ustępują pozycjom, tworzonym w zachodnich krajach o długiej tradycji kapitalistycznej. Rosyjscy programiści szykują m.in. piątą część Heroes of Might & Magic (dla Ubisoft Entertainment) i równolegle pracują nad sequelem Blitzkrieg. Potrzeba nowych testerów drugiej „Błyskawicznej Wojny”.

CDV na E3 – Blitzkrieg II

Redakcja GRYOnline.pl, 20 maja 2005, 15:19

Niemiecka firma CDV zademonstrowała nam w ramach targów E3 2005 kontynuację znakomitej gry strategicznej z gatunku RTS, zatytułowanej Blitzkrieg i nawiązującej do czasów II Wojny Światowej. Kolejna wirtualna adaptacja tego wielkiego konfliktu zbrojnego prezentuje się cokolwiek udanie.

Blitzkrieg II z oficjalną (ogólną) datą wydania

ComCo, 27 kwietnia 2005, 12:09

Rynkowy debiut gry Blitzkrieg II, sequela popularnej strategii czasu rzeczywistego, planowany był wstępnie na początek bieżącego roku. Premiera rzecz jasna nie nastąpiła, studio developerskie Nival Interactive milczało zaś w tej kwestii aż do dzisiaj. Według oficjalnych zapowiedzi, omawiany wojenny RTS powinien trafić do ogólnoświatowej sprzedaży na jesieni, wcześniej oczywiście zaliczając pokaz na majowych targach E3.

CDV Software na E3

Krystian Smoszna, 22 kwietnia 2005, 07:04

Do grona wystawców na majowych targach E3, które odbędą się w Los Angeles, dołącza również niemiecki koncern CDV Software. Poniżej znajdziesz listę gier, jakie firma zamierza pokazać w trakcie trzydniowej imprezy. Większość z nich koncentruje się wokół tematyki II wojny światowej.

Weź udział w beta-testach Blitzkrieg II

ComCo, 17 września 2004, 12:15

Pełnoprawny sequel strategii czasu rzeczywistego Blitzkrieg coraz szybciej zbliża się do sklepowych półek. W dniu dzisiejszym, firmy: Nival Interactive oraz CDV Software ogłosiły bowiem zapisy na zamkniętą fazę beta-testów drugiej części swojego bestsellerowego dzieła.

Blitzkrieg z nieoficjalnym rozszerzeniem

ComCo, 3 września 2004, 17:17

Gdzie jeden producent nie może (się wyrobić), tam drugi „pomoże”... Fani RTS-owego cyklu Blitzkrieg z pewnością czekają na sequel pierwszej części czy drugi oficjalny dodatek do "jedynki", tzn. Rolling Thunder. Minie jednak jeszcze trochę czasu, zanim obydwa produkty pojawią się na półkach. I właśnie tę lukę, powstałą przez konieczność czekania, postanowiła wypełnić brytyjska firma Active Gaming, wypuszczając na rynek nieoficjalne rozszerzenie gry Blitzkrieg.

Blitzkrieg: Rolling Thunder - nowe informacje + pierwsze screeny

ComCo, 30 lipca 2004, 08:54

Świetna gra obroni się sama i... doczeka się kilku dodatków, a Blitzkrieg - strategia czasu rzeczywistego (RTS), osadzona w realiach II wojny światowej - z pewnością do takich produkcji się zalicza. Ponad pół miliona sprzedanych egzemplarzy na całym świecie, świetne recenzje pierwszego rozszerzenia (Burning Horizon), pełnoprawny sequel w drodze - czego chcieć więcej? To proste: kolejnego dodatku o podtytule Rolling Thunder.

Plan wydawniczy CDV Software na 2004 rok

ComCo, 13 stycznia 2004, 08:14

Korporacja CDV Software postanowiła odkryć swoje tegoroczne plany wydawnicze i uczciwie trzeba przyznać, iż szykuje kilka naprawdę świetnie zapowiadających się pozycji. Do najbardziej wyróżniających się gier możemy zaliczyć: Breed - futurystyczny shooter autorstwa zespołu Brat Designs, oraz rozbudowaną strategię czasu rzeczywistego (RTS), pt. Codename Panzers. Warto również wypatrywać premiery czterech dopiero opracowywanych rozszerzeń (dwa z nich dotyczą tytułów, których jeszcze nie ma w sprzedaży – ów fakt związane jest z nową polityką wydawniczą firmy), o których więcej szczegółów poznamy zapewne w najbliższych tygodniach/miesiącach.

Nival Interactive zapowiada Blitzkrieg II

Phoenix, 14 listopada 2003, 18:43

W Polsce nie miała nawet miejsca premiery gry pt. Blitzkrieg - nastąpi to dopiero 23 listopada dzięki firmie Cenega Poland (światowa premiera odbyła się jeszcze przed wakacjami – 13 maja), zaś już dzisiaj firma Nival Interactive podała do informacji publicznej oficjalne rozpoczęcie prac nad sequelem rzeczonego RTS-a. Akcja Blitzkrieg II, podobnie jak w części pierwszej, będzie miała miejsce w realiach II Wojny Światowej. Z tą jednak znaczącą różnicą, iż dzięki zastosowaniu nowego silnika rozgrywka przedstawiona zostanie w środowisku 3D.