Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Postal

Postal Redux - powstanie odświeżona wersja pierwszego Postala

Jakub Mirowski, 16 listopada 2014, 19:55

Running With Scissors, studio odpowiadające za serię Postal, zapowiedziało na serwisie Twitter, że w 2015 roku możemy spodziewać się remake'u pierwszej części tego kontrowersyjnego cyklu.

Amerykańska premiera Postala w reżyserii Uwe Bolla

vampire, 21 maja 2008, 12:22

Już za dwa dni w Stanach Zjednoczonych swoją premierę będzie miał najnowszy film niesławnego Uwe Bolla, który mimo dezaprobaty fanów gier (wyrażoną chociażby w formie petycji) wciąż tworzy kolejne produkcje na nich oparte. Tym razem chodzi oczywiście o Postala - film według reżysera miał osiągnąć większy sukces niż Indiana Jones Spielberga.

Postal: 10th Anniversary Collector's Edition od wtorku w sprzedaży

Metatron, 28 października 2007, 20:14

Firma Running with Scissors przygotowała niespodziankę z okazji przypadającej w tym roku dziesiątej rocznicy premiery pierwszej gry z serii Postal. Jest nią limitowane wydawnictwo dla kolekcjonerów zawierające wszystkie odsłony cyklu wraz z interesującymi dodatkami.

Uwe Boll będzie tłumaczyć się w sądzie za stronę New York Postal

Krystian Smoszna, 1 sierpnia 2007, 09:08

Słynny niemiecki reżyser Uwe Boll ma kłopoty z prawem. Kontrowersyjna kampania promocyjna filmu Postal zdenerwowała redakcję gazety New York Post do tego stopnia, że swoich spraw będzie dochodzić w amerykańskim sądzie.

Film na podstawie gry Postal zadebiutuje w Stanach Zjednoczonych we wrześniu

Krystian Smoszna, 11 czerwca 2007, 09:19

Najnowsze dzieło Uwe Bolla, które nosi tytuł Postal, będzie mieć swoją północnoamerykańską premierę 28 września bieżącego roku. To wynik porozumienia, jakie niemiecki reżyser zawarł z firmą Freestyle Releasing, zajmującą się dystrybucją filmów w Stanach Zjednoczonych i w Kanadzie.

Postal Uwe Bolla udanym filmem? Niemożliwe!

Jiker, 4 maja 2007, 14:05

Któż by się spodziewał. Skazany na pożarcie kolejny film Uwe Bolla – Postal, powstały na bazie słynnej gry komputerowej – doczekał się pierwszej recenzji. Warto dodać: pozytywnej recenzji. Żart?

Jak będzie wyglądać Postal III?

eLKaeR, 30 kwietnia 2007, 13:32

Produkcja kolejnej odsłony kontrowersyjnej serii Postal trwa. W tym roku przypadają dziesiąte urodziny tego cyklu, więc odpowiedzialna za niego firma Running With Scissors świętuje. Przy okazji celebrowania postanowiono pokazać światu pierwsze obrazki promocyjne, zapowiadające Postal III. Uczyniono to na łamach belgijskiego czasopisma GUNKmagazine.

RWS obchodzi dziesięciolecie gry Postal

Sargeras, 25 kwietnia 2007, 10:50

W tym roku przypada dziesiąta rocznica wydania Postal, jednej z najbardziej kontrowersyjnych gier w historii. Studio Running With Scissors (RWS), producent serii postanowił uczcić tą specjalną okazję.

Nowe informacje dotyczące filmów Uwe Bolla

Krystian Smoszna, 4 grudnia 2006, 11:50

Uwe Boll aktualnie zajmuje się produkcją filmu Postal, trudno zatem dziwić się, że to właśnie obrazowi nawiązującemu do kontrowersyjnego cyklu strzelanin poświęcamy w naszym serwisie informacyjnym najwięcej miejsca. Niemiecki reżyser jest jednak człowiekiem bardzo aktywnym, warto zatem przyjrzeć się jego innym projektom.

Ruszyła oficjalna strona filmu Postal

Krystian Smoszna, 30 listopada 2006, 10:27

Mamy wspaniałą wiadomość dla niezwykle licznego grona fanów Uwe Bolla. Postal, czyli kolejne, wybitne dzieło niemieckiego reżysera może pochwalić się już oficjalną stroną internetową.

Muzyka dla morderców, uzbrojonych w łopaty

eLKaeR, 30 listopada 2006, 07:07

Chcecie, czy nie – Postal był, jest i będzie! Specjalny zestaw o nazwie Postal Fudge Pack, ujawniony w połowie mijającego miesiąca, ma za zadanie przypomnieć nam gry z przeszłości przed premierą Postal III, a w drodze przecież jeszcze kinowy film w reżyserii samego Uwe Bolla. Jakby tego było mało, ekipa z firmy Running With Scissors prezentuje teraz postalowy album muzyczny.

Specjalny zestaw dla wyjątkowych fanów serii Postal

eLKaeR, 14 listopada 2006, 08:32

Postal III zmierza ku platformie PC i Xbox 360, a słynny dr Uwe Boll kręci filmową adaptację chorych przygód psychopatycznego "Kolesia". Tymczasem pracownicy firmy Running With Scissors postanowili, na krótko przed dziesiątymi urodzinami kontrowersyjnej serii spod znaku podpalania ludzi napalmem i gaszenia ich uryną, wypuścić produkt o nazwie Postal Fudge Pack.

Zobacz zdjęcia z planu filmu Postal!

Krystian Smoszna, 26 października 2006, 09:16

Mamy prawdziwą gratkę dla wielbicieli okrytej złą sławą serii Postal. W Internecie pojawiły się pierwsze zdjęcia z planu filmowej ekranizacji gry, reżyserowanej przez niezmordowanego Uwe Bolla. Fotografie są bardzo interesujące, gdyż możemy na nich zobaczyć odtwórcę głównej roli – Zacka Warda.

Postal III za dwa lata w wersji dla PC i X360

eLKaeR, 19 października 2006, 06:44

Nareszcie oficjalnie zostało zapowiedziane to, czego od dłuższego czasu spodziewali się fani gier akcji. Mowa o trzeciej odsłonie kontrowersyjnego cyklu Postal, będącego flagowym produktem firmy Running With Scissors. Nowa gra zmierza ku komputerom osobistym klasy PC oraz konsolom Xbox 360, a jej rynkowa premiera powinna nastąpić pod koniec 2008 roku.

Poznaj nazwiska aktorów grających w filmie Postal

Krystian Smoszna, 19 września 2006, 08:28

Pojedynek bokserski Uwe Bolla z jego internetowym krytykiem, o którym wspominaliśmy na początku września, był wyraźnym sygnałem, że ekipa pod wodzą niemieckiego reżysera szykuje się do rozpoczęcia właściwej produkcji filmu Postal. Pierwszy klaps na planie najnowszej ekranizacji gry komputerowej padł dokładnie wczoraj.

We wrześniu usłyszymy więcej o najnowszym Postalu?

Elrond, 28 sierpnia 2006, 12:43

Trzeba przyznać, iż twórcy legendarnego już, krwawego Postala, Running With Scissors, od jakiegoś czasu milczą jak zaklęci w sprawach swoich nowych produkcji. Gdyby nie kontrowersyjny reżyser Uwe Boll, który, o zgrozo, przygotowuje filmową adaptację wspomnianej gry, można by zapomnieć, iż takie studio deweloperskie istnieje. Jednak ta sytuacja, według zapowiedzi prezesa firmy, Vince'a Desi, ulegnie zmianie już niedługo.

Postal 3: Catharsis trafi na PC oraz Xbox 360

ComCo, 13 grudnia 2005, 08:54

O powstaniu trzeciej części kontrowersyjnego cyklu Postal wiemy praktycznie od końca listopada 2003 roku. Pracownicy zespołu Running With Scissors zajmują się developingiem gry od dłuższego czasu, a dzisiaj poznaliśmy garść pierwszych, oficjalnych informacji na jej temat.

Seria Postal dostępna w elektronicznej dystrybucji

Krystian Smoszna, 25 listopada 2005, 09:37

Kontrowersyjny cykl gier o nazwie Postal jest już dostępny za pośrednictwem elektronicznej dystrybucji. Przedstawiciele studia Running with Scissors zawarli porozumienie w tej sprawie z firmą Softwrap, dzięki czemu mogą teraz dotrzeć do użytkowników z krajów, które oficjalnie zakazały sprzedaży wszystkich programów z serii.

Film Dungeon Siege jednak podzielony na dwa epizody

Krystian Smoszna, 28 października 2005, 08:22

Prawie trzy tygodnie temu pojawiła się w sieci informacja, z której wynikało, że Uwe Boll poważnie zastanawia się nad podzieleniem filmu In the Name of the King: A Dungeon Siege Tale na dwa odrębne epizody. Dziś wiemy już, że niemiecki reżyser zdecydował się na taki krok.

Postal kolejnym filmem Uwe Bolla

Krystian Smoszna, 25 października 2005, 09:17

Ja naprawdę nikomu nie życzę śmierci. Ale utalentowany złodziej, to mógłby się mu na konto włamać. Uwe Boll musi mieć chyba konszachty z samym Szatanem, skoro w tak łatwy sposób udaje mu się omamić kolejnych właścicieli praw do słynnych gier video. Co niemiecki reżyser zepsuje tym razem? Far Cry? A gdzie tam. Najpierw weźmie się za Postal.

Była gwiazdka Słonecznego Patrolu teraz jako „POSTAL Babe”

Henkel, 2 września 2005, 12:38

Firma Running With Scissors przedstawiła dziewczynę, która została wybrana w tym miesiącu na Postal Babe. Została nią obdarzona egzotyczną urodą i znana przede wszystkim z serialu Słoneczny Patrol aktorka i modelka - Traci Bingham.

Uwe Boll ma na oku gry Metal Gear oraz Postal...

Krystian Smoszna, 17 sierpnia 2005, 09:42

Już niedługo na ekranach amerykańskich kin zadebiutuje film BloodRayne. Niezmordowany Uwe Boll przygotowuje tymczasem kolejny obraz, w całości oparty o popularną grę Dungeon Siege. Na łamach serwisu Insomniac Mania pojawił się właśnie oszczędny wywiad z niemieckim reżyserem, w którym zdradza on jakie inne słynne tytuły ma on na oku.

Uwe Boll nakręci film na podstawie gry Postal?

Krystian Smoszna, 15 czerwca 2005, 07:58

Po totalnej klapie jaką okazał się film Alone in the Dark: Evil Awakens, Uwe Boll wyraźnie usunął się w cień. Okazało się, że nie na długo. Po raz kolejny bowiem świat obiegły mrożące krew w żyłach informacje o ambitnych planach niemieckiego reżysera, który zabezpieczył sobie prawa do ekranizacji kontrowersyjnego produktu o nazwie Postal.

"Oczyszczenie" krwawej serii Postal w jej trzeciej części

eLKaeR, 18 marca 2005, 09:09

Dyrektor kreatywny z firmy Running With Scissors, czyli Steve Wik, stwierdził w ostatniej rozmowie z dziennikarką gazety The Washington Post, że przemoc w grach wirtualnych stała się nudna. A przecież człowiek ów jest ojcem ociekającej krwią (i nie tylko) elektroniczno-rozrywkowej pozycji pt. Postal 2 i obecnie przygotowuje trzecią część zwariowanych przygód psychopatycznego „Kolesia z Postala”.

„Koleś z Postala” znów zaszaleje - trwa developing Postal 3

ComCo, 22 grudnia 2004, 21:23

Jedna z najbardziej brutalnych i najkrwawszych serii gier, jakie kiedykolwiek trafiły na PC - Postal - doczeka się trzeciej odsłony! Vince Desi ze studia Running With Scissors „przez przypadek” ujawnił tę informację w wywiadzie, jaki udzielił dla zachodniej witryny eXperience Gaming.

Running with Scissors przygotowuje nowy dodatek do Postal 2

Krystian Smoszna, 11 marca 2004, 13:17

Wszyscy fani brutalnych gier akcji z serii Postal, będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Jak na razie nic nie wskazuje na to, że Running with Scissors rozpocznie prace nad trzecią częścią kontrowersyjnego programu, choć już w listopadzie ubiegłego roku, Vince Desiderio dawał to do zrozumienia.

Podziel się bólem w dniu Św. Walentego - nowa propozycja twórców Postal 2

Łosiu, 11 lutego 2004, 09:43

„Niegrzeczni” panowie ze studia developerskiego Running With Scissors odpowiadający za powstanie dwóch części skandalizującego Postala, w związku ze zbliżającym się świętem zakochanych postanowili zorganizować specjalny konkurs (Postal Valentines Day Contest), rzecz jasna, jak zwykle w ich przypadku niekonwencjonalny i niesmaczny.