Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Sonic 3D

Sonic zagra w golfa!

BK, 7 lipca 2006, 11:07

Obchodzący w tym roku piętnaste urodziny Sonic pojawi się niebawem w kilku grach na konsole. Nie są to jednak jedyne plany słynnego niebieskiego jeża na najbliższe miesiące – maskotka firmy SEGA będzie również bohaterem nowej gry na telefony komórkowe, która ma być… symulacją golfa!

Sonic już wkrótce również w wersji telefony komórkowe

BK, 23 maja 2006, 08:43

Jak się okazuje, nowe gry ze słynnym niebieskim jeżem pojawią się nie tylko na stacjonarnych i przenośnych konsolach. Sega zapowiedziała wydanie Sonic Jump w wersji na telefony komórkowe!

Sonic będzie się ścigał

Henkel, 8 września 2005, 12:32

Ostatnio informowaliśmy Was o plotkach i spekulacjach dotyczących nowej gry z ponaddźwiękowym jeżem w roli głównej. Dzisiaj możemy podać już oficjalne informacje. Sega ogłosiła, iż nowy produkt z udziałem Sonica to gra wyścigowa – prace nad nią idą pełną parą.

Najpopularniejszy jeż powraca - Sonic Next w produkcji?

Elrond, 5 września 2005, 14:41

Sega, niegdyś potentat branży, dzisiaj powoli zaczyna usuwać się w cień, ustępując pola młodszym i prężniejszym firmom, które potrafią swoje pomysły ubrać w zera i jedynki i stworzyć oryginalne, a co ważniejsze, dochodowe gry. Jednak jest jednak za wcześnie aby postawić na niej krzyżyk - Sega zamierza powrócić, i to w, no może nie wielkim, ale dobrym stylu.

Sonic MMORPG?

ComCo, 8 czerwca 2005, 12:45

W Sieci pojawiła się tajemnicza witryna internetowa zespołu Panovation Studios, która - po dokładniejszym przyjrzeniu się - najprawdopodobniej wydaje się być pewną zapowiedzią nowej gry Massively Multiplayer Online Role-Playing (MMORPG) z jeżem o imieniu Sonic w roli głównej. Skąd takie wnioski?

Nowy Sonic razy 3

Elrond, 8 maja 2005, 15:12

Jak głoszą plotki, firma Sega pracuje w sekrecie nad nowymi grami przeznaczonymi wyłącznie na platformy GameCube, DS oraz PSP. Według tych plotek, bohaterem tych gier będzie znany wszystkim jeż, Sonic, który swoje nowe wcielenia zaprezentuje na zbliżających się targach E3.

SEGA zapowiada Shadow the Hedgehog

Krystian Smoszna, 9 marca 2005, 13:03

Uroczystość otwarcia Alei Gwiazd poświęconej elektronicznej rozrywce, która odbyła się wczoraj z wielką pompą w San Francisco, wykorzystali przedstawiciele koncernu SEGA, prezentując zgromadzonym w budynku Metreon notablom kolejnego klona gry Sonic the Hedgehog. Okazja była wspaniała, jako że maskotka firmy, została uwieczniona na Alei w charakterze „gwiazdy”.

Bohaterski Sonic w kolejnych grach

Elrond, 20 stycznia 2005, 09:32

Sonic to niezwykle szybki jeż, będący bohaterem jednej z najlepszych serii platformówek, które pojawiły się na konsolach (istnieją wersje na PeCety ale sami wiecie jak to jest z konwersjami). Wielbiciele Sonica, którzy nie mogą doczekać się kolejnych jego przygód, już niedługo dostaną w swoje ręce nowe, jeżowate gry.

Sonic Heroes zawita również na PC

ComCo, 19 sierpnia 2004, 08:42

Od momentu rynkowego debiutu (styczeń 2004) na konsolach: PlayStation 2, Xbox oraz GameCube, pudełka z grą Sonic Heroes trafiły do ponad 1,83 miliona graczy. Nic więc dziwnego, iż firma Sega postanowiła pokazać przygody tytułowego jeża także posiadaczom PeCetów - dzisiaj oficjalnie zapowiedziano przygotowanie stosownej konwersji.

Techlandowa propozycja na Dzień Dizecka

Sznur, 22 maja 2002, 12:29

Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka firma Techland zamierza wprowadzić do sprzedaży unikalne zestawy swoich produktów. Już jutro do sklepów trafią trzy nowe pakiety gier utrzymane w różnych konwencjach tematycznych: zręcznościowej, wyścigowej i platformowej.