Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Immortal Cities: Children of the Nile

Zagraj w Immortal Cities: Nile Online

Maciej Śliwiński, 9 marca 2009, 10:34

Zakończyły się beta testy Immortal Cities: Nile Online, przeglądarkowej wersji gry Immortal Cities: Children of the Nile wyprodukowanej przez Tilted Mill Entertainment.

Immortal Cities: Nile Online - przeglądarkowa gra twórców Caesara IV

vampire, 29 października 2008, 14:58

Studio Tilted Mill Entertainment, czyli twórcy takich strategii jak Caesar IV czy Immortal Cities: Children of the Nile postanowili przygotować podobną produkcję rozgrywaną wyłącznie z poziomu przeglądarki Internetowej, w której może wziąć udział kilka tysięcy osób jednocześnie. Oznacza to, że nie musimy niczego instalować na dysku twardym.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (9 lipca 2008)

Przemysław Zamęcki, 9 lipca 2008, 11:17

Dzisiejsze „Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to: amerykańska premiera DMC4, czym jest Crysis Wars, nowa edycja Children of the Nile, łatki do Team Fortress 2 i Playstation 3, nowe Xboksy 360 i data premiery Multiwinii. Zapraszamy do lektury.

Children of the Nile powróci w nowej wersji

Elrond, 4 lipca 2008, 11:25

Czy pamiętacie może Children of the Nile, strategię ekonomiczną z akcją osadzoną w starożytnym Egipcie? Gra ukazała się w USA pod koniec roku 2004 za sprawą Myelin Media, a kilka miesięcy później SEGA wydała ją w Europie (Polska – CD Projekt). Jej deweloper, Tilted Mill, wszedł właśnie w posiadanie praw wydawniczych do wspomnianego tytułu i przymierza się do wypuszczenia na rynek ulepszonej wersji Dzieci Nilu.

Konkurs Immortal Cities: Children of the Nile - gra za friko! zakończony

Solnica, 14 marca 2005, 13:45

Zakończył się nasz mini konkurs dla posiadaczy abonamentów MayClub w którym nagrodą dla zwycięzcy był egzemplarz gry Immortal Cities: Children of the Nile. Tym razem szczęśliwy los uśmiechnął się do osoby o ksywce ...

Immortal Cities:Children of the Nile - gra za friko!

Solnica, 10 marca 2005, 18:15

Zaledwie jeden mail oraz odrobina szczęścia wystarczy, aby wejść w posiadanie bez wątpienia ciekawej nagrody, jaką w tym tygodniu jest egzemplarz gry Immortal Cities:Children of the Nile.

Pobierz za darmo ścieżkę dźwiękową z gry Immortal Cities: Children of the Nile

Speed, 19 grudnia 2004, 14:40

Immortal Cities: Children of the Nile, najnowsza gra strategiczna studia Tilted Mill Entertainment, już w listopadzie zadebiutowała na terenie Stanów Zjednoczonych. Europejczycy poczekają na produkt finalny „nieco” dłużej, bowiem aż do lutego. Na otarcie łez producenci postanowili opublikować w sieci kompletną ścieżkę dźwiękową z gry.

Demo Immortal Cities: Children of the Nile już w najbliższy piątek

Krystian Smoszna, 16 listopada 2004, 07:12

Gra Immortal Cities: Children of the Nile jest już od kilku dni dostępna w Stanach Zjednoczonych, ale nie oznacza to, że tak samo jest w Europie. Według ostatnich zapewnień koncernu SEGA Europe, na Starym Kontynencie program pojawi się dopiero pod koniec stycznia. Co zatem robić przez ponad dwa miesiące? Można np. zagrać w demo, które producenci gry obiecują opublikować już w najbliższy piątek.

Immortal Cities: Children of the Nile już w sprzedaży w Ameryce Północnej

Klecha, 10 listopada 2004, 07:24

Firma Myelin Media odpowiedzialna za wydanie gry poinformowała, że nowa strategia ekonomiczna grupy Tilted Mill Entertainment trafiła właśnie na półki sklepowe w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie

Immortal Cities: Children Of The Nile – poślizg europejskiej premiery

Kaiser, 4 listopada 2004, 14:30

SEGA Europe poinformowała dzisiaj, że gra Immortal Cities: Children Of The Nile, na Starym Kontynencie pojawi się później niż zakładano. Poszczególne wersje językowe (w tym i polska) ukażą się dopiero pod koniec stycznia, zaś edycja angielska na początku lutego.

Nowe dziecko twórców Faraona czyli Immortal Cities: Children of the Nile ozłocone

Klecha, 27 października 2004, 09:53

Grupa developerska Tilted Mill Entertainment za pośrednictwem swojej strony internetowej poinformowała, że jej najnowsza produkcja właśnie uzyskała status GOLD i powędrowała do tłoczni.

Testerzy Immortal Cities: Children of the Nile poszukiwani

Speed, 14 sierpnia 2004, 11:52

Od dzisiaj do 27 sierpnia producent gry Immortal Cities: Children of the Nile szuka grupy około tysiąca beta testerów. Tilted Mill Entertainment, studio developerskie odpowiedzialne za rzeczoną produkcję, oczekuje jedynie ambicji oraz spełnienia wymagań systemowych gry. Omawiane testy ruszą 10 września i trwać będą kolejne siedemnaście dni.

Immortal Cities: Children of the Nile w listopadzie

Speed, 4 sierpnia 2004, 11:58

Europejski oddział firmy SEGA został wydawcą nowej gry strategicznej twórców serii Caesar i Pharaoh, zatytułowanej Children of the Nile. W oświadczeniu prasowym przedstawiciele producenta, firmy Tilted Mill Entertainment i dystrybutora nie szczędzili naturalnie wielu kwiecistych słów. Z tych ważniejszych i niekoniecznie pozytywnych - premiera przełożona została z planowanego września, na listopad, br.