Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Fahrenheit

Fahrenheit: Indigo Prophecy Remastered oficjalnie – dziś premiera

Entelarmer, 29 stycznia 2015, 11:00

Dziś ukazało się Fahrenheit: Indigo Prophecy Remastered – odświeżona wersja kultowej przygodówki studia Quantic Dream z 2005 roku. Tytuł dostępny jest poprzez sklep Steam na komputery PC (Windows, MAC, Linux) oraz w App Store na urządzenia z systemem iOS.

Fahrenheit: Indigo Prophecy Remastered - Amazon ujawnił nową wersję słynnej przygodówki

Góral, 25 stycznia 2015, 11:02

W sklepie Amazon pojawiła się gra Fahrenheit: Indigo Prophecy Remastered, czyli odświeżona wersja przygodówki Fahrenheit od studia Quantic Dream. Tytuł zadebiutować ma 29 stycznia na komputerach osobistych, a jego cenę ustalono na niecałe 10 dolarów.

Nowa produkcja Quantic Dream powiązana z Fahrenheit?

Jakub Mirowski, 21 stycznia 2015, 10:48

W tym miesiącu mamy poznać plany studia Quantic Dream i – jeżeli potwierdzą się przypuszczenia, wiążące ten zespół z witryną AChillingFeeling.com – najnowszy projekt Francuzów może być powiązany z ich wydaną w 2005 roku grą Fahrenheit.

Wieści ze świata (The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena, inFamous, Team Fortress 2) 22/05/09

Jiker, 22 maja 2009, 12:20

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: premiera dema inFamous i DLC do The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena, premiera aktualizacji do Team Fortress 2, nowe studio deweloperskie założycieli Rockstar Games i inne. Zapraszamy do lektury.

Fahrenheit doczeka się kontynuacji?

Animol, 23 października 2008, 14:40

Serwis WorthPlaying wypatrzył na francuskiej stronie Actugaming wiadomość, z której wynika, że spodziewać się możemy drugiej części gry przygodowej z 2005 roku pt. Fahrenheit.

Autorzy Fahrenheita mówią o skasowanych projektach i przyszłości studia

Przemysław Zamęcki, 24 czerwca 2008, 08:49

Co robią producenci z projektami, które nie podobają się wydawcom? Kasują je i szukają ciekawszych tematów. To właśnie spotkało francuską firmę Quantic Dream, o czym na odbywającej się w Paryżu konferencji poinformował jeden z szefów studia, pan Guillaume de Fondaumiere.

Heavy Rain - nowa gra twórców Fahrenheita

Krystian Smoszna, 9 maja 2006, 22:03

Wiemy już nad jakim nowym produktem pracuje firma Quantic Dream. Z opublikowanego dziś oświadczenia prasowego wynika, że twórcy Fahrenheita intensywnie dłubią przy projekcie o nazwie Heavy Rain, który przeznaczony będzie na PeCety oraz konsole nowej generacji.

Myśli nieprzemyślane - To był dobry rok

Redakcja GRYOnline.pl, 30 grudnia 2005, 18:31

Rok 2005 dobiega końca. Niebawem startuje druga edycja Gry na medal, któremu to plebiscytowi patronuje Play PC, Komputer Świat Gry oraz Gry-OnLine. Czas po temu najwyższy zastanowić się nad tym, w co i przede wszystkim dlaczego w tym roku graliśmy.

Poradnik: Fahrenheit

Redakcja GRYOnline.pl, 31 października 2005, 21:07

Poradnik do gry Fahrenheit zawiera dokładny opis przejścia wszystkich rozdziałów potrzebnych do ukończenia rozgrywki. Przedstawiono najlepszą drogę postępowania, najciekawszą, przynoszącą najlepsze korzyści dla bohatera lub po prostu frajdę dla oka.

Fahrenheit podbija Europę

Kull, 29 września 2005, 09:59

Firma Atari poinformowała, iż gra Fahrenheit (w USA znana pod nazwą Indigo Prophecy), po niespełna dwóch tygodniach od oficjalnej premiery, jest obecnie jednym z najczęściej kupowanych tytułów w Niemczech, Wielkiej Brytanii i Francji.

Złoto dla Fahrenheit i przesunięcie premiery

Kull, 8 września 2005, 08:35

Fahrenheit (Indigo Prophecy) to trójwymiarowa gra przygodowa stworzona przez programistów ze studia Quantic Dream. Dwa dni temu, firma wydawnicza Atari zapowiedziała rychłą premierę tego tytułu. Dziś wiemy, że gra uzyskała już złoty status, a do sklepów trafi (później niż planowano) 16 września na terenie USA i 20 września w Europie. Do polski program sprowadzi już za miesiąc firma LEM.

Atari ujawnia daty premiery trzech tytułów na rynku brytyjskim

Krystian Smoszna, 6 września 2005, 08:23

Koncern Atari podzielił się wczoraj informacjami dotyczącymi premiery trzech wydawanych przez siebie produktów na rynku brytyjskim. Chodzi o następujące tytuły: The Matrix: Path of Neo, Fahrenheit oraz Marc Ecko’s Getting Up: Contents Under Pressure.

Demo Fahrenheit już jest!

Krooliq, 27 lipca 2005, 11:47

Dziś mamy dobrą wiadomość dla wszystkich oczekujących z niecierpliwością na premierę gry Fahrenheit (aka Indigo Prophecy). Aktualnie, o dwa (!) miesiące wcześniej, niż zapowiadano, jest już dostępne PeCetowe demo tej produkcji. Można je pobrać z naszego działu Pliki, a jego rozmiar wynosi 297 MB.

Indigo Prophecy (Fahrenheit) - prace pomyślnie ukończone

Kamen, 22 lipca 2005, 09:46

Firma Quantic Dream, producent gry Indigo Prophecy (alias Fahrenheit) poinformowała, że prace nad w/w tytułem zostały pomyślnie ukończone i już 9 września trafi on na półki sklepowe. Niestety nie wiemy czy gra trafi do Polski, ponieważ żaden z naszych dystrybutorów nie umieścił Indigo Prophecy w swoim planie wydawniczym.

Demo Indigo Prophecy (alias Fahrenheit) się zbliża

eLKaeR, 13 lipca 2005, 14:14

Dokładnie 9 września bieżącego roku ma trafić do sklepów przygodowa gra akcji, przygotowywana przez programistów z firmy Quantic Dream i nosząca nazwę Indigo Prophecy (alias Fahrenheit). Autorzy szykują się również do wypuszczenia pokazowej wersji tego elektroniczno-rozrywkowego dzieła, o czym powiadomili nas za pośrednictwem swojej witryny sieciowej.

Indigo Prophecy w rękach Atari

Krystian Smoszna, 25 lutego 2005, 08:25

O tym, jak dobrym źródłem informacji są amerykańskie sklepy internetowe, mogliśmy przekonać się w ciągu kilku ostatnich lat wielokrotnie. Tym razem na pochwały zasłużyła sieć GameStop, która już w styczniu przepowiedziała, że wydawcą gry Indigo Prophecy został koncern Atari. Główni zainteresowani dopiero wczoraj oficjalnie potwierdzili plotkę.

Fahrenheit alias Indigo Prophecy?

eLKaeR, 29 stycznia 2005, 07:07

Mimo wcześniejszych zapewnień (vide news z 26 listopada 2004) pracownicy francuskiej firmy Quantic Dream nie ogłosili oficjalnie nowego wydawcy nadchodzącej trójwymiarowej przygodówki w formie filmowego thrillera, noszącej nazwę Fahrenheit. Jednakże informacji na ten temat dostarczył popularny internetowy sklep GameStop.

Wydawca Half-Life 2 utracił grę Fahrenheit

eLKaeR, 26 listopada 2004, 15:26

Niewiele ponad tydzień temu korporacja Vivendi Universal Games umocniła własną rynkową pozycję, wprowadzając do obiegu przebojową grę z gatunku FPS pt. Half-Life 2. Jednakże w katalogu tego znanego wydawcy nie istnieje już dłużej trójwymiarowa przygodówka w konwencji filmowego thrillera, nosząca nazwę Fahrenheit. Developerzy owego tytułu po prostu zerwali umowę z VUG.