Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Wing Commander III: Heart of the Tiger

Wing Commander III: Heart of the Tiger za darmo w sklepie Origin

Góral, 6 sierpnia 2014, 08:27

Do akcji "Specjalny prezent" w sklepie Origin dołączyła nowa produkcja. Tym razem, do 2 września, można za darmo pobrać kultowy kosmiczny symulator Wing Commander III: Heart of the Tiger. By załapać się na promocję, wystarczy być zarejestrowanym użytkownikiem platformy cyfrowej dystrybucji należącej do firmy Electronic Arts.

Wing Commander Saga: The Darkest Dawn – fani wypuścili darmową kontynuację klasycznej serii

Hed, 23 marca 2012, 12:36

Fani klasycznej serii Wing Commander przygotowali jej nieoficjalną kontynuację, którą można pobrać za darmo. W Wing Commander Saga: The Darkest Dawn ponownie zasiadamy za sterami myśliwców, aby zmierzyć się z rasą Kilrathi. Prace nad tym projektem trwały aż 10 lat.

Electronic Arts zabiera się za stare marki?

Hed, 11 sierpnia 2009, 11:45

W lipcu zastanawialiśmy się, czy Electronic Arts powróci do marek studia Bullfrog. Harvey Elliott z EA Bright Light mówił wtedy, że chętnie zabrałby się za takie projekty, bo dzieła firmy założonej przez Petera Molyneux były wybitne. Jeden z blogów zauważył właśnie wnioski patentowe złożone przez wydawcę i obejmujące nazwy Populous, Theme Park, Wing Commander oraz Road Rash.

Wing Commander Arena latem 2007 roku

eLKaeR, 23 lutego 2007, 09:44

Zgodnie z tym, co napisaliśmy wczoraj w oparciu o zakulisowe doniesienia, korporacja Electronic Arts wskrzesza słynną markę Wing Commander. Dziś wiadomo już oficjalnie, że zmierzająca ku konsoli Xbox 360 gra pt. Wing Commander Arena ujrzy światło dzienne latem bieżącego roku i będzie rozprowadzana drogą elektroniczną za pośrednictwem Xbox Live Arcade.

Marka Wing Commander wkrótce triumfalnie powróci dzięki konsoli Xbox 360?

eLKaeR, 22 lutego 2007, 09:44

Baza danych organizacji Entertainment Software Rating Board, zajmującej się kategoryzowaniem wiekowym gier, wielokrotnie dostarczała nam pierwszych informacji na temat nowych pozycji elektroniczno-rozrywkowych, jeszcze przed oficjalnymi zapowiedziami producentów. Tak było ostatnio z Grand Theft Auto: Vice City Stories dla PlayStation 2, a teraz jest z Wing Commander Arena dla Xboxa 360.

Dziesięciolecie Wing Commander III

Krystian Smoszna, 14 grudnia 2004, 10:59

10 grudnia jest datą szczególną nie tylko dla fanów gry Doom, ale również popularnej serii symulatorów kosmicznych o nazwie Wing Commander. Tego dnia, dokładnie dziesięć lat temu, na rynku zadebiutowała trzecia odsłona programu, która nosiła podtytuł Heart of the Tiger.