Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Leisure Suit Larry Edycja Kolekcjonerska

Leisure Suit Larry powróci w przyszłym roku

Adrian Werner, 11 października 2011, 08:59

Mamy doskonałe wieści dla fanów przygodówek. Dowiedzieliśmy się, że szykowany jest powrót klasycznej serii Leisure Suit Larry.

Nowa część serii Leisure Suit Larry potwierdzona!

Przemysław Zamęcki, 17 stycznia 2008, 13:21

Jeżeli znacie nazwisko Ala Lowe, to także zapewne doskonale zdajecie sobie sprawę z dorobku, jaki wniósł on do gatunku gier przygodowych. Stworzona przez niego postać życiowego nieudacznika, Larry’ego Laffeira na zawsze wbiła się w pamięć starszych stażem graczy.

Nowa gra z cyklu Leisure Suit Larry w produkcji?

Krystian Smoszna, 28 listopada 2007, 07:45

Interesujące wieści dotyczące kolejnej gry z serii Leisure Suit Larry, ujawnił wczoraj światu Artie Lange. Amerykański komik, który w ubiegłym miesiącu świętował czterdzieste urodziny, ogłosił w trakcie radiowej audycji The Howard Stern Show, że użyczył głosu jednemu z bohaterów w najnowszej odsłonie wspomnianego wyżej cyklu.

Al Lowe powraca z nową grą!

Vercetti, 10 maja 2006, 16:02

Wieści docierające do nas z Los Angeles stają się coraz ciekawsze. Al Lowe, ojciec serii Leisure Suit Larry ogłosił, że powraca do branży elektronicznej rozrywki z nowym tytułem. Współpracujące z artystą studio, iBase Entertainment ujawniło, że rozpoczęło prace nad grą Sam Suede: Undercover Exposure.

Leisure Suit Larry: Magna Cum Laude - pierwsze info, screeny i trailer

Łosiu, 29 października 2003, 08:32

W zeszłym tygodniu dzięki okładce magazynu Computer Games niespodziewanie dowiedzieliśmy się, że słynna niegdyś seria gier przygodowych ze Sierry doczeka w się w przyszłym roku kolejnej odsłony. Dziś czytając oficjalną informację prasową wystosowaną przez firmę Vivendi Universal Games dowiadujemy się, iż część ta będzie prawdziwym przełomem w cyklu, wprowadzając kilka rzeczy, które znacznie ją odróżnią od poprzedniczek. Możemy już też oglądnąć kilka pierwszych screenów z Leisure Suit Larry: Magna Cum Laude oraz pierwszy trailer.

Larry Laffer powraca!

Łosiu, 21 października 2003, 07:58

Nie ukrywam... należę do tego grona graczy, którzy już na zawsze pozostaną fanami dawnych gier przygodowych rodem ze Sierry (m.in. seria Space Quest), Microprose (np. Rex Nebular and the Cosmic Gender Bender) czy z LucasArts (jak Day of the Tentacle) i dlatego też z dużym entuzjaznem przyjmuję wszelkie nowiny o wskrzeszeniu idei tych tytułów. Nie inaczej jest i dziś, ponieważ światło dzienne ujrzała okładka grudniowego numeru magazynu Computer Games i tym samym wyszło na jaw, iż Sierra przygotowuje kolejną część przygód najsłynniejszego podrywacza i fajtłapy w dziejach – Larry’ego Laffera.