Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Assassin's Creed: Valhalla - Gniew druidów

AC: Valhalla - zobacz nowości z DLC Gniew druidów

Entelarmer, 3 maja 2021, 10:34

Fani Assassin's Creed: Valhalla odkryli informacje na temat zawartości dodatku Gniew druidów. Dane pochodzą z plików aktualizacji 1.2.1 i uwzględniają m.in. nowe uzbrojenie, zbroje oraz wierzchowce.

Trofea z dodatku Gniew Druidów do AC: Valhalla pojawiły się na PS4

Qskan, 22 kwietnia 2021, 13:35

Niedawno dowiedzieliśmy się o przełożeniu premiery Gniewu Druidów - pierwszego DLC do Assassin's Creed Valhalla. Jednak już teraz posiadacze PS4 mogą zobaczyć, jakie nowe trofea przygotowali dla nas twórcy.

Dodatek Gniew druidów do Assassin's Creed Valhalla opóźniony

hexx0, 14 kwietnia 2021, 19:56

Zaplanowana na 29 kwietnia premiera Gniewu druidów, pierwszego dodatku do Assassin’s Creed: Valhalla, została opóźniona o około dwa tygodnie. Twórcy tłumaczą się potrzebą dopracowania nowej zawartości.

AC Valhalla: Irlandia z dodatku Gniew druidów w szczegółach

hexx0, 12 kwietnia 2021, 21:46

Hugo Sahuquet, jeden z deweloperów z oddziału Ubisoftu w Bordeaux, zdradził szczegóły na temat Irlandii z Gniewu druidów – nadchodzącego dodatku do Assassin’s Creed: Valhalla.

Assassin's Creed: Valhalla doda miecze jednoręczne; znamy trofea z dodatków

hexx0, 25 marca 2021, 13:11

Jeden z deweloperów Assassin’s Creed: Valhalla potwierdził, że do gry zostaną dodane miecze jednoręczne, o które fani prosili Ubisoft od dłuższego czasu. Poznaliśmy też osiągnięcia z nadchodzących dodatków, które zdradzają sporo na temat ich zawartości.

Znamy datę premiery Wrath of the Druids, pierwszego dodatku do AC: Valhalla

hexx0, 18 marca 2021, 19:15

Ubisoft zdradził w końcu datę premiery pierwszego dużego dodatku do gry Assassin’s Creed: Valhalla, czyli Wrath of the Druids, który przeniesie nas do IX-wiecznej Irlandii.

AC: Valhalla - nagrano dialogi Eivora do pierwszego DLC

Aquma, 17 listopada 2020, 11:05

Prace nad pierwszym dodatkiem fabularnym do Assassin’s Creed: Valhalla idą pełną parą. Aktor, który wcielił się w męską wersję Eivora, poinformował, że zakończył nagrania kwestii dialogowych do tego DLC.

Assassin’s Creed Valhalla z dwoma DLC. Sporo darmowej zawartości

Karol Laska , 20 października 2020, 19:23

Ubisoft podzielił się z graczami planami na popremierowy rozwój gry Assassin’s Creed Valhalla. Wziął pod uwagę zarówno płatne dodatki, jak i darmowe aktualizacje.