Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 kwietnia 2021, 14:17

autor: Qskan

Trofea z dodatku Gniew Druidów do AC: Valhalla pojawiły się na PS4

Niedawno dowiedzieliśmy się o przełożeniu premiery Gniewu Druidów - pierwszego DLC do Assassin's Creed Valhalla. Jednak już teraz posiadacze PS4 mogą zobaczyć, jakie nowe trofea przygotowali dla nas twórcy.

W SKRÓCIE:
  • Na PS4 dostępny jest podgląd 9 nowych trofeów z dodatku Gniew Druidów do AC:Valhalla.
  • Wśród nich możemy znaleźć osiągnięcia nawiązujące do legendy o św. Patryku bądź zapowiadające pojawienie się w grze nowego typu oręża - sierpów.

Pierwszy dodatek do Assasin’s Creed: Valhalla o tytule Gniew Druidów zadebiutuje 13 maja - dwa tygodnie później, niż pierwotnie zapowiadali deweloperzy. Jednak spragnieni nowych przygód gracze mogą liczyć na maleńki przedsmak tego, co czeka na nich w Irlandii.

Jak dowiedział się youtuber JorRaptor zbierający informacje o najnowszej odsłonie Assassin’s Creed, na PS4 pojawiło się 9 nowych trofeów do zdobycia, które pochodzą z nadchodzącego Gniewu Druidów. Wśród świeżych osiągnięć możemy zobaczyć dość standardowe przykłady, jak Irlandzka Legenda, która wymaga od nas „skompletowania” wszystkich terytoriów Irlandii, bądź Wyzwolenie Irlandii polegające na ukończeniu kampanii. Ciekawym przykładem osiągnięć z DLC jest intrygujące trofeum Legenda o Świętym Patryku, do którego otrzymania musimy „zabić jedynego węża w Irlandii”. Jest to jawne nawiązanie do biblijnej postaci patrona wyspy, który według legendy uwolnił całą Irlandię od problemu niebezpiecznych węży.

Na uwagę zasługuje także trofeum o nazwie Double Trouble, wymagające od nas wyposażenia się w dwa sierpy w ramach dual-wieldingu, co potwierdza obecność tego typu broni w nadchodzącym DLC.

Poniżej udostępniamy cały film dla fanów wikingów spragnionych detali:

  1. Recenzja Assassin's Creed Valhalla - to jest Asasyn, którego szukacie
  2. Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry