Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Gamedec

Dziś premiera Gamedec - RPG od polskiego Anshar Studios

Entelarmer, 16 września 2021, 09:05

Polski Gamedec ukaże się dziś na PC. Z tej okazji katowicki zespół Anshar Studios udostępnił nowy zwiastun i szykuje specjalną transmisję na Twitchu.

Polski Gamedec na przeszło półtoragodzinnym gameplayu

AlexB, 15 czerwca 2021, 12:11

Wczoraj przy okazji konferencji Future Game Show odbył się przeszło półtoragodzinny stream, na którym jeden z pracowników studia Anshar przechodził rozszerzoną wersję dema cyberpunkowego RPG-a Gamedec. Produkcja ma zadebiutować na PC we wrześniu tego roku.

Polskie cyberpunkowe RPG Gamedec z datą premiery i nowym trailerem

Agnieszka Adamus, 26 marca 2021, 00:00

W czasie prezentacji Future Games Show pokazany został nowy cinematic trailer polskiej gry Gamedec. Jednocześnie zdradzono, że tytuł trafi na PC we wrześniu tego roku.

Premiera Gamedec przesunięta na przyszły rok

Froozyy, 15 października 2020, 17:49

Deweloperzy z polskiego studia Anshar poinformowali dziś, że gra Gamedec zadebiutuje dopiero w przyszłym roku.

Demo Gamedec pojawiło się na Steamie

Aquma, 28 sierpnia 2020, 10:50

Na platformie Steam pojawiło się demo Gamedec – dobrze zapowiadającej się, izometrycznej gry RPG w cyberpunkowych klimatach, która powstaje w rodzimej firmie Anshar Studios.

Gamedec - obszerny gameplay z dema polskiego RPG

Adrian Werner, 9 sierpnia 2020, 08:15

Redakcja TVGRYplus opublikowała dwugodzinny materiał z polskiego RPG-a Gamedec ukazujący rozgrywkę z dema, wraz z komentarzem twórców gry.

Koniec zbiórki na Gamedeca - do gry trafi świat Cthulhu

Froozyy, 28 kwietnia 2020, 11:50

Zakończyła się zbiórka pieniędzy na Kickstarterze dla polskiej gry RPG Gamedec. Dzięki zebranej kwocie do produkcji trafi m.in. świat inspirowany mitologią Cthulhu, a postacie niezależne doczekają się częściowego podłożenia głosów.

W Gamedec odwiedzimy świat gry Seven: The Days Long Gone

Agnieszka Adamus, 6 kwietnia 2020, 16:58

Świat inspirowany Seven: The Days Long Gone trafi do Gamedec. Twórcy tej cyberpunkowej gry RPG ogłosili, że udało im się zebrać wystarczającą ilość funduszy, by zrealizować ten cel.

Polska gra RPG Gamedec rozpoczęła zbiórkę pieniędzy [aktualizacja]

Serek, 26 marca 2020, 09:07

Wczoraj rozpoczęła się zbiórka pieniędzy na Kickstarterze na polską cyberpunkową grę Gamedec od Anshar Studios. Twórcy przygotowali z tej okazji nowy zwiastun oraz komunikat dla użytkowników Reddita. Celem zbiórki jest zdobycie kwoty 50 tysięcy dolarów.

Uwodzenie i zabijanie na nowym gameplayu z Gamedec

Ender, 24 marca 2020, 17:49

Deweloperzy z polskiego Anshar Studios opublikowali dziesięciominutowy klip z rozgrywki, pochodzący z cyberpunkowego izometrycznego RPG Gamedec, w którym wcielamy się detektywa rozwiązującego kryminalne zagadki w wirtualnych światach.

Rozgrywka z Gamedec - polskiego cyberpunkowego RPG w stylu Disco Elysium

Froozyy, 7 lutego 2020, 18:12

Do sieci trafił materiał ukazujący gameplay z nadchodzącej gry polskiego zespołu Anshar Studios - Gamedec. Mamy na nim okazję zobaczyć jeden z wirtualnych światów, które zwiedzimy jako prywatny detektyw. Tym razem jest to darmowa gra farmerska, w której niektórzy gracze starają się wzbogacić w nie do końca legalny sposób.

Gamedec to kolejne cyberpunkowe RPG rodem z Polski

Vergil, 8 sierpnia 2019, 17:06

Cyberpunk 2077 nie będzie jedynym cyberpunkowym RPG-em znad Wisły, który zadebiutuje w 2020 roku. Zespół Anshar Studios zapowiedział bowiem grę Gamedec, która zabierze nas do futurystycznej Warszawy.