Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Tom Clancy's Rainbow Six: Extraction

Rainbow Six: Extraction - pojawiły się pierwsze recenzje

Qskan, 20 stycznia 2022, 13:31

Dziś premierę ma Tom Clancy’s Rainbow Six: Extraction. W sieci pojawiły się już pierwsze recenzje, które na ogół są pozytywne, choć do piania z zachwytu recenzentom dość daleko.

Xbox i PC Game Pass na drugą połowę stycznia - m.in. Rainbow Six: Extraction i Hitman Trilogy

Agnieszka Adamus, 18 stycznia 2022, 18:24

Ogłoszono tytuły, które w drugiej połowie stycznia trafią do usług Xbox i PC Game Pass. Wsród nich znajdziemy Rainbow Six: Extraction, Hitman Trilogy, Danganronpa: Trigger Happy Havoc i Death's Door.

Rainbow Six Extraction trafi do Game Pass w dniu premiery; Ubisoft+ zmierza na Xboksy

Agnieszka Adamus, 5 stycznia 2022, 18:53

Rainbow Six: Extraction zmierza do abonamentów PC i Xbox Game Pass. Gra będzie dostępna w ramach tych usług od dnia premiery. Dodatkowo podano również, że subskrypcja Ubisoft+ trafi na konsole Xbox.

Rainbow Six: Extraction w złocie; premiera taktycznej strzelanki Ubisoftu niezagrożona

hexx0, 26 listopada 2021, 19:47

Ubisoft poinformował, że taktyczna sieciowa strzelanka Tom Clancy's Rainbow Six: Extraction osiągnęła tzw. złoty status. Oznacza to, iż gra została ukończona i może trafić do tłoczni, a jej premiera nie powinna być zagrożona.

Rainbow Six: Extraction - Ubisoft zdradził datę premiery

Adrian Werner, 18 października 2021, 10:31

Wszystko wskazuje na to, że firma Ubisoft nieopatrznie ujawniła dokładną datę premiery strzelanki Tom Clancy's Rainbow Six: Extraction.

Rainbow Six: Extraction na nowym gameplayu. Gra ma być wspierana po premierze

Adrian Werner, 23 sierpnia 2021, 12:27

Do sieci trafił ciekawy materiał wideo z Rainbow Six: Extraction, który pokazuje co zaoferuje ta gra.. Przybliża on także plany rozwoju produkcji po premierze.

Premiera Rainbow Six: Extraction przesunięta po raz drugi

hexx0, 16 lipca 2021, 19:48

Firma Ubisoft poinformowała, że premiera gry Rainbow Six: Extraction została przełożona na następny rok. Na kooperacyjną strzelankę nie będziemy jednak czekać dużo dłużej, niż zakładaliśmy. Opóźniono także debiut Riders Republic – tytuł zaliczy niemal dwumiesięczny poślizg.

Rainbow Six Extraction z datą premiery i gameplayem na Ubisoft Forward

qjin, 12 czerwca 2021, 21:26

Zgodnie z zapowiedzią, na konferencji Ubisoft Forward w ramach targów E3 2021 nie zabrakło Rainbow Six: Extraction, spin-offa popularnej serii strzelanin. Firma zaprezentowała filmowy zwiastun, który ujawnił datę premiery, oraz gameplay.

Rainbow Six: Quarantine to Rainbow Six: Extraction; wkrótce pokaz rozgrywki

Entelarmer, 7 czerwca 2021, 19:56

Ubisoft potwierdził tytuł kolejnej odsłony serii Rainbow Six. Extraction zobaczymy na pierwszym oficjalnym pokazie rozgrywki w trakcie Ubisoft Forward.

Wyciekł kolejny gameplay z Rainbow Six: Quarantine

Aquma, 6 kwietnia 2021, 09:29

W wyniku przecieku na platformie YouTube pojawił się kolejny materiał prezentujący rozgrywkę w strzelance Rainbow Six: Quarantine / Rainbow Six: Parasite.

Wyciekły wymagania sprzętowe Rainbow Six: Quarantine

Paweł Musiolik, 21 marca 2021, 10:46

Najnowszy wyciek na temat Rainbow Six: Quarantine zdradza nam minimalne i zalecane wymagania sprzętowe nadchodzącej strzelanki sieciowej firmy Ubisoft.

Wyciekł fragment rozgrywki z Rainbow Six: Quarantine

Przemysław Dygas, 25 lutego 2021, 19:52

W sieci pojawił się fragment zapisu z rozgrywki w Rainbow Six: Quarantine. Wideo szybko zostało poddane analizie przez graczy.

Rainbow Six: Quarantine prawdopodobnie zmieni tytuł [AKTUALIZACJA]

Aquma, 16 lutego 2021, 12:46

Firma Ubisoft najprawdopodobniej planuje zmienić tytuł gry Rainbow Six: Quarantine. Ma to związek z pandemią koronawirusa SARS-CoV-2.

Premiery Far Cry 6 oraz Rainbow Six Quarantine przesunięte

Karol Laska , 29 października 2020, 19:34

Rainbow Six Quarantine i Far Cry 6 to kolejne gry, których produkcja uległa lekkim komplikacjom z powodu pandemii koronawirusa. Obie gry zostały bowiem przełożone.

Plany Ubisoftu: cross-play w każdej grze i lepsza komunikacja z graczami

Vergil, 31 października 2019, 18:44

Chcąc uniknąć kolejnej klęski komercyjnej, firma Ubisoft zamierza lepiej komunikować graczom to, czym właściwie będą zapowiadane przez nią produkcje. Poza tym w domyśle każda gra ma być wyposażona w funkcję cross-play.

Watch Dogs: Legion i Rainbow Six Quarantine na PS5 i Xbox Scarlett

Froozyy, 31 października 2019, 18:20

Dyrektor generalny Ubisoftu poinformował wczoraj, że produkcje, które zostały ostatnio przeniesione na następny rok finansowy, ukażą się zarówno na obecnej generacji konsol, jak i na następnej. Mowa tutaj o tytułach AAA - Watch Dogs: Legion, Gods & Monsters, Tom Clancy’s Rainbow Six Quarantine oraz dwóch jeszcze niezapowiedzianych.

Komercyjna klęska The Division 2 i Breakpoint. Ubisoft opóźnia premiery gier

Froozyy, 24 października 2019, 20:17

Na zamkniętej konferencji prasowej Ubisoft poinformował o przesunięciach premier nadchodzących tytułów AAA, w tym Watch Dogs Legion. Powodem tego są niezadowalające wyniki sprzedaży Tom Clancy’s The Division 2 i Tom Clancy’s Ghost Recon: Breakpoint.

Oficjalna zapowiedź i zwiastun kooperacyjnego Rainbow Six Quarantine

Jakub Mirowski, 10 czerwca 2019, 23:07

Podczas swojej konferencji w ramach targów E3 firma Ubisoft zapowiedziała kolejną odsłonę serii Tom Clancy's Rainbow Six. W przeciwieństwie do poprzedniej części, Quarantine skupi się na kooperacji pomiędzy trzema graczami.