Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Mushroom Men: Rise of the Fungi

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (5 listopada 2008)

Jiker, 5 listopada 2008, 10:57

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich doniesień z rynku elektronicznej rozrywki. Dzisiaj w menu: wcielamy się w prywatnego detektywa, Nintendo wyprzedaje DSi, beta World at War dostępna dla wszystkich, Trofea w Fallout 3, D&D Online ze wsparciem DirectX 10. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (1 lipca 2008)

Przemysław Zamęcki, 1 lipca 2008, 12:14

We wtorkowych „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”: koreańskie MMO w natarciu, co nowego u Sonica, GamersGate podpisuje umowę z Vivendi, darmowy dodatek do Rainbow Six Vegas 2, The Who w Rock Band, Soul Calibur w XBLA i inne. Zapraszamy do lektury.

GOL na E3: Testujemy Insecticide, Mushroom Men, Sabotage i Legendary: The Box

Łosiu, 12 lipca 2007, 17:25

Spotkałem się z przedstawicielami czterech zespołów developerskich odpowiedzialnych kolejno za gry: Insecticide, Mushroom Men, Sabotage i Legendary: The Box.

Wojny grzybów lądują na konsolach od Nintendo

Major Doktor Upiorna, 31 maja 2007, 09:49

Pierwsze informacje na temat pozycji o tytule Mushroom Men przekazaliśmy Wam w połowie lutego, kiedy to dowiedzieliśmy się, że byli szefowie Gathering of Developers postanowili założyć własną firmę o nazwie Gamecock Media Group. Obecnie doszły nas słuchy, że zapowiedziana wówczas wyżej wymieniona gra trafi do posiadaczy konsol Wii i Nintendo DS.