Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Huxley: The Dystopia

Gra Huxley: The Dystopia będzie darmowa

Hed, 5 czerwca 2009, 12:55

Sieciowa strzelanka dla wielu użytkowników - Huxley: The Dystopia – będzie dostępna zupełnie za darmo. W grze zamiast abonamentu pojawiają się natomiast mikro-transakcje. Nie wiemy jeszcze czego konkretnie będą one dotyczyły. Dowiedzieliśmy się natomiast, że planowana wersja na Xboksa 360 nie będzie kompatybilna z pecetową, więc posiadacze tych dwóch platform niestety nie zagrają ze sobą.

Wieści ze świata (The Sims 3, Assassin's Creed II, FIFA 09) 4/06/09

Jiker, 4 czerwca 2009, 14:45

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: bojkot Left 4 Dead 2, nagie The Sims 3, premiera Wolfenstein 3D w Xbox Live Arcade i PlayStation Store, Peter Molynuex dyrektorem kreatywnym Microsoft Game Studios i inne. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (8 maja 2009)

Jiker, 8 maja 2009, 13:50

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: film z prezentacji DiRT 2, dodatek do Merchants of Brooklyn, pecetowy Broken Steel już działa, Zoo Publishing przejmuje marki Empire Interactive, wznowienia Pokemon Gold i Silver potwierdzone i inne. Zapraszamy do lektury.

Huxley ponownie opóźniony

aRusher, 15 listopada 2008, 13:17

Nie ma lekko. Na Huxley – grę MMOFPS - czekamy już od 2005 roku, kiedy to została ona oficjalnie zapowiedziana. W międzyczasie kilka razy zmieniała wydawców – początkowo miał nim zostać koncern The9, ostatnio mówiło się o firmie NHN, która miałaby umożliwić darmową rozgrywkę i zarabiać na mikrotransakcjach czy kontach premiowanych.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (4 czerwca 2008)

Przemysław Zamęcki, 4 czerwca 2008, 10:18

W dzisiejszych „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”: Epic łata Unreala, nowy zestaw PSP, japońskie erpegi, czarno-biała strzelanina, koniec Kwari, Sony wprowadza płatny magazyn do PSN i Huxley znajduje wydawcę.

Huxley na Xboxa 360 zaliczy opóźnienie

Przemysław Zamęcki, 5 marca 2008, 10:17

Jak informuje serwis IGN, produkcja Huxley, gry MMOFPS, nad którą pracuje koreański deweloper Webzen idzie pełną parą. Jednakże tylko na komputery PC. Wersja na Xboxa 360 może znacząco się opóźnić.

Huxley ma swojego wydawcę

Vercetti, 13 lutego 2007, 16:55

Koreańska firma Webzen podpisała dzisiaj umowę ze znanym w Chinach wydawcą gier MMO, koncernem The9. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że porozumienie dotyczy sieciowej strzelanki Huxley, a podpisany kontrakt opiewa na ogromną sumę 35 mln dolarów.

All Points Bulletin i Huxley z wirtualnymi reklamami

Vercetti, 28 czerwca 2006, 11:24

Firma Massive znana jest z tego, że profesjonalnie zajmuje się umieszczaniem wszelakich reklam w grach video. Przygotowane przez nią billboardy, ulotki i specjalne wygaszacze ekranu mogliśmy oglądać choćby w Anarchy Online albo ostatnim Splinter Cellu.

Czy developerzy gry Huxley zrobią dobry użytek z Unreal Engine 3?

eLKaeR, 19 maja 2005, 10:32

Za wizualne aspekty Huxley, czyli produkcji typu MMOFPS autorstwa twórców MU Online, odpowiadać ma trzecia generacja „silnika” Unreal Engine. Developerzy nazwali omawiane dzieło na cześć słynnego angielskiego pisarza Aldousa Huxley’a, który dokładnie w 1932 roku wydał pamiętną powieść, zatytułowaną Brave New World (Nowy, wspaniały świat).