Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat MySims

Nowa odsłona marki MySims również na X360 i PS3

Piotr Doroń, 6 maja 2010, 09:09

Koncern Electronic Arts przedstawił pierwsze informacje na temat nowej odsłony marki MySims, kojarzonej dotąd głównie przez najmłodszych posiadaczy Wii i Nintendo DS. Produkcja o podtytule SkyHeroes zostanie wydana jesienią bieżącego roku. Gra będzie standardowo dostępna w wersjach na obie platformy firmy Nintendo, a także, po raz pierwszy w historii cyklu, na Xboksa 360 oraz PlayStation 3.

Plany EA: Dead Space 2 tylko na konsole oraz więcej Dragon Age, Mass Effect, Spore, NFS i Simsów

Adrian Werner, 9 lutego 2010, 09:11

Electronic Arts podczas zorganizowanej dla inwestorów konferencji ujawniło plany wydawnicze na następne 12 miesięcy. Lista wypełniona jest wieloma tytułami, o których firma nigdy wcześniej nie wspomniała.

Electronic Arts powoli wycofuje się z zabezpieczeń DRM

Piotr Doroń, 1 kwietnia 2009, 12:59

Electronic Arts udostępnia narzędzie pozwalające na usunięcie kontrowersyjnego zabezpieczenia DRM - cyfrowego zarządzaniami prawami - z gier wydanych od maja 2008.

Premiery gier w Polsce (10-16 listopada)

Marek Grochowski, 17 listopada 2008, 08:45

Choć rekordu z pierwszych dni listopada nie udało się pobić, niewiele brakowało, by na rynku znów ukazało się 20 nowych tytułów. Polscy dystrybutorzy dopisali i fani elektronicznej rozrywki znów mogli wybierać spośród szerokiej gamy premierowych produktów. Poniżej prezentujemy pełną listę gier, które pojawiły się w sklepach w terminie 10-16 XI 2008.

Oficjalna zapowiedź MySims na PC

Maciej Myrcha, 8 lipca 2008, 10:10

W lutym tego roku, podczas przedstawiania swoich przyszłych produkcji, firma Electronic Arts poinformowała, iż przymierza się do wydania MySims w wersji na komputery osobiste. Wpływ na to miała znakomita sprzedaż wspomnianego tytułu na konsolach Wii oraz DS. Teraz nareszcie oficjalnie potwierdzono tę wiadomość – MySims w wersji PC zawita na półki sklepowe w październiku tego roku.

Oficjalnie zapowiedziano MySims Kingdom na Wii i DS-a. Pierwsze kadry

Maciej Makuła, 14 maja 2008, 18:27

Nie widać końca niekończącej się sagi o wirtualnych ludzikach – widać natomiast nowe jej odsłony. Tym razem Electronic Arts oficjalnie przedstawia MySims Kingdom dla Wii oraz Nintendo DS.

Przyszłość z Electronic Arts. Nowy KotOR, Władca Pierścieni i nie tylko...

Przemysław Zamęcki, 13 lutego 2008, 08:56

Electronic Arts spotkał się wczoraj z branżowymi analitykami, którym przedstawiono plany koncernu na kilka najbliższych lat. Na spotkaniu padło sporo nowych informacji, zapowiedziano także kilka nowych tytułów. Przyjrzyjmy się zatem, czego możemy spodziewać się w przyszłości po najnowszych produkcjach Elektroników.

MySims już w amerykańskich sklepach

Artur Falkowski, 19 września 2007, 17:45

Od wczoraj amerykańscy posiadacze konsol Wii i NDS mogą cieszyć się grą MySims. Jest to pierwsza produkcja z bestsellerowej serii tworzona od początku wyłącznie z myślą o konsolach Nintendo. Europejscy gracze, w tym Polacy, będą musieli poczekać na swoją wersję odrobinę dłużej, bo do 21 września.

GOL na GC 2007: MySims

Michał Bobrowski, 26 sierpnia 2007, 10:58

Jeśli uznamy, że The Sims 2 są grą dla młodszych graczy to MySims musimy zakwalifikować jako grę dla graczy najmłodszych. Takich, które potrafią już utrzymać Wiilota i w miarę lepiej lub gorzej wycelować go w ekran telewizora. (w końcu znaczek PEGI 3+ na opakowaniu już wyraźnie wskazuje na to, do kogo gra jest adresowana).

Electronic Arts wzbogaciło się o 229 milionów USD

Maciej Jałowiec, 2 sierpnia 2007, 12:15

Koncern Electronic Arts opublikował wczoraj informacje odnośnie swojej sytuacji finansowej po zakończeniu pierwszego kwartału jej roku fiskalnego 2008. Wyniki są co najmniej zadowalające – firma osiągnęła zysk brutto na poziomie blisko 230 milionów dolarów amerykańskich.

Nowe informacje na temat MySims

Artur Falkowski, 26 lutego 2007, 09:44

Kiedy opublikowano pierwsze obrazki z Simsów na Wii, nikomu nie chciało się wierzyć, że nowa odsłona popularnego symulatora codziennego życia będzie przypominała grę Animal Crossing. Obecnie już przywykliśmy do niestandardowego wyglądu MySims. Czas dowiedzieć się nieco więcej o samej produkcji. Oto jakie informacje udostępnił ostatnio wydawca gry – firma Electronic Arts.