Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Horizon: Zero Dawn - The Frozen Wilds

Pierwsze recenzje Horizon Zero Dawn na PC

Ender, 5 sierpnia 2020, 18:52

W sieci pojawiają się pierwsze recenzje długo oczekiwanej pecetowej wersji Horizon Zero Dawn, która trafi do dystrybucji cyfrowej w ten piątek. Mimo kilku lat od premiery na PlayStation 4, port produkcji zebrał bardzo wysokie noty od krytyków.

Horizon Zero Dawn na szczycie bestsellerów Steama

Bebop, 4 lipca 2020, 10:56

Wystarczyło ujawnić datę premiery i rozpocząć sprzedaż przedpremierową Horizon: Zero Dawn - Complete Edition na PC, by popularna produkcja wdarła się na szczyt listy bestsellerów platformy Steam. Dzieło studia Guerrilla Games potrzebowało na to niecałych 60 minut.

Deweloper zszokowany reakcją na pecetowy port Horizon Zero Dawn

Ender, 11 marca 2020, 18:15

Jeden z deweloperów ze studia Guerrilla Games, odpowiedzialnego za stworzenie Horizon: Zero Dawn, odniósł się w zdecydowanych słowach do agresywnych reakcji niektórych fanów gry, którzy poczuli się zdradzeni potwierdzeniem nadejścia jej pecetowego portu.

Horizon Zero Dawn na PC oficjalnie potwierdzony

Vergil, 10 marca 2020, 16:24

Plotki, które pojawiały się od dłuższego czasu, okazały się prawdziwe. Horizon: Zero Dawn od studia Guerrilla Games zmierza na komputery osobiste. Hermen Hulst stojący na czele Sony Worldwide Studios wypowiedział się na temat powodów stojących za tą decyzją.

Horizon Zero Dawn: The Board Game – planszowe przygody Alloy zapowiedziane

Ender, 3 sierpnia 2018, 20:31

Firma Steamforged Games zapowiedziała planszową adaptację przebojowego Horizon Zero Dawn, która powstanie we współpracy z deweloperami gry. Produkcję tytułu będzie można niedługo wesprzeć w serwisie Kickstarter.

Debiut Horizon: The Frozen Wilds - są pierwsze recenzje

Jakub Mirowski, 7 listopada 2017, 09:14

Na rynek trafił pierwszy (i najprawdopodobniej ostatni) dodatek do gry Horizon Zero Dawn, zatytułowany The Frozen Wilds. Według recenzentów to udane rozszerzenie, które jednak nie wprowadza żadnych poważniejszych zmian w rozgrywce.

Zobacz rozgrywkę z Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds

Góral, 5 listopada 2017, 09:30

Studio Guerrilla Games opublikowało kilkanaście minut rozgrywki z Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds - dodatku do udanej przygodowej gry akcji na konsolę PlayStation 4.

Mroźna północ na nowym zwiastunie Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds

AlexB, 13 października 2017, 11:28

W sieci pojawił się nowy zwiastun fabularnego DLC The Frozen Wilds do gry Horizon Zero Dawn. Skupia się on na prezentacji lokacji, w której rozgrywać się będzie akcja dodatku.

Horizon Zero Dawn doczeka się kompletnego wydania

Vergil, 5 października 2017, 08:43

Tegoroczne targi E3 przyniosły zapowiedź The Frozen Wilds, czyli pierwszego rozszerzenia do Horizon Zero Dawn. Wygląda na to, że pierwszego i ostatniego – w grudniu najnowsze dzieło studia Guerrilla Games doczeka się kompletnego wydania.

Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds ukaże się 7 listopada

Góral, 7 sierpnia 2017, 16:53

Poznaliśmy termin premiery The Frozen Wilds - dodatku fabularnego do gry Horizon Zero Dawn. Rozszerzenie ukaże się 7 listopada na konsoli PlayStation 4.

Sony ujawnia dodatek do Horizon Zero Dawn - The Frozen Wilds

luckie, 13 czerwca 2017, 03:23

Horizon Zero Dawn otrzyma mroźny dodatek The Frozen Wilds. Zobacz pierwszy zwiastun fabularnego rozszerzenia prosto z konferencji Sony na E3 2017.

Horizon Zero Dawn - sprzedano 2,6 mln egzemplarzy. Dodatek w produkcji

Góral, 16 marca 2017, 16:49

Poznaliśmy wyniki sprzedaży gry Horizon Zero Dawn. Najnowsza produkcja studia Guerrilla Games jest hitem, gdyż w ciągu pierwszych dwóch tygodni rozeszła się w nakładzie 2,6 miliona egzemplarzy. Przy okazji dowiedzieliśmy się, że deweloper pracuje już nad dodatkiem.