Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Street Racing Syndicate

Street Racing Syndicate na PC potwierdzone

Elrond, 22 grudnia 2004, 12:29

Wspaniała informacja dla wszystkich fanów gier umożliwiających wirtualne, nielegalne wyścigi. Kilka miesięcy temu pisaliśmy o możliwości pojawienia się Street Racing Syndicate na komputery klasy PC. Dzisiaj plotki te stały się faktem - firma wydawnicza Hip Games podała do wiadomości, iż podpisała umowę dotyczącą wydania wspomnianej gry na PeCety.

Street Racing Syndicate - status "gold" na konsolach

ComCo, 19 sierpnia 2004, 09:10

Końcówka tego roku zapowiada się bardzo interesująco dla miłośników wirtualnych, nielegalnych, nocnych wyścigów i tuningowania samochodów. Street Racing Syndicate, Juiced, Need For Speed: Underground 2, Midnight Club 3: DUB Edition - te tytuły z pewnością są dla nich pozycjami z kategorii "musisz-mieć". Tymczasem, prace nad pierwszym tytułem z powyższej listy zostały już zakończone (mowa o wersjach: PS2, Xbox oraz GCN) i całość powinna trafić do sprzedaży dokładnie 31 sierpnia (wydanie PC powinno zadebiutować na jesieni).

Posiadacze pecetów zagrają w Street Racing Syndicate jesienią tego roku

Speed, 26 czerwca 2004, 13:07

Tematyka nielegalnych, nocnych, superszybkich wyścigów samochodowych jest w ostatnim czasie bardzo chodliwa. Warto wspomnieć chociażby o sukcesie Need for Speed: Underground (w procesie developingu jest już sequel – NFS: U2), czy też o tytule mającym mocarne plany, Juiced. Dnia dzisiejszego oficjalnie do rywalizacji o miano najlepszej pozycji z tego gatunku na rynku gier PC, wkracza korporacja Namco, która po upadku 3DO przejęła prawa do Street Racing Syndicate. Owy produkt początkowo wydany miał zostać tylko i wyłącznie na konsole Xbox, PS2 oraz GameCube.