Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Warhammer: The End Times - Vermintide

Warhammer: End Times - Vermintide do zdobycia za darmo

Agnieszka Adamus, 24 listopada 2021, 18:13

Do 29 listopada na Fanatical można odebrać za darmo Warhammer: End Times – Vermintide.

Warhammer: End Times – Vermintide sprzedało się w ponad 2 mln egzemplarzy

Adrian Werner, 22 grudnia 2017, 10:03

Zespół Fatshark poinformował, że sprzedaż kooperacyjnej gry akcji Warhammer: End Times – Vermintide przekroczyła dwa miliony egzemplarzy.

Darmowy tydzień z Warhammer: The End Times - Vermintide

Vergil, 20 października 2017, 07:45

Nie lada gratka nie tylko dla miłośników uniwersum Warhammer Fantasy. Pierwszą odsłonę cyklu Warhammer: The End Times - Vermintide można obecnie sprawdzić za darmo na Steamie, a co więcej – tytuł doczekał się solidnej przeceny.

Warhammer: The End Times - Vermintide przekroczyło milion sprzedanych kopii

Movis, 8 marca 2017, 13:20

Studio Fatshark z dumą ogłosiło przekroczenie progu miliona sprzedanych egzemplarzy gry Warhammer: The End Times - Vermintide. W ramach podzięki deweloper uzupełnił tytuł o parę darmowych dodatków.

Kontrowersyjne skiny w CS:GO i wpadka World of Tanks – Sieciowe Wieści (30/11/2016)

MiqT, 30 listopada 2016, 12:42

W pierwszym odcinku Sieciowych Wieści piszemy m.in. o nadchodzącym hack’and’slashu Guardians of Ember, jutrzejszym dodatku do Hearthstone’a, DLC z Karak Azgaraz do Warhammer: The End Times - Vermintide, skórkach rękawiczek w Counter-Strike: Global Offensive i o plotkach na temat wielkiej aktualizacji do Pokemon GO.

Konsolowe Warhammer: The End Times - Vermintide ukaże się w październiku

Adrian Werner, 27 lipca 2016, 15:55

Studio Fatshark ogłosiło, że konsolowa wersja Warhammer: The End Times - Vermintide trafi do sprzedaży w październiku. Zawierać będzie podstawową edycję gry oraz wszystkie dodatki, w tym także te płatne.

Warhammer: The End Times - Vermintide – premiera dodatku Drachenfels i darmowy weekend z grą

Góral, 27 maja 2016, 11:00

Kooperacyjna gra akcji Warhammer: The End Times - Vermintide doczekała się dodatku Drachenfels, zapewniającego m.in. dostęp do trzech nowych lokacji. Ponadto do niedzieli do godziny 22:00 produkcją można się bawić za darmo na Steamie.

Warhammer: The End Times - Vermintide z 500 tys. sprzedanych sztuk

Góral, 1 kwietnia 2016, 10:10

Studio Fatshark pochwaliło się, że sprzedaż pierwszoosobowej gry akcji Warhammer: The End Times - Vermintide przekroczyła próg 500 tysięcy egzemplarzy. Produkcja obecnie dostępna jest na PC-tach, a w przyszłości ma się ukazać na konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Wieści ze świata (GOG.com, TES Online, Warhammer TET Vermintide, Saints Row Undercover, Age of Mythology) 29/1/2016

Draug, 29 stycznia 2016, 14:22

Dziś piszemy m.in. o odpowiedniku wczesnego dostępu na GOG.com, dacie premiery dodatku Thieves Guild do The Elder Scrolls Online, zapowiedzi dwóch DLC do Warhammer: The End Times - Vermintide, premierze Age of Mythology: Tale of the Dragon i wypuszczeniu grywalnego prototypu skasowanego Saints Row Undercover na PSP. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Warhammer: The End Times - Vermintide sprzedał się w 300 tysiącach egzemplarzy

Jakub Mirowski, 11 listopada 2015, 15:24

Szwedzkie studio Fatshark postanowiło uczcić finansowy sukces gry Warhammer: The End Times - Vermintide, która sprzedała się w ponad 300 tysiącach egzemplarzy, i zapowiedziało pierwsze bezpłatne DLC, Sigmar's Blessing.

Wieści ze świata (Star Citizen, Warhammer: The End Times - Vermintide) 26/10/2015

Draug, 26 października 2015, 13:35

Dziś piszemy m.in. o wypuszczeniu aktualizacji 1.3 do Star Citizen i prezentacji lokacji z nadchodzącej wersji 2.0 oraz o braku mikropłatności w grze Warhammer: The End Times - Vermintide. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Warhammer: The End Times - Vermintide przegrywa tylko z Falloutem 4. Top 10 Steam (18 - 24 października)

Przemysław Zamęcki, 26 października 2015, 07:00

Fallout 4 utrzymał pierwszą pozycję, ale po piętach w minionym tygodniu deptała mu nowa gra osadzona w Starym Świecie, czyli Warhammer: The End Times - Vermintide. Zapraszamy do zapoznania się z dziesiątką największych bestsellerów platformy cyfrowej dystrybucji Steam.

Fallout 4 na czele, ale Warhammer: The End Times też zaznacza swoją obecność. Top 10 Steam (11 - 17 października)

Przemysław Zamęcki, 19 października 2015, 11:54

Fallout 4 jak na razie jeszcze znajduje się w przedsprzedaży, a premiera gry odbędzie się dopiero za ponad trzy tygodnie, ale nie przeszkadza to w tym, aby już teraz zacząć liderować liście bestsellerów Steama.

Warhammer: The End Times – Vermintide - nowy gameplay i data premiery

Adrian Werner, 24 września 2015, 10:45

Zespół Fatshark wypuścił nowy gameplay z kooperacyjnej gry akcji Warhammer: The End Times – Vermintide i ogłosił, że produkcja trafi do sprzedaży 23 października.

Warhammer: The End Times - Vermintide na kilkuminutowym gameplayu

Góral, 9 sierpnia 2015, 12:34

Miłośnicy zabawy w ramach trybu co-op z pewnością czekają na zapowiedziane w lutym Warhammer: The End Times - Vermintide. O ile dalej nie wiemy, kiedy dokładnie projekt trafi na rynek, tak podczas targów gamescom doczekaliśmy się nowego fragmentu rozgrywki.

Wieści ze świata (Star Citizen, Evolve, Warhammer: End Times – Vermintide) 23/2/15

luckie, 23 lutego 2015, 13:15

Dziś piszemy o postępach zbiórki społecznościowej na rzecz Star Citizen, soundtracku do gry Warhammer: End Times – Vermintide oraz wsparciu dla Nvidia GameWorks w Evolve. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Warhammer: The End Times – Vermintide – zapowiedziano nową grę w stylu Left 4 Dead

Luc, 5 lutego 2015, 10:30

Nadchodzące miesiące zapowiadają się dla fanów uniwersum Warhammera naprawdę fantastycznie. Do listy tytułów, w które zagrają za jakiś czas, dołączyła właśnie kolejna pozycja – Warhammer: The End Times – Vermintide, sieciowa gra stawiająca na kooperację.