Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Lost Planet: Colonies

Problemy filmowych adaptacji Kane & Lynch oraz Lost Planet

Adrian Werner, 30 maja 2010, 11:06

Dotychczasowe filmowe adaptacje gier trudno zaliczyć do udanych. Mimo to, producenci nie poddają się i co rusz próbują odwrócić ten trend. Ekranizacje Kane & Lynch oraz Lost Planet natrafiły jednak na spore problemy.

Lost Planet 2 - wersja na PC już oficjalnie, nowe demo wkrótce na konsolach

Adrian Werner, 27 marca 2010, 07:39

Od pewnego czasu krążyły plotki wskazujące na to, że Lost Planet 2 ukaże się również na pecety. Jak dotąd jednak brak było oficjalnego potwierdzenia ze strony Capcomu. Teraz uległo to zmianie.

Capcom zapowiada Lost Planet 2

Jiker, 23 lutego 2009, 18:45

Japońska firma Capcom dotrzymała obietnicy złożonej w minionym tygodniu i oficjalnie zapowiedziała kontynuację arktycznej strzelaniny pod tytułem Lost Planet. Dokonała tego poprzez publikacje pierwszego oficjalnego zwiastuna swojej kolejnej produkcji.

Multiplatformowe Dead Rising 2 zapowiedziane; sequel Lost Planet w drodze

fsm, 28 stycznia 2009, 11:33

Jeśli lubicie filmy George’a Romero oraz tępienie populacji nieumarłych, a gry z Dead Rising w tytule stały się waszymi ulubionymi, to czeka na was miła wiadomość. W tym roku pojawić się ma Dead Rising 2. Ale to nie koniec pozytywów z obozu Capcomu – drugiej części doczeka się również Lost Planet.

Film Lost Planet za 200 milionów dolarów

fsm, 22 stycznia 2009, 13:05

Jest szansa, że nadchodzący film na podstawie Lost Planet będzie pierwszym naprawdę dobrym kinowym obrazem zrobionym z gry. Skąd tak śmiałe przypuszczenia? Nazwiska ludzi odpowiedzialnych za ten projekt i planowany budżet nastrajają optymistycznie.

E3 2008: Już tylko chwile dzielą nas od ujawnienia filmu na kanwie Lost Planet?

fsm, 15 lipca 2008, 19:41

Całkiem niedawno pojawiła się informacja, jakoby Capcom chciał poprawić swoje notowania w Hollywood za pomocą kolejnej gry przeniesionej na srebrny ekran – Lost Planet. Jak donosi sieciowy serwis magazynu Variety oraz ludzie mediów obecni na targach E3 – film ten został już oficjalnie potwierdzony.

Premiery gier w Polsce (30 czerwca – 6 lipca)

Vercetti, 7 lipca 2008, 10:45

Okres wakacyjnej posuchy powoli zaczyna być widoczny również na sklepowych półkach. W minionym tygodniu na naszym rynku zagościło tylko osiem premierowych gier, w tym zaledwie trzy przeznaczone na konsole. Nieco ciekawiej zrobiło się natomiast w planach wydawniczych polskich dystrybutorów, gdzie na listy zapowiedzianych pozycji trafiło dziesięć nowych produkcji.

Czy powstanie film oparty na grze Lost Planet?

aRusher, 17 czerwca 2008, 11:11

Kilka dni temu podrasowana wersja Lost Planet: Extreme Condition, opatrzona podtytułem Colonies trafiła na zachodni rynek w wersji na Xboxa 360 i komputery PC. Tymczasem wczoraj, na antenie Evil Avatar Radio pojawiła się wzmianka dotycząca rzekomych planów przygotowania filmu bazującego na licencji tej właśnie gry.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (29 maja 2008)

Jiker, 29 maja 2008, 09:30

W dzisiejszych „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”: złota edycja Anno 1701, oficjalny serwis internetowy Prizefightera, nowe gry od Nintendo, szczegóły na temat edycji specjalnej Gears of War, debiut Lost Planet: Extreme Condition Colonies Edition. Życzymy miłej lektury.

Lost Planet - Extreme Condition Colonies Edition w złocie

vampire, 15 maja 2008, 13:25

Firma Capcom poinformowała, że dodatek do gry Lost Planet - Extreme Condition Colonies Edition, osiągnął złoty status i ma trafić na sklepowe półki w Stanach Zjednoczonych 27 maja.

Pierwsze screenshoty z Lost Planet Colonies

Przemysław Zamęcki, 14 marca 2008, 10:02

Po przyznaniu się w końcu do produkcji Lost Planet Colonies, japoński Capcom idzie za ciosem i prezentuje pierwsze screeny z nadchodzącej gry.

Capcom ujawnia Lost Planet Colonies

Jiker, 12 marca 2008, 13:49

Japoński Capcom zdecydował się na przerwanie milczenia w sprawie tajemniczej Lost Planet Colonies. Dowiedzieliśmy się dzięki temu, że produkcja ta będzie ni mniej, ni więcej, tylko specjalną edycją podstawowej Extreme Condition, uzupełniającą ją o szereg interesujących dodatków.

ESRB przyznało Lost Planet Colonies kategorię wiekową

Przemysław Zamęcki, 6 lutego 2008, 08:01

Tajemnica tytułu Lost Planet Colonies wciąż rozbudza emocje wśród graczy. Capcom, producent i wydawca programu, milczy jak zaklęty na temat jego treści, tymczasem Internet pełen jest różnorakich domysłów.

Lost Planet: Colonies i Dead Rising na PC?

Przemysław Zamęcki, 23 listopada 2007, 13:20

Capcom od pewnego czasu postanowił produkować przede wszystkim tytuły multiplatformowe, co swoje odzwierciedlenie ma chociażby w grze Lost Planet, która po krótkim okresie wyłączności na Xboxa 360 zawitała na pecety, a w przyszłym roku z mroźną planetą E.D.N. powinni zapoznać się także posiadacze PlayStation 3.

Lost Planet: Colonies sukcesorem Lost Planet: Extreme Condition?

eLKaeR, 31 maja 2007, 08:55

Posiadacze konsoli Xbox 360 grają w pełną wersję Lost Planet: Extreme Condition już od ponad pięciu miesięcy, a komputerowcy mają na razie jedynie dostęp do dema w dwóch wariantach – DirectX 9 (364,2 MB) i DirectX 10 (380,3 MB). Kompletna pecetowa edycja ujrzy światło dzienne dopiero za kilka tygodni. Z kolei firma Capcom ma już najwyraźniej konkretny plan w kwestii przyszłości marki Lost Planet.