Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Hatred

Hatred – zapowiedziano darmowy dodatek Survival

Renox, 9 września 2015, 20:48

Studio Destructive Creations ujawniło kilka interesujących szczegółów związanych z pierwszym darmowym dodatkiem do gry Hatred. Rozszerzenie pod tytułem Survival zadebiutuje jutro, przynosząc ze sobą przede wszystkim tytułowy tryb Survival (z trzema mapami i nowymi postaciami).

Hatred - darmowy dodatek ukaże się nieco wcześniej

Góral, 12 sierpnia 2015, 11:06

W przesłanej wiadomości przedstawiciel studia Destructive Creations wyjawił, że strzelanka Hatred otrzyma wkrótce darmowy dodatek. Pierwotnie obiecywano, że ukaże się on jesienią, ale koniec końców pojawi się na rynku nieco wcześniej.

Hatred – pojawią się aktualizacje i DLC, jest pomysł na kontynuację

Renox, 29 czerwca 2015, 10:10

Przemysław Szczepaniak, przedstawiciel polskiego Destructive Creations, ujawnił w rozmowie z serwisem Australian Broadcasting Corporation, że twórcy planują wypuścić aktualizacje i DLC do gry Hatred. Deweloper, pytany o możliwość stworzenia kontynuacji, przyznał, że pomysł istnieje, ale nie może jeszcze zdradzić szczegółów na jego temat.

Dziś premiera Hatred - brutalna strzelanka zgarnia przyzwoite oceny

Góral, 1 czerwca 2015, 11:00

Po kilku miesiącach oczekiwania, dziś na komputerach PC zadebiutuje polska strzelanka Hatred. Tytuł doczekał się pierwszych recenzji, z których wynika jednak, że oprócz kontrowersyjnej otoczki, projekt nie ma tak naprawdę do zaoferowania niczego wyjątkowego.

Twitch zakazuje pokazywania gier z kategorią Adults Only. Hatred sobie nie pooglądamy

Góral, 28 maja 2015, 11:56

W serwisie Twitch zaktualizowano regulamin. Nowe zasady korzystania z platformy zabraniają strumieniowania rozgrywki z gier, którym amerykańska organizacja ESRB przyznała kategorię wiekową Adults Only.

Hatred dostępne wcześniej dla zamawiających przedpremierowo. GOG.com odmówiło sprzedaży gry

luckie, 26 maja 2015, 11:24

Osoby, które zamówiły grę Hatred w przedsprzedaży, będą mogły zagrać trzy dni wcześniej - 29 maja. Kontrowersyjna strzelanka polskiego studia Destructive Creations nie będzie dostępna na GOG.com, gdyż właściciele sklepu odmówili dystrybucji gry.

Hatred - kontrowersyjna strzelanka ukaże się w Dzień Dziecka

Góral, 28 kwietnia 2015, 19:19

Polska strzelanka Hatred od studia Destructive Creations zadebiutuje na komputerach osobistych 1 czerwca. Przy okazji ogłoszenia daty premiery deweloper zaprezentował także kolejny zwiastun z fragmentami rozgrywki.

Hatred – gra oficjalnie trafiła na platformę Steam

Luc, 12 lutego 2015, 11:49

To, co jeszcze jakiś czas temu wydawało się nieprawdopodobne, stało się faktem – gra Hatred trafiła właśnie na Steam. Jest to pierwsza produkcja zakwalifikowana jako „tylko dla dorosłych”, która została dopuszczona do dystrybucji poprzez platformę Valve.

Wieści ze świata (Hatred, SEGA, Arma III) 30/1/2015

Draug, 30 stycznia 2015, 14:25

Dziś piszemy m.in. o pokaźnej palecie przecen na Steamie, starcie pre-orderów i nowym trailerze Hatred, planowanych zwolnieniach w firmie SEGA oraz wyłonieniu finalistów konkursu Make Arma Not War zorganizowanego przez studio Bohemia Interactive dla modderów skupionych wokół gry Arma III. Witamy w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Hatred otrzymało najwyższą kategorię wiekową w USA

Pirlond, 16 stycznia 2015, 13:42

Amerykańskie ESRB uznało, że Hatred jest grą nieodpowiednią dla młodszego odbiorcy. Organizacja przyznała powstającej w gliwickim studiu Destructive Creations produkcji kategorię wiekową AO, co oznacza, że przeznaczona będzie tylko dla dorosłych graczy.

Hatred z zielonym światłem na Steamie

Draug, 31 grudnia 2014, 09:35

Hatred uzyskał zielone światło w usłudze Steam Greenlight. Oznacza to, że kontrowersyjna strzelanka polskiego studia Destructive Creations będzie sprzedawana na platformie dystrybucji cyfrowej firmy Valve Software, kiedy prace nad nią zostaną ukończone.

Hatred powraca na Steam Greenlight - Gabe Newell przeprasza twórców

Jakub Mirowski, 17 grudnia 2014, 11:20

Hatred, kontrowersyjna gra gliwickiego studia Destructive Creations, powróciła na Steam Greenlight po interwencji Gabe'a Newella. Wczoraj firma Valve wycofała produkcję z programu, twierdząc, że nie chce mieć takiego tytułu w swej ofercie.

Hatred - usunięcie gry ze Steama nie wpłynie na proces produkcji [news zaktualizowany]

Góral, 16 grudnia 2014, 09:17

Twórcy Hatred odnieśli się do wczorajszego usunięcia gry ze Steam Greenlight przez firmę Valve. Deweloperzy poinformowali, że nie wpłynie to w żaden sposób na dalszą produkcję, a popularność tytułu podczas głosowania (ponad 13 tys. pozytywnych opinii) pokazała twórcom, że warto dalej walczyć z przeciwnościami losu.

Hatred - kontrowersyjna strzelanka zbiera głosy na Steam Greenlight [news zaktualizowany]

Góral, 15 grudnia 2014, 17:33

Brutalna polska strzelanka Hatred od studia Destructive Creations trafiła na Steam Greenlight. Twórcy potrzebują głosów zainteresowanych osób, by dostać się na łamy największego sklepu cyfrowej dystrybucji. Przy okazji opublikowano także krótką zajawkę produkcji.

Hatred jednak nie przekroczy wszystkich granic moralności

Draug, 20 października 2014, 13:35

Twórcy ze studia Destructive Creations podzielili się nowymi informacjami na temat gry Hatred, swojego debiutanckiego dzieła. Przede wszystkim, dowiedzieliśmy się, że deweloper jednak nie zamierza przekraczać wszystkich możliwych granic moralności – nie będziemy zabijać zwierząt ani dzieci, nie uświadczymy też rasizmu.

Hatred, czyli polskiego studia bezpardonowa gra o maniakalnym zabijaniu

Qualltin, 17 października 2014, 16:06

Krótko o Hatred, grze polskiego studia Destrucitve Creations z Gliwic, które postanowiło stworzyć grę opartą na śmierci ścielonej na kilometry kwadratowe przez maniaka prowadzonego przez gracza.

Hatred – powstaje polski Postal na Unreal Engine 4

Draug, 17 października 2014, 10:40

Niezależne polskie studio Destructive Creations zapowiedziało swój debiutancki projekt – grę Hatred. Będzie to niesamowicie brutalna strzelanina z widokiem izometrycznym, korzystająca z technologii Unreal Engine 4. Tytuł powstaje z myślą o pecetach, a jego debiut ma nastąpić w drugim kwartale 2015 roku. Warto wspomnieć, że ujawnieniu produkcji towarzyszy wiele kontrowersji.