Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Fallout 3: Dzióra

Wieści ze świata (Quantic Dream, Warner Bros., Fallout 3) 23/03/10

Jiker, 23 marca 2010, 13:25

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj piszemy m.in. o nowym studiu deweloperskim firmy Warner Bros., obniżce ceny dodatków do Fallout 3 w wersji na Xboksa 360, pracach nad następca Project Natal, a także nowej grze twórcy Heavy Rain. Zapraszamy do lektury.

Pierwszy rezultat starcia Bethesdy z Interplay’em

Hed, 13 grudnia 2009, 12:58

Amerykański sąd federalny odrzucił wniosek Bethesdy dotyczący wstrzymania sprzedaży trzech starszych odsłon serii Fallout przez firmę Interplay. Oznacza to, że drugie z wymienionych przedsiębiorstw może kontynuować prace nad sieciową wersją marki. Są to jedynie wstępne ustalenia, które nie zamykają całej sprawy – wojna o Fallouta potrwa znacznie dłużej.

Ron Perlman mówi o filmowej wersji Fallouta?

Hed, 9 grudnia 2009, 19:18

Na łamach sieciowej encyklopedii Fallouta (The Vault) pojawiła się informacja na temat rzekomych planów odnośnie nakręcenia filmu na podstawie tego uniwersum. Według użytkownika Ausir, o obrazie kinowym wspominał podobno sam Ron Perlman, czyli charakterystyczny narrator wypowiadający słynne słowa („War never changes”) w każdej odsłonie produkcji.

Bethesda o dodatkach DLC do Fallout 3 na PS3 i premierze edycji Game of the Year

Jiker, 18 września 2009, 09:35

Na łamach oficjalnego bloga firmy Bethesda Softworks zamieszczone zostały nowe informacje na temat dodatków DLC do Fallout 3 w wersji na konsolę PlayStation 3. Za pośrednictwem najnowszego wpisu otrzymaliśmy również szansę zapoznania się ze szczegółami odnośnie specjalnej edycji dzieła, tzw. Fallout 3 Game of the Year Edition.

Bethesda pozywa Interplay w związku z Fallout MMO

Cairine, 11 września 2009, 13:20

Bethesda Softworks wystąpiła na drogę sądową i 8 września złożyła oficjalną skargę przeciwko firmie Interplay. Oskarżenie dotyczy naruszenia praw do znaku towarowego Fallout. Interplay odpiera zarzuty i twierdzi, że razem z bułgarskim Masthead Studios posiada prawa do produkcji o roboczym tytule Project V13 (gra MMO osadzona w uniwersum Fallout).

DLC do Fallout 3 już nie będzie, dodatki na PS3 we wrześniu

Maciej Śliwiński, 18 sierpnia 2009, 09:50

Podczas zakończonego w weekend QuakeConu, Todd Howard z Bethesda Softworks ostatecznie potwierdził, że firma ta nie będzie już katować graczy kolejnymi dodatkami do Fallout 3. Panie i Panowie – następnych DLC już nie będzie.

Koniec DLC do Fallouta 3?

Hed, 4 sierpnia 2009, 08:55

Bethesda potwierdziła, że Mothership Zeta, czyli wielka podróż w nieznane, będzie piątym i ostatnim dodatkiem DLC do Fallouta 3, które firma zaplanowała. Kolejnych rozszerzeń nie należy się więc spodziewać, chociaż nie wiadomo, czy plany nie ulegną zmianie. Jak przekazał serwisowi Joystiq przedstawiciel studia, nigdy przecież nie powinniśmy używać słowa „nigdy”.

Dodatki do Fallouta 3 na PC i Xboksa 360 w planie wydawniczym Cenegi Poland

Hed, 20 maja 2009, 11:44

Jeden z omawianych wczoraj pakietów dodatków do Fallouta 3 znalazł się w ofercie wydawniczej firmy Cenega Poland. Został on zapowiedziany na czerwiec, więc najprawdopodobniej chodzi o Fallout 3 Game Add-on Pack#1. Dowiedzieliśmy się, że zestaw na pewno pojawi się na Xboksa 360 oraz komputery osobiste. Brakuje potwierdzenia czy DLC wchodzące w skład propozycji będą w polskiej wersji językowej.

DLC do Fallouta 3 także na PS3. Edycja Game of the Year i dwa nowe dodatki zapowiedziane

Hed, 19 maja 2009, 16:55

Bethesda zapowiedziała dwa kolejne dodatki DLC do Fallouta 3. O jednym z nich, czyli Point Lookout, pisaliśmy jakiś czas temu. Pojawi się on już w czerwcu i zabierze graczy na wycieczkę po bagnach. Druga nieznana dotąd zawartość otrzymała nazwę Mothership Zeta i będzie opowiadać o uprowadzeniu przez kosmitów. Ponadto, wszystkie rozszerzenia, stare i nowe, zostaną wydane również na PlayStation 3.

Zobaczymy więcej dodatków DLC do Fallouta 3?

Hed, 14 maja 2009, 08:45

Pete Hines z Bethesdy zasugerował, że Broken Steel niekoniecznie będzie ostatnim rozszerzeniem DLC do gry studia, czyli Fallouta 3. Być może zobaczymy ich więcej, bo, jak mówi autor, wydane już pakiety – Operation Anchorage, The Pitt oraz Broken Steel – cieszyły się ogromną popularnością. Wcześniej pojawiły się plotki, co do rzekomego czwartego dodatku (Point Look), ale szybko je ucięto.

Trzeci dodatek DLC do Fallouta 3 w wersji na PC uszkodzony

Hed, 5 maja 2009, 18:10

Już w kilkadziesiąt minut po opublikowaniu kolejnego dodatku DLC do Fallouta 3, czyli Broken Steel, na oficjalnym forum pojawiły się doniesienia kilku użytkowników o tym, że nie da się go zainstalować. Po upływie paru godzin Bethesda musiała przyznać się do błędu. Rzeczywiście trzecie rozszerzenie do ostatniego dzieła firmy w wersji na komputery osobiste jest wadliwe i zostało tymczasowo wycofane.

Drugi dodatek DLC do Fallouta 3 ujrzał światło dzienne

Filip „fsm” Grabski, 24 marca 2009, 12:49

Czy The Pitt, drugi z zapowiedzianych dodatków z bonusową zawartością dla Fallouta 3 okaże się lepszy, niż niespecjalnie dobrze przyjęty Operation: Anchorage? Można się o tym przekonać już dzisiaj.

Drugie DLC do Fallout 3 zapewni około czterech godzin zabawy

Jiker, 14 marca 2009, 17:29

The Pitt, drugie rozszerzenie do Fallout 3, będzie kosztowało 800 punktów MS i zapewni około czterech godzin zabawy. Będzie zatem o całą godzinę krótsze od pierwszego DLC, noszącego tytuł Operation: Anchorage. Informację potwierdził Jeff Gardiner, główny producent The Pitt.

Data premiery drugiego DLC do Fallout 3

Jiker, 6 marca 2009, 10:10

Firma Bethesda, producent najnowszej, trzeciej odsłony marki Fallout, poinformowała, że drugi, lekko opóźniony dodatek DLC do tego postapokaliptycznego cRPG o tytule The Pitt trafi do sprzedaży za pośrednictwem Xbox Live i Games for Windows LIVE 24 marca. Jego cena ustalona została na poziomie 800 punktów MS.

Pierwsze screeny z The Pitt, kolejnego dodatku do Fallouta 3

Elrond, 20 lutego 2009, 07:43

Pierwszy dodatek do Fallouta 3, Operation Anchorage, rozgrywający się nomen omen w mroźnych klimatach, został przyjęty przez graczy więcej niż chłodno. Trudno się jednak dziwić takiemu odbiorowi – robienie z kultowego RPGa gry akcji raczej nie mogło skończyć się dobrze. Miejmy więc nadzieję, iż przy okazji kolejnych dodatków firma Bethesda Softworks zastanowi się dwa razy, zanim odda je w ręce graczy.

Znamy szczegóły dotyczące kolejnego dodatku do Fallouta 3

Hed, 13 lutego 2009, 19:15

Za pośrednictwem brytyjskiego magazynu Official Xbox Magazine poznaliśmy pierwsze szczegóły dotyczące drugiego dodatku DLC do Fallouta 3. W odróżnieniu od wypuszczonej jakiś czas temu Operation Anchorage, kolejne przygody najprawdopodobniej będą skupiały się nie na walce, ale raczej na wykonywaniu zadań i poznawaniu nowych postaci czyli tym, co w grze było zapewne najciekawsze.

Kolejne dodatki do Fallout 3 opóźnione

Thorwalian, 7 lutego 2009, 10:44

Firma Bethesda poinformowała, że dwa nowe mikrododatki do gry Fallout 3 zadebiutują nieco później niż pierwotnie zakładano. The Pitt oraz Broken Steel, bo o nich mowa, pojawią się z miesięcznym opóźnieniem i trafią do posiadaczy wersji programu na PC i Xbox 360.

Dodatki do Fallouta 3 także dla Polaków. Narzędzia dla moderów dostępne do pobrania

vampire, 12 grudnia 2008, 13:35

Mamy dziś dobre wieści dla wszystkich osób, którym przypadła do gustu najnowsza odsłona Fallouta. Już jakiś czas temu podaliśmy nieco danych na temat trzech zapowiadanych przez ekipę Bethesda Softworks dodatków do gry - mającego ukazać się w styczniu Operation: Anchorage, datowanego na luty The Pitt, oraz planowanego na późniejszy termin Broken Steel.

Bethesda ujawniła daty premier i zawartość dodatków do Fallouta 3

Łosiu, 25 listopada 2008, 19:24

Od trzech tygodni gracze mają okazję podróżować po post-apokaliptycznym świecie trzeciego Fallouta. Niektórzy z nich z pewnością odkryli już wszystkie zakamarki wyniszczonej stolicy Stanów Zjednoczonych.