Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat 007: Blood Stone

James Bond na PC - najlepsze gry z 007 i mody, które je ulepszają

Adrian Werner, 1 października 2021, 13:36

Z okazji premiery No Time to Die przyglądamy się pecetowym z grom z Jamesem Bondem i modom, które pozwalają je ulepszyć.

Nowa gra z Bondem w roli głównej jeszcze w tym roku

Sarge, 10 maja 2011, 12:40

Spekulacji na temat nowej gry z Jamesem Bondem w roli głównej w ostatnich miesiącach pojawiało się całkiem sporo. Najwyraźniej nie były one zupełnie bezpodstawne, bo koncern Activision właśnie ogłosił plany wydania takiej produkcji jeszcze w tym roku.

Twórcy Blur i Project Gotham Racing kończą działalność

Jiker, 15 lutego 2011, 08:45

Z informacji, do których dotarła redakcja serwisu Develop wynika, że studio Bizarre Creations oficjalnie kończy swoją działalność. Do jego zamknięcia dojdzie w najbliższy piątek, 18 lutego.

Kolejne doniesienia o nowej grze z Bondem w roli głównej

Sarge, 9 lutego 2011, 09:55

Na początku grudnia informowaliśmy Was o nowej grze z Bondem w roli głównej, rzekomo tworzonej przez studio Raven Software. Doniesienia te do tej pory nie zostały potwierdzone, choć dziś jeszcze bardziej zyskują na wiarygodności.

Smutny koniec twórców serii Project Gotham Racing

Hed, 20 stycznia 2011, 11:55

Firma Activision zamierza zamknąć studio Bizarre Creations, które znamy z dużych (Blur, James Bond) i małych produkcji (Geometry Wars). Losy dewelopera ważyły się od listopada 2010 roku, kiedy okazało się, że wspomniane projekty nie przyniosły zadowalających rezultatów finansowych.

Nowy film i gra o przygodach Jamesa Bonda już oficjalnie

Jiker, 12 stycznia 2011, 10:31

Wytwórnia MGM ogłosiła, że w przyszłym roku James Bond powróci do kin! Proces produkcji najnowszych, dwudziestych trzecich przygód agenta Jej Królewskiej Mości z Danielem Craigiem w roli głównej wystartuje pod koniec tego roku, a ich światowa premiera odbędzie się 9 listopada 2012 roku.

Nowa gra z Bondem w roli głównej dziełem Raven Software?

Sarge, 7 grudnia 2010, 11:10

Po premierze 007: Blood Stone nie do końca było wiadomo, co dalej z serią gier z Jamesem Bondem w roli głównej. Wydany na początku listopada tytuł autorstwa Bizarre Creations nie zebrał rewelacyjnych recenzji, w związku z czym można było się zastanawiać, czy firma Activision powierzy następną część temu samemu deweloperowi. Tymczasem wszystko wskazuje na to, że tak się nie stanie.

Poradnik: 007: Blood Stone

Redakcja GRYOnline.pl, 22 listopada 2010, 13:35

„Poradnik do gry 007: Blood Stone zawiera dokładne i bogato ilustrowane rozwiązania, dzięki którym bez problemu pokonasz wszystkie etapy przygotowane przez twórców gry. Ponadto znajdziesz w nim cenne wskazówki, które ułatwią ci przetrwanie.”

Twórcom Project Gotham Racing oraz Blur grozi zamknięcie

Adrian Werner, 17 listopada 2010, 10:15

Mamy złe wieści dla wszystkich czytelników, którym podobały się gry zespołu Bizzare Creations takie jak Blur, 007: Blood Stone czy seria Project Gotham Racing. Według najnowszych doniesień studio może zostać wkrótce zamknięte.

Wieści ze świata (God of War: Ghost of Sparta, James Bond 007: Blood Stone, Epic Games) 3/11/10

Jiker, 3 listopada 2010, 15:00

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o amerykańskiej premierze nowego God of War i przygód Jamesa Bonda, aktualizacji Borderlands, pierwszym muzeum poświęconym wyłącznie elektronicznej rozrywce, Infinity Blade na iPhone’a, beta-testach Men of War: Assault Squad, a także gitarze Fendera dedykowanej grze Rock Band 3. Zapraszamy do lektury.

Data premiery i kwestia dema James Bond: Blood Stone

Hed, 23 października 2010, 12:35

Firma Activision potwierdziła, że gra James Bond: Blood Stone zostanie wydana 5 listopada w Wielkiej Brytanii. Tego dnia na rynku zadebiutuje również przeróbka klasycznego Goldeneye na DS-a i Wii, więc szykuje się małe święto dla fanów najbardziej znanego agenta brytyjskiego wywiadu. Niestety produkcja studia Bizarre nie doczeka się wersji demonstracyjnej.

Pierwsze wrażenia z James Bond 007: Blood Stone

Jiker, 14 września 2010, 11:57

Na łamach serwisu Joystiq opublikowany został test grywalnej wersji James Bond 007: Blood Stone, z którego można się dowiedzieć, że sekcje jeżdżone będą stanowić 20% całej gry. Reszta będzie rozwałką z agentem Jamesem Bondem w roli głównej. Z anonsowanej samochodówki wyjdzie zatem standardowa strzelanina.

James Bond 007: Blood Stone oficjalnie potwierdzony

Cairine, 16 lipca 2010, 21:59

Przed południem przedstawiliśmy garść nieoficjalnych wieści na temat nowej części gry o przygodach Jamesa Bonda, które podał serwis GamePron. Plotki tym razem okazały się prawdziwe.