Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat GRID: Autosport

GRID: Autosport - nowy zwiastun wersji mobilnej

Adrian Werner, 29 października 2017, 09:20

Studio Feral Interactive opublikowało nowy zwiastun mobilnej wersji gry wyścigowej GRID: Autosport. Pokazuje on w akcji nowy system sterowania oraz potwierdza wsparcie dla padów.

Wieści ze świata (GRID: Autosport, Bloodborne, Borderlands) 17/9/14

luckie, 17 września 2014, 13:55

Dziś piszemy m.in. o nowym DLC do GRID: Autosport, alfa-testach gry Bloodborne oraz integracji trybu multiplayer w Borderlands ze Steamworks. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

GRID: Autosport - Codemasters tłumaczy się z DLC Boost Pack

Góral, 17 lipca 2014, 12:42

Kilka dni temu firma Codemasters wypuściła dodatek Boost Pack do gry GRID: Autosport, zwiększający o 50% ilość zdobywanych punktów doświadczenia i pieniędzy. DLC spotkało się z krytyką graczy, ale deweloper postawił wyjaśnić, dlaczego oferuje coś takiego. Odpowiedź jest krótka - "bo się sprzedaje".

Wieści ze świata (Project CARS, GRID Autosport, NBA 2K15) 16/7/14

Sarge, 16 lipca 2014, 17:00

Dziś piszemy o aktualizacji Guild Wars 2, ścieżce dźwiękowej NBA 2K15, dodatkach DLC do GRID Autosport, a także o zestawieniu kierownic kompatybilnych z grą Project CARS. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

GRID: Autosport debiutuje na polskim rynku

Renox, 27 czerwca 2014, 11:04

Dzisiaj ma miejsce oficjalna polska premiera gry GRID: Autosport. Produkcja ze stajni studia Codemasters debiutuje na PC i konsolach Xbox 360 oraz PlayStation 3. Dodatkowo twórcy opublikowali z okazji premiery nowy zwiastun omawianego tytułu.

Nowe sterowniki od Nvidii - większa wydajność w Battlefield: Hardline i GRID: Autosport

Sarge, 18 czerwca 2014, 10:50

Na oficjalnej stronie internetowej firmy Nvidia pojawiły się sterowniki GeForce 340.43 Beta. Zwiększają one wydajność przede wszystkim w grach Battlefield: Hardline oraz GRID: Autosport.

GRID Autosport - obejrzyj ponad pół godziny zapisu rozgrywki

Adrian Werner, 12 maja 2014, 20:56

Opublikowano ponad półgodzinny zapis rozgrywki z gry wyścigowej GRID Autosport studia Codemasters. Najnowsza odsłona popularnego cyklu prezentuje się na nich całkiem obiecująco.

GRID: Autosport, Lords of the Fallen, Hellraid, Dying Light – nowe informacje o grach i relacja z CD-Action EXPO

Draug, 12 maja 2014, 14:24

W dniach 10-11 maja miało miejsce CD-Action EXPO – impreza zorganizowana na okazję 18-lecia czasopisma CD-Action. Zapraszam do lektury relacji, dzięki której nie tylko dowiecie się, co Was ominęło, ale także poznacie garść nowych informacji na temat gier GRID: Autosport, Lords of the Fallen, Hellraid i Dying Light, zaprezentowanych we Wrocławiu przez ich twórców.

Wieści ze świata (GRID Autosport, Flockers, Star Wars: Battlefront) 7/5/14

Sarge, 7 maja 2014, 14:50

Dziś piszemy m.in. o prezentacji Star Wars: Battlefront na targach E3, debiucie wczesnej wersji Flockers, kierownicach wspieranych przez grę GRID Autosport, a także o wynikach finansowych firmy Disney Interactive. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

GRID: Autosport - Codemasters ujawnia wymagania sprzętowe

Góral, 29 kwietnia 2014, 11:07

Firma Codemasters opublikowała wymagania sprzętowe gry wyścigowej GRID: Autosport na karcie produktu w sklepie Steam. PC-towa edycja ma być najładniejszą wersją, ale do działania w zalecanej konfiguracji nie będzie wymagać najnowszego sprzętu.

GRID: Autosport w akcji na trzech materiałach wideo

Sarge, 24 kwietnia 2014, 12:40

Serwis Eurogamer udostępnił trzy filmy prezentujące rozgrywkę w ostatnio zapowiedzianej grze GRID: Autosport. Jeden z materiałów jest porównaniem trasy dostępnej w najnowszej odsłonie z odpowiednikiem występującym w Race Driver: GRID, czyli pierwszej części serii.

GRID: Autosport - PC wiodącą platformą sprzętową z rozdzielczością tekstur 4K

Sarge, 23 kwietnia 2014, 15:47

Jeden z pracowników studia Codemasters potwierdził na forum NeoGAF, że PC będzie wiodącą platformą sprzętową w przypadku gry GRID: Autosport. Pecetowcy otrzymają między innymi tekstury w rozdzielczości 4K i wiele innych usprawnień graficznych, o których nie znamy jeszcze żadnych szczegółów. Wersja na konsole nowej generacji jest mało prawdopodobna.

GRID: Autosport - pierwsze informacje i screeny [news zaktualizowany]

Adrian Werner, 22 kwietnia 2014, 13:44

Zapowiedziano GRID: Autosport, czyli najnowszą odsłonę popularnego cyklu gier wyścigowych studia Codemasters. Projekt trafi do sprzedaży za dwa miesiące.