Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat XCOM: Enemy Within

Najlepsze gry mobilne bez mikropłatności (#12 – strategie turowe)

Adrian Werner, 28 kwietnia 2016, 11:00

Dzisiejszy odcinek cyklu omawiającego najlepsze gry mobilne bez mikropłatności postanowiliśmy poświęcić turowym strategiom. A tych na tabletach i smartfonach nie brakuje.

Najlepsze gry mobilne bez mikropłatności (#4 – strategie wojenne)

Adrian Werner, 17 lutego 2016, 10:57

Mikropłatności w strategiach – nikt tego nie lubi! W kolejnym odcinku naszego cyklu omawiającego najlepsze mobilne produkcje pozbawione mikropłatności przyglądamy się strategicznym grom wojennym.

Promocje mobilne na weekend 28-29 marca (m.in. Call of Duty: Strike Team, XCOM: Enemy Within, BioShock)

Jiker, 28 marca 2015, 13:13

Przed Wami kolejne wydanie cyklu poświęconego najciekawszym promocjom cenowym na gry mobilne. W przeglądzie zamieściliśmy informacje o przecenach takich gier jak Call of Duty: Strike Team, XCOM: Enemy Within, BioShock, Civilization Revolution 2, Oddworld: Stranger’s Wrath oraz Syberia.

Mobilna perełka tygodnia – XCOM: Enemy Within

Góral, 14 listopada 2014, 14:45

Dziś pragniemy przedstawić Wam XCOM: Enemy Within – duży, samodzielny dodatek do gry XCOM: Enemy Unknown, który pierwotnie pojawił się w listopadzie 2013 roku na konsolach PlayStation 3, Xbox 360 i komputerach PC, a w tym tygodniu zadebiutował na urządzeniach mobilnych.

Polska premiera XCOM: Enemy Within

Adrian Werner, 15 listopada 2013, 09:42

Do sprzedaży w Polsce trafiło XCOM: Enemy Within, czyli pierwszy duży dodatek do turowej strategii studia Firaxis. Posiadacze pecetów mogą nabyć go jako samodzielny produkt, podczas gdy dla graczy konsolowych przygotowano zestaw zawierający także podstawową wersję gry.

XCOM: Enemy Within na dwudziestominutowym zapisie rozgrywki

Adrian Werner, 10 listopada 2013, 11:01

W sieci pojawił się nowy materiał video z XCOM: Enemy Within. Filmik trwa prawie dwadzieścia minut i stanowi zapis rozgrywki z dodatku.

Wieści ze świata (XCOM: Enemy Within, Age of Empires II HD) 28/10/13

Sarge, 28 października 2013, 15:00

Dziś piszemy m.in. o misjach polegających na obronie baz w XCOM: Enemy Within, dacie premiery dodatku The Forgotten do gry Age of Empires II HD, a także liczbie zarejestrowanych użytkowników w Final Fantasy XIV: A Realm Reborn. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

XCOM: Enemy Within wprowadzi trzecią stronę konfliktu

Draug, 9 października 2013, 16:11

Dowiedzieliśmy się, że zapowiedziane na przyszły miesiąc XCOM: Enemy Within oprócz znanych już nowości wprowadzi także trzecią stronę konfliktu. Będzie nią zdradziecka ludzka organizacja Exalt, chcąca wykorzystać technologię obcych do własnych celów.

Najazd ufoków z XCOM: Enemy Within. Top 10 Steam (29 września - 5 października)

Przemysław Zamęcki, 7 października 2013, 09:19

Gracze przypomnieli sobie o Bioshock: Infinite, dzięki czemu gra ekipy Kena Levine'a znalazła się na pierwszym miejscu rankingu bestsellerów ubiegłego tygodnia w popularnej usłudze cyfrowe dystrybucji Steam.

XCOM: Enemy Within - minimalne i rekomendowane wymagania sprzętowe

Sarge, 4 października 2013, 11:25

Studio Firaxis Games przedstawiło wymagania sprzętowe pecetowej wersji gry XCOM: Enemy Within. W duży dodatek do XCOM: Enemy Unknown komfortowo pograją nawet posiadacze kilkuletnich pecetów.

XCOM: Enemy Within z polskim dubbingiem

Orlov, 24 września 2013, 09:20

Rozszerzenie do turowej strategii XCOM: Enemy Unknown trafi na polski rynek w pełni zlokalizowanej wersji językowej. Tłumaczenie obejmie wszystkie platformy sprzętowe – Xboksa 360, PlayStation 3 i PC.

XCOM: Enemy Unknown być może doczeka się wsparcia dla modów

luckie, 4 września 2013, 11:22

Studio Firaxis Games nie wyklucza możliwości stworzenia porządnych narzędzi modderskich dla XCOM: Enemy Unknown. Zanim to jednak nastąpi, dodatek Enemy Within uprości nieco modyfikację zasad gry, dzięki umieszczeniu najważniejszych wartości w łatwo dostępnych plikach .ini.

XCOM: Enemy Within – dodatek jest zbyt duży, by mógł trafić na konsole jako DLC

Draug, 3 września 2013, 11:41

Studio Firaxis Games poinformowało, że dodatek Enemy Within do gry XCOM: Enemy Unknown ma zbyt duże rozmiary, by mógł zostać udostępniony na konsolach jako DLC. Z tego powodu jedynym sposobem na jego nabycie w przypadku Xboksa 360 i PlayStation 3 będzie ponowny zakup podstawowej edycji, zaktualizowanej o zawartość dodatku.

XCOM: Enemy Within dużym dodatkiem do gry XCOM: Enemy Unknown

Sarge, 21 sierpnia 2013, 12:40

Zgodnie z obietnicą, dzisiaj doczekaliśmy się oficjalnej zapowiedzi XCOM: Enemy Within. Najnowsze dzieło studia Firaxis Games jest dużym rozszerzeniem do ubiegłorocznego hitu XCOM: Enemy Unknown i ukaże się na rynku w listopadzie bieżącego roku.

XCOM: Enemy Within - 21 sierpnia zostanie zapowiedziany nowy projekt firmy 2K Games

Góral, 1 sierpnia 2013, 09:30

Nazwa XCOM: Enemy Within pojawiła się w katalogu gier koreańskiej firmy przyznającej kategorie wiekowe. Dodatkowo pozycja znalazła się w bazie sklepu Steam. Firma 2K Games zapowiedziała jedynie, że oficjalne ogłoszenie nowego projektu nastąpi 21 sierpnia.