Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Sniper Elite III: Afrika

Sniper Elite – 10. rocznica, gracze kupili 10 milionów kopii gier z serii

Ender, 30 września 2015, 19:53

Twórcy serii Sniper Elite rozpoczęli świętowanie dziesiątej rocznicy jej istnienia, równocześnie ogłaszając, że składające się na nią gry znalazły 10 milionów nabywców. Z tej okazji zorganizowana została także duża wyprzedaż tytułów z cyklu w serwisie Steam.

Wieści ze świata (Dragon Age: Inkwizycja, Sniper Elite III: Afrika, Elite: Dangerous) 16/1/2015

luckie, 16 stycznia 2015, 12:54

Dziś piszemy m.in. o statystykach z Dragon Age: Inkwizycja, kompletnym wydaniu gry Sniper Elite III: Afrika oraz aktualizacji 1.1 do Elite: Dangerous. Witamy w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wieści ze świata (Shinra Technologies, Need for Speed Rivals, Shadowrun: Dragonfall) 18/9/14

luckie, 19 września 2014, 13:26

Dziś piszemy m.in. o nowej usłudze cloudgamingowej od Square Enix, zapowiedzi Need for Speed Rivals: Complete Edition oraz wersji reżyserskiej Shadowrun: Dragonfall. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wieści ze świata (Sniper Elite III: Afrika, The Last of Us, EA Sports Season Ticket) 22/8/14

luckie, 22 sierpnia 2014, 12:43

Dziś piszemy m.in. o nowym DLC do Sniper Elite III: Afrika, darmowych mapach do trybu multiplayer w The Last of Us oraz rychłym końcu przepustki EA Sports Season Ticket. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Save Churchill Part 1: In Shadows - DLC do Sniper Elite III: Afrika

Adrian Werner, 18 lipca 2014, 09:33

Studio Rebellion wypuściło kolejny płatny dodatek do gry Sniper Elite III: Afrika. DLC zatytułowano Save Churchill Part 1: In Shadows i oferuje ono jedną nową misję dla pojedynczego gracza. Przy okazji opublikowano także rozszerzenie z trzema typami uzbrojenia oraz darmową mapą do trybu multiplayer.

Również w Polsce Sniper Elite III: Afrika okazuje się hitem początku wakacji. Top Empik - Tydzień 27

Przemysław Zamęcki, 7 lipca 2014, 15:57

Sniper Elite III: Afrika w wersjach na PC i PlayStation 4 radzą sobie świetnie, według danych udostępnionych przez sieć Empik, obejmujących 196 salonów w całej Polsce. Zobacz jakimi jeszcze grami zainteresowani są Polacy na początku wakacji.

Sniper Elite III: Afrika nie odpuszcza. Top 10 UK (29 czerwca - 5 lipca)

Przemysław Zamęcki, 7 lipca 2014, 12:43

Sniper Elite III: Afrika utrzymał pierwszą pozycję również w drugim tygodniu sprzedaży, co po raz kolejny pokazuje, że gracze spragnieni są snajperskich pojedynków z nieprzyjaciółmi. Sprawdź jakie jeszcze gry trafiły do pierwszej dziesiątki bestsellerów sprzedaży detalicznej w Wielkiej Brytanii.

Sniper Elite III: Afrika w "drugowojennym" pojedynku z Enemy Front i Wolfenstainem. Top Empik - Tydzień 26

Przemysław Zamęcki, 2 lipca 2014, 16:33

Sniper Elite III: Afrika, przynajmniej na komputerach PC, poradziło sobie świetnie i stało się najchętniej kupowanym tytułem ubiegłego tygodnia w 196 salonach sieci Empik. Zobacz jak przebiega rywalizacja z innymi grami osadzonymi w czasie II wojny światowej.

Sniper Elite III: Afrika trafia bez pudła. Top 10 UK (22 - 28 czerwca)

Przemysław Zamęcki, 30 czerwca 2014, 11:50

Sniper Elite III: Afrika zostało najlepiej sprzedającą się grą w handlu detalicznym na wyspach brytyjskich. Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem brytyjskiej listy bestsellerów ubiegłego tygodnia.

Sniper Elite III: Afrika zadebiutowało na rynku

Góral, 27 czerwca 2014, 11:00

Najnowsza odsłona przygód snajpera Karla Fishburne’a - Sniper Elite III: Afrika - zadebiutowała na światowych rynkach, w tym także w Polsce. Tytuł dostępny jest w rodzimej wersji językowej (napisy) na konsolach PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 i komputerach PC. Wersja na Xboksa One ukazała się po angielsku.

Sniper Elite III: Afrika - obejrzyj pierwsze 15 minut rozgrywki

Góral, 22 czerwca 2014, 10:17

Na kanale GamesHQMedia w serwisie YouTube opublikowano pierwsze 15 min rozgrywki z gry Sniper Elite III: Afrika. Materiał pochodzi z wersji na konsole PlayStation 4 i pozwala zaznajomić się z podstawowymi elementami zabawy. Premiera produkcji odbędzie się 27 czerwca na konsolach PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360, Xbox One oraz komputerach PC

Sniper Elite 3 w limitowanej edycji tylko na PC

Jakub Mirowski, 20 czerwca 2014, 09:13

Brytyjskie studio Rebellion, odpowiedzialne za nadchodzącą trzecią część serii Sniper Elite, odkryło dziś zawartość oraz cenę limitowanej edycji gry na PC. Przy okazji wydany został nowy, interaktywny zwiastun do planowanej na 27 czerwca produkcji.

Sniper Elite V2 – gra dostępna za darmo na Steamie

Ender, 4 czerwca 2014, 20:20

W ramach specjalnej promocji, producenci gry Sniper Elite V2 ze studia Rebellion udostępnili za darmo jej pełną wersję w serwisie Steam. Tytuł ściągniemy bez dodatkowych kosztów do czwartku do godziny 19.

Sniper Elite III: Afrika – poznaliśmy wymagania sprzętowe

qjin, 19 maja 2014, 16:18

Firma Techland ujawniła dzisiaj oficjalne wymagania sprzętowe pecetowej wersji Sniper Elite III: Afrika. Patrząc na podaną specyfikację, najprawdopodobniej mowa jest o konfiguracji komputera potrzebnej do uruchomienia gry. Bez obaw – kilkuletnie pecety powinny poradzić sobie z nadchodzącym tytułem – pod warunkiem, że zostały wyposażone w nowszy niż Windows XP system operacyjny.

Sniper Elite III: Afrika ukaże się 27 czerwca na konsolach i PC

Góral, 5 marca 2014, 20:16

Sniper Elite III: Afrika, wyczekiwana strzelanka TPP, ukaże się 27 czerwca bieżącego roku na konsolach i komputerach osobistych - poinformował deweloper produkcji, studio Rebellion. Niestety nie zaprezentowano przy okazji nowego nagrania z rozgrywką.

Sniper Elite III: Afrika na nowych gameplayach i obrazkach

Draug, 6 lutego 2014, 22:54

Studio Rebellion udostępniło w sieci garść nowych obrazków i filmów z gry Sniper Elite III: Afrika. Możemy na nich zobaczyć fragmenty rozgrywki z wersji pre-beta, demonstrujące podstawowe mechanizmy zabawy, a także tryb multiplayer.

Sniper Elite III: Afrika – nowe fragmenty rozgrywki

qjin, 19 grudnia 2013, 17:46

Studio Rebellion opublikowało kolejny materiał wideo z gry Sniper Elite III: Afrika. Prezentuje on zupełnie świeże fragmenty rozgrywki, lokację, do której udamy się podczas kampanii, a także wykorzystaną technologię nowej generacji.

Wieści ze świata (Neverwinter, Sniper Elite III, Drakensang Online) 22/11/13

Sarge, 22 listopada 2013, 12:10

Dziś piszemy m.in. o dacie premiery rozszerzenia Shadowmantle do darmowej gry Neverwinter, popularności Drakensang Online, wsparciu dla technologii Mantle w Sniper Elite III: Afrika, a także o dużym popycie na PlayStation 4. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Sniper Elite III: Afrika na pierwszym zwiastunie

Olek, 1 października 2013, 19:00

Studio Rebellion zamieściło w serwisie YouTube pierwszy zwiastun gry Sniper Elite III: Afrika. Końcowa plansza filmiku potwierdza, że produkcja ukaże się w przyszłym roku na komputerach PC oraz konsolach obecnej i nadchodzącej generacji.

Sniper Elite III: Afrika – pierwsze szczegóły ujawnione

luckie, 15 marca 2013, 10:00

Nadchodząca gra studia Rebellion ma nosić nazwę Sniper Elite III: Afrika. Snajperski cykl zostanie rozwinięty o nowe pomysły – twórcy chcą, by gra przypominała sandboksa. Tytuł ukaże się w 2014 roku na PC oraz konsolach obecnej i przyszłej generacji.