Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Godus

Godus - gracz od 4 lat publikuje „raporty nieaktywności” ekipy Petera Molyneux

aadamus, 7 października 2019, 17:11

Prace nad Godus od Petera Molyneux zostały wstrzymane dawno temu bez podania jakichkolwiek informacji na ten temat. Z tą sytuacją nie zgadza się totallyTim – użytkownik platformy Steam, który od 4 lat regularnie publikuje „raport o nieaktywności twórców”, zawierający daty ostatnich aktualizacji symulatora boga.

Wieści ze świata (Doom, Godus Wars, Nintendo NX, Uncharted 4) 29/6/2016

Draug, 29 czerwca 2016, 13:55

Dziś piszemy o pierwszej dużej aktualizacji do Dooma, zapewnieniach ze strony zespołu Petera Molyneuxa o trwającej produkcji gry Godus (Wars), potwierdzonych badaniach Nintendo nad wirtualną rzeczywistością oraz o wczesnym etapie prac nad singleplayerowym dodatkiem do Uncharted 4. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Problemów Godusa ciąg dalszy - zwolniono głównego projektanta

Góral, 20 czerwca 2016, 11:23

Powstająca od dobrych kilku lat gra Godus nie ma łatwego życia i nie wiadomo, czy obecna od dłuższego czasu wczesna wersja zostanie kiedykolwiek dokończona. Według ostatnich doniesień, studio 22cans zwolniło głównego projektanta, a lwią cześć zespołu przeniesiono do prac nad The Trail.

Peter Molyneux powraca? Godus Wars trafia do Wczesnego Dostępu na Steamie

Luc, 3 lutego 2016, 19:55

Mija niemal dokładnie rok od ostatniej afery z Peterem Molyneux w roli głównej. Twórca Godusa postanowił znów wrócić na usta wszystkich graczy i wydał dużą aktualizację dla swojej ostatniej produkcji. Tym samym w usłudze Steam Early Access pojawiła się gra Godus Wars.

Wieści ze świata (Ronin, Guitar Hero Live, Godus) 21/4/15

luckie, 21 kwietnia 2015, 13:38

Dziś piszemy m.in. o demie gry Ronin, dodatkowej zawartości do Guitar Hero Live oraz odejściu czołowego twórcy gry Godus ze studia 22 Cans. Witajcie w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wywiad-rzeka, w którym Peter Molyneux mocno popłynął...

Arantasar, 16 lutego 2015, 09:29

John Walker z portalu Rock, Paper, Shotgun przeprowadził w środę ponad godzinną rozmowę telefoniczną z Peterem Molyneuxem. Długi, momentami bardzo emocjonalny wywiad, dotyczył głównie gry Godus i niespełnionych obietnic z nią związanych. Niestety, z rozmowy wyłania się obraz marzyciela mocno oderwanego od rzeczywistości, o ile nie niemal patologicznego konfabulanta...

Godus - zwycięzca Curiosity nie otrzymał wygranej

Góral, 12 lutego 2015, 12:27

Kilkanaście miesięcy temu osiemnastoletni Bryan Henderson wykopał ostatni fragment obiektu w grze Curiosity, wygrywając w ten sposób status boga bogów w Godus od studia 22 Cans i zapewniając sobie udział w zyskach ze sprzedaży tego projektu. Pomimo dostępności produkcji w ramach wczesnego dostępu, zwycięzca do tej pory nie otrzymał ani grosza, a samo studio dowodzone przez słynnego Petera Molyneuxa go po prostu olało.

Godus nie spełni kickstarterowych obietnic. Peter Molyneux skupia się na nowej grze

luckie, 10 lutego 2015, 12:24

Pecetowej wersji gry Godus wciąż wiele brakuje do wizji roztoczonej przez Petera Molyneux w 2012 roku, przy okazji zbiórki społecznościowej na Kickstarterze. Wygląda na to, że próżno czekać zrealizowania tamtych obietnic, gdyż deweloper ograniczył wsparcie dla produkcji.

Godus – strategia Petera Molyneuxa rozpoczęła podbój Androida

Adrian Werner, 1 grudnia 2014, 15:05

W usłudze Google Play zadebiutowała androidowa wersja strategii Godus, zaprojektowanej jako duchowy spadkobierca cyklu Populous.

Gry mobilne w natarciu! Tydzień z GramyNaWynos.pl (24-30 listopada)

Adrian Werner, 30 listopada 2014, 18:55

Dobiegający końca tydzień dla graczy mobilnych upłynął głównie pod znakiem premier takich tytułów jak The Longest Journey, Valiant Hearts: The Great War czy Godus. My natomiast przyjrzeliśmy się najlepszym produkcjom łączącym elementy gier logicznych typu match-3 z innymi gatunkami.

Wieści ze świata (Godus, Landmark) 20/10/14

luckie, 20 października 2014, 15:42

Dziś piszemy m.in. o darmowym dodatku do gry Godus oraz obniżce ceny Landmark. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Godus – boska strategia Petera Molyneuxa pojawiła się w App Store

Adrian Werner, 10 sierpnia 2014, 10:44

Na App Store zadebiutowała mobilna wersja strategii Godus, czyli najnowszej produkcji Petera Molyneuxa, znanego z takich klasyków jak Populous, Dungeon Keeper czy Black & White.

Wieści ze świata (Forza Deep South, Godus, Space Hulk) 13/3/14

Sarge, 13 marca 2014, 13:35

Dziś piszemy m.in. o dodatku DLC do Space Hulk, materiałach koncepcyjnych Forza Deep South, aktualizacji gry Godus, a także o rejestracji znaku towarowego Hangar 13. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

GODUS w pierwszej dziesiątce. Top 10 Steam (5 - 11 stycznia)

Przemysław Zamęcki, 13 stycznia 2014, 07:00

DayZ trzeci tydzień dzielnie króluje na liście bestsellerów największej platformy elektronicznej sprzedaży gier, czyli na Steamie. Po świątecznym szaleństwie, w pierwszej dziesiątce pojawiły się w końcu jakieś nowe tytuły.

The Humble Store rozpoczyna wyprzedaż z okazji Święta Dziękczynienia

Adam Zechenter, 28 listopada 2013, 11:11

W niedawno uruchomionym The Humble Store rozpoczęła się promocja związana ze Świętem Dziękczynienia. Wyprzedaż objęła m.in. Crusader Kings II Collection, Rogue Legacy, Godus czy Game Dev Tycoon.

Peter Molyneux startuje z Godus. Top 10 Steam (8 - 14 września)

Przemysław Zamęcki, 16 września 2013, 07:36

Total War: ROME II pozostaje największym bestsellerem Steama, popularnej platformy elektronicznej dystrybucji. Zobacz jakie jeszcze tytuły cieszyły się zainteresowaniem graczy w ubiegłym tygodniu.

Godus - beta już dostępna na Steamie

qjin, 15 września 2013, 12:25

Nowa gra Petera Molyneux, Godus, jest dostępna na platformie Steam w ramach wczesnego dostępu. Kupując tytuł teraz, otrzymujecie betę, a później, po ukończeniu prac nad produkcją, także finalną wersję.

Godus w fazie beta od 13 września w ramach Steam Early Access

qjin, 31 sierpnia 2013, 10:39

Godus, nowy projekt studia Petera Molyneux’go, wejdzie w fazę beta 13 września 2013 roku w ramach Steam Early Access. Znamy także cenę gry, a na trwającym wydarzeniu PAX Prime pokazano kilkadziesiąt minut rozgrywki.

Wieści ze świata (Godus, Counter-Strike: Global Offensive) 28/5/13

Sarge, 28 maja 2013, 12:30

Dziś piszemy m.in. o możliwości wsparcia finansowego twórców gry Godus, systemie Overwatch w strzelaninie Counter-Strike: Global Offensive, a także kampanii dla jednego gracza w Heavy Gear Assault. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Curiosity – Peter Molyneux ujawnił zawartość tajemniczej kostki

Hed, 27 maja 2013, 09:34

Osoba, która dokopała się do wnętrzna kostki Curiosity otrzyma dość nietypową nagrodę: status „cyfrowego boga” w grze Godus. To rezultat eksperymentu przeprowadzonego przez Petera Molyneux i jego studio 22 Cans.

Godus niemal w wersji alfa – Peter Molyneux prezentuje działającą grę

luckie, 6 maja 2013, 09:36

Godus, „symulator boga” od Petera Molyneux, jest już bliski wejścia w fazę alfa. Chcąc pochwalić się postępami, twórcy zaprezentowali jak działa system gromadzenia „surowców” oraz rzeźbienie terenu.

Sukces Limit Theory, Barkley 2 i Kaiju Combat oraz porażka Dizzy Returns - Przegląd Kickstarterów (02/01/2013)

Adrian Werner, 2 stycznia 2013, 11:20

W najnowszej odsłonie naszego cyklu omawiamy m.in. sukcesy Project Godus, Forsaken Fortress, Barkley 2, Kaiju Combat i Limit Theory oraz porażki Dizzy Returns, Telepath Tactics i Days of Dawn.

Flesz (20 grudnia 2012) – THQ, Godus, Battlefield 3, War Z

Hed, 20 grudnia 2012, 22:03

Czwartkowy Flesz to kolejny rozdział problemów War Z, gry, która została wycofana ze Steama. Mówimy także o nowych DLC do gier Battlefield 3 oraz Borderlands 2.

Sukces projektu Godus Petera Molyneux na Kickstarterze

Adrian Werner, 20 grudnia 2012, 11:36

Po prawie miesiącu zbiórki na Kickstarterze potrzebne minimum 450 tys. funtów udało się zgromadzić projektowi Godus, czyli nowej strategii Petera Molyneux, która ma być duchowym spadkobiercą serii Populous.

GODUS – pierwszy prototypowy gameplay na trzy dni przed końcem akcji na Kickstarterze

Aver, 18 grudnia 2012, 11:18

Twórcy gry GODUS zamieścili w serwisie Kickstarter pierwszy prototypowy gameplay z symulatora bogów, który nawiązuje do kultowego Populousa. Dzięki temu mają nadzieję na zachęcenie większej liczby osób do wsparcia zbiórki funduszy na trzy dni przed jej zakończeniem. Do zebrania wciąż pozostało 100 tys. funtów.