Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Tom Clancy's Rainbow 6 Patriots

Tom Clancy’s: Rainbow Six Siege – gameplay z nowej odsłony serii

Renox, 10 czerwca 2014, 02:03

Firma Ubisoft w czasie swojej konferencji zorganizowanej w ramach E3 ujawniła grę Tom Clancy’s: Rainbow Six Siege. W ramach zapowiedzi mogliśmy zobaczyć kilkuminutowy gameplay z drużynowej rozgrywki sieciowej.

[Plotka] Rainbow 6 Patriots nadal żyje?

Draug, 28 kwietnia 2014, 10:51

Jak wynika z opublikowanego w serwisie LinkedIn CV jednego z pracowników studia Ubisoft Montreal, w Kanadzie trwają prace nad grą z serii Rainbow Six. Prawdopodobnie mowa tu o produkcji znanej dotychczas pod tytułem Rainbow 6 Patriots, której los w ostatnich miesiącach stał się bardzo niepewny.

Tom Clancy’s Rainbow 6 Patriots zostanie przerobione. Los produkcji jest niepewny

Góral, 14 grudnia 2013, 11:05

Szef amerykańskiego oddziału firmy Ubisoft, Laurent Detoc, wyjawił, że gra Tom Clancy’s Rainbow 6 Patriots musiała zostać przerobiona, ponieważ nie była wystarczająco dobra. Firma kontynuuje nad nią prace, ale nie wiadomo czy strzelanka spełni pokładane nadzieje i czy w ogóle kiedykolwiek się ukaże.

Tom Clancy's Rainbow 6: Patriots zmierza na konsole nowej generacji

Sarge, 13 czerwca 2013, 13:07

Firma Ubisoft potwierdziła niedawne plotki, że gra Tom Clancy's Rainbow 6: Patriots zmierza na konsole nowej generacji. Nietrudno się domyśleć, że niemal na pewno oznacza to PlayStation 4 oraz Xboksa One. Los wersji pecetowej prawdopodobnie pozostanie niezagrożony.

Rainbow Six: Patriots może trafić na sprzęt nowej generacji

Łosiu, 16 maja 2013, 12:56

Jak donoszą anonimowi informatorzy serwisu Examiner, gra Tom Clancy Rainbow Six: Patriots firmy Ubisoft powinna ujrzeć światło dzienne wkrótce. Ma ona trafić na pecety i konsole nowej generacji.

Rainbow 6 Patriots – gra ciągle w produkcji, niewykluczone, że trafi na nową generację konsol

Ender, 12 listopada 2012, 18:35

Przedstawiciel Ubisoftu zapewnił, że gra Tom Clancy’s Rainbow 6 Patriots, kolejna odsłona popularnej serii taktycznych shooterów, wciąż znajduje się w produkcji. Nie wykluczył przy tym, że tytuł może ukazać się na nowej generacji konsol.

Wieści ze świata (Humble Indie Bundle V, UFC Undisputed 3, Rainbow 6: Patriots) 8/6/12

Sarge, 8 czerwca 2012, 12:25

Dziś piszemy m.in. o aktualizacji piątej edycji akcji Humble Indie Bundle, wynikach sprzedaży UFC Undisputed 3, zamkniętych beta testach FTL: Faster Than Light, a także trwających pracach nad grą Tom Clancy's Rainbow 6: Patriots. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Ubisoft komentuje: prace nad nowym Rainbow 6 trwają, premiera w 2013 roku niezagrożona

Kono, 9 marca 2012, 13:12

Szef studia Ubisoft Montreal oraz David Sears postanowili skomentować ujawnioną wczoraj informacje o zmianach w zespole deweloperskim odpowiedzialnym za Tom Clancy’s Rainbow 6 Patriots. Prace nad grą trwają w najlepsze, a Sears został oddelegowany do nowego tytułu.

Poważne zmiany w ekipie tworzącej Tom Clancy’s Rainbow 6 Patriots

Kono, 8 marca 2012, 10:58

Firma Ubisoft poinformowała, że dokonała dosyć istotnych zmian w zespole produkującym grę Tom Clancy’s Rainbow 6 Patriots. Zwolniono Davida Searsa, który dotychczas piastował stanowisko dyrektora kreatywnego, a na jego miejsce zatrudniony został Jean-Sebastien Decan.

Świeże doniesienia i obrazki z gry Tom Clancy’s Rainbow 6 Patriots

Olek, 28 listopada 2011, 21:50

Nowe systemy broni i osłon, możliwość "australijskiego" zjazdu na linie, tryb skanowania i wiele innych nowości w mechanice rozgrywki zapowiadają twórcy gry Tom Clancy's Rainbow 6 Patriots. Wygląda na to, że składane przez koncern Ubisoft obietnice powiewu świeżości dla uznanej serii taktycznych strzelanin nie będą jedynie przechwałkami.