Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Raven's Cry

Poprawiona wersja Raven's Cry wycofana ze Steama. Wydawca najprawdopodobniej sam wystawiał sobie oceny

Jakub Mirowski, 29 stycznia 2016, 10:24

Gra Vendetta: Curse of Raven's Cry, poprawiona wersja fatalnego Raven's Cry, została wycofana ze Steama po tym, jak odkryto, że za pochlebnymi recenzjami na platformie Valve stoją najprawdopodobniej osoby związane z wydawcą tego tytułu, firmą TopWare Interactive.

Vendetta: Curse of Raven’s Cry – nadchodzi rozszerzona edycja Raven’s Cry

Meehow, 20 października 2015, 14:10

Raven’s Cry, polska gra w klimatach pirackich, doczeka się rozszerzonej edycji pod tytułem Vendetta: Curse of Raven’s Cry. Gra trafi na komputery z systemami Windows, Linux, Steam OS i Mac OS.

Raven's Cry zalicza kolejny poślizg i ukaże się w styczniu

Góral, 14 grudnia 2014, 10:01

Planowana na 16 grudnia premiera polskiej gry Raven's Cry niestety się nie odbędzie. Twórcy poinformowali bowiem, że projekt wyląduje na Steamie 26 stycznia 2015 roku. Jest to kolejne, miejmy nadzieję, że ostatnie, przesunięcie terminu produkcji powstającej od 2011 roku.

Raven's Cry – premiera przesunięta na 16 grudnia

Ender, 28 listopada 2014, 19:45

Wydawca gry Raven's Cry ponownie przesunął jej premierę, która planowana była na koniec tego miesiąca. Nową datę debiutu wyznaczono na połowę grudnia. Gra ukaże się wówczas na komputerach PC. Posiadacze konsol będą musieli jednak poczekać na tytuł do przyszłego roku.

Kolejne opóźnienie Raven's Cry - gra ukaże się pod koniec listopada

Jakub Mirowski, 11 października 2014, 10:00

Firma Top Interactive poinformowała, że Raven's Cry, gra polskiego studia Reality Pump, ukaże się dopiero 27 listopada. Według wcześniejszych zapowiedzi tytuł miał trafić na sklepowe półki już 14 października.

Raven’s Cry - poznaliśmy wymagania sprzętowe

Adrian Werner, 7 lipca 2014, 09:20

Firma TopWare opublikowała wymagania sprzętowe pecetowej wersji Raven’s Cry, czyli pirackiej gry akcji powstającej w polskim studiu Reality Pump.

Raven’s Cry - główny wątek wystarczy na 25 godzin zabawy

Draug, 19 kwietnia 2014, 13:06

Krakowskie studio Reality Pump zapoczątkowało nową serię klimatycznych wiadomości na temat gry Raven’s Cry, zatytułowaną „List w butelce” (ang. „Message in a Bottle”). Przy okazji publikacji pierwszej z nich podano informację, że polskie cRPG akcji w pirackich klimatach zapewni nam 25 godzin zabawy.

Co zrobi Reality Pump po ukończeniu Raven's Cry? Są szanse na Earth 2170 oraz Two Worlds III

Łukasz Malik, 6 kwietnia 2014, 15:00

Do ukończenia Raven's Cry prace nad Sacrilegium zostały wstrzymane. Czy zostaną wznowione po wydaniu piracikego RPG? Na razie nie wiadomo, prawdopodobne są także kontynuacje Two Worlds, oraz powrót serii Earth.

Raven's Cry – premiera gry przesunięta na październik

Ender, 29 marca 2014, 10:05

Twórcy z polskiego studia Reality Pump ogłosili, że ich piracka gra przygodowa Raven's Cry ukaże się dopiero w październiku tego roku. Do tej pory debiut był planowany na początek maja. Powodem przesunięcia daty premiery są zmiany wprowadzone do systemu rozgrywki.

Raven’s Cry pojawi się w maju 2014 roku

qjin, 23 listopada 2013, 11:59

Produkcja studia Reality Pump zalicza obsuwę i ukaże się pod koniec pierwszej połowy 2014 roku. Przełożenie premiery na późniejszy termin wiąże się najprawdopodobniej ze zmianą producenta, o której dowiedzieliśmy się w sierpniu bieżącego roku. Na osłodę udostępniono zestaw nowych obrazków.

Raven's Cry – piracka gra akcji w rękach Reality Pump

qjin, 27 sierpnia 2013, 15:47

Firma TopWare Interactive zmieniła dotychczasowego producenta gry Raven’s Cry na polskie studio Reality Pump, znane chociażby z serii Earth czy Two Worlds. Z tej okazji udostępniono też garść nowych obrazków z produkcji.

Raven's Cry wypłynie z portu w październiku

Adrian Werner, 6 kwietnia 2013, 18:22

Firma Topware ujawniła datę premiery pirackiej gry akcji Raven's Cry. Produkcja zadebiutuje w październiku.

Gra Raven's Cry przypomni prawdziwy wizerunek piratów

Hed, 18 czerwca 2011, 10:55

Wystartowała oficjalna strona Raven's Cry, czyli nowej gry firmy TopWare i studia Octane Games, zapowiedzianej na początku czerwca. Na łamach witryny opublikowano pierwsze grafiki koncepcyjne i krótki teaser. W produkcji twórcy chcą przypomnieć prawdziwy wizerunek piratów, którzy byli postrachem żeglarzy i nie przebierali w środkach.

TopWare zapowiada kolejną odsłonę serii Gorky i Raven's Cry z piratami w roli głównej

Sarge, 7 czerwca 2011, 09:55

Firma TopWare Interactive zapowiedziała dwie nowe produkcje szykowane na przyszły rok dla posiadaczy komputerów osobistych. Chodzi o kolejną odsłonę kultowej serii Gorky oraz zupełnie nowy tytuł dla fanów pirackich klimatów.