Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat X Rebirth

X4, X Rebirth VR Edition i patche dla starszych gier w planach studia Egosoft

Adrian Werner, 16 grudnia 2016, 12:40

Zespół Egosoft zapowiedział X Rebirth VR Edition, czyli specjalną wersję swojego kosmicznego symulatora dopasowaną do potrzeb wirtualnej rzeczywistości. Studio ogłosiło również, że pracuje nad X4, czyli kolejną odsłoną cyklu, pod względem rozbudowania mającą zadowolić fanów X3, dla których ostatni projekt firmy był zbyt uproszczony.

Home of Light - nowy dodatek do X Rebirth trafił na rynek wraz z demem i patchem 4.0

Góral, 27 lutego 2016, 15:15

Studio Egosoft wypuściło na rynek Home of Light - drugi duży dodatek do kosmicznego symulatora X Rebirth. Produkcja doczekała się także aktualizacji 4.0 oraz wersji demonstracyjnej, którą można pobrać ze Steama.

X Rebirth: Home of Light – zapowiedziano nowy dodatek do X Rebirth

Ender, 14 grudnia 2015, 19:45

Studio Egosoft zapowiedziało nowy dodatek do kosmicznego symulatora X Rebirth, który zatytułowany został Home of Light. Rozszerzenie pojawi się w sprzedaży w przyszłym roku, wraz z kolejnym dużym patchem (4.0) dla podstawowej wersji gry.

Studio Egosoft pracuje nad nową odsłoną serii X

Adrian Werner, 3 września 2015, 11:59

Studio Egosoft poinformowało, że rozpoczęło już pracę nad kolejną odsłoną cyklu kosmicznych symulatorów X. Jednocześnie zespół ma zamiar przez długi czas rozwijać i ulepszać najnowszą część serii, czyli X Rebirth.

X Rebirth otrzymało aktualizację 2.50

Góral, 14 października 2014, 10:19

X Rebirth, kosmiczny symulator studia Egosoft, otrzymało kolejną dużą aktualizację. Tym razem twórcy, oprócz naprawienia szeregu niedoróbek, zmienili również menu, dodali nowe opcje związane z kamerą i nie tylko.

X Rebirth – patch 2.50 i DLC The Teladi Outpost

Draug, 29 września 2014, 11:26

Studio Egosoft zapowiedziało, że gra X Rebirth wkrótce zostanie zaktualizowana do wersji 2.50 i doczeka się tym samym kolejnych sporych zmian. Oprócz tego deweloper zdradził swoje plany na grudzień 2014 roku – wyjdzie wtedy patch 3.0, a także dość duże DLC o tytule The Teladi Outpost, które do 1 listopada można zamawiać za darmo.

Wieści ze świata (X Rebirth) 30/6/14

luckie, 30 czerwca 2014, 13:35

Dziś piszemy m.in. o uaktualnieniu X Rebirth do wersji 64-bitowej oraz ostatnim dniu Wakacyjnej wyprzedaży Steama. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

X Rebirth - aktualizacja 2.0 wprowadza sporo zmian i poprawek

Sarge, 21 maja 2014, 12:25

Wczoraj w usłudze Steam udostępniono aktualizację 2.0 do gry X Rebirth. Patch przynosi ze sobą wiele zmian w mechanice rozgrywki i eliminuje problemy techniczne, na które do tej pory narzekali gracze.

X Rebirth – twórcy przepraszają za problemy techniczne gry

Adam Zechenter, 19 listopada 2013, 13:13

Gra X Rebirth, nowa odsłona serii popularnych symulatorów kosmicznych, miała niedawno premierę. Od tamtego czasu docierają kolejne informacje o błędach i słabej optymalizacji produkcji. W związku z tym firma Egosoft przeprosiła graczy za kłopoty i zapowiedziała poprawki.

X Rebirth hitem sprzedaży. Top 10 Steam (10 - 16 listopada)

Przemysław Zamęcki, 18 listopada 2013, 07:00

X Rebirth okazał się najchętniej kupowaną grą ubiegłego tygodnia na Steamie, najpopularniejszej platformie cyfrowej dystrybucji. Tuż za dziełem Egosoftu uplasował się nowy dodatek do lubianego XCOM, zatytułowany Enemy Within.

Premiera X Rebirth

Draug, 15 listopada 2013, 17:54

Dziś na całym świecie debiutuje symulator kosmiczny X Rebirth. Gra jest dostępna również w naszym kraju, lecz wydająca ją firma Cenega nie przygotowała polskiej lokalizacji. Sugerowana cena tytułu wynosi 139,99 zł.

X Rebirth ukaże się w Polsce w angielskiej wersji językowej

Sarge, 28 października 2013, 17:37

Firma Cenega zajmie się wydaniem w Polsce gry X Rebirth. Rodzimy dystrybutor ogłosił, że kolejna odsłona popularnej serii symulatorów kosmicznych ukaże się w naszym kraju w dniu światowej premiery w angielskiej wersji językowej.

X Rebirth – twórcy gry omawiają handel i górnictwo

Hed, 30 września 2013, 12:19

Studio Egosoft przedstawiło swoje pomysły na handel i górnictwo w X Rebirth. Nowy materiał, który u nas zobaczycie w wersji z polskimi napisami, dowodzi, że deweloper stara się uatrakcyjnić większość aspektów rozgrywki, nie rezygnując przy tym z ich złożoności.

X Rebirth - poznaliśmy wymagania sprzętowe

Sarge, 9 sierpnia 2013, 10:05

W sieci pojawiły się minimalne i rekomendowane wymagania sprzętowe gry X Rebirth. Zostały one udostępnione na łamach serwisu cyfrowej dystrybucji Steam, zdradzając jednocześnie, że produkcja studia Egosoft do komfortowego działania będzie potrzebowała dość mocnego peceta.

X Rebirth – data premiery, nowe trailery prezentują sterowanie oraz stacje kosmiczne

Ender, 8 sierpnia 2013, 17:55

Twórcy nadchodzącego symulatora kosmicznego X Rebrith podali oficjalną datę premiery gry. Udostępnili także dwa nowe trailery. Dzięki nim poznamy model sterowania, a także zobaczymy przygotowane przez deweloperów ogromne stacje i kosmiczne miasta, które zwiedzimy nie tylko z zewnątrz, ale i od środka.

Zapowiedziano symulator kosmiczny X Rebirth

Adrian Werner, 21 kwietnia 2011, 10:33

Mamy doskonałe wieści dla miłośników kosmicznych symulatorów. Studio Egosoft ujawniło właśnie, że pracuje nad kolejną odsłoną popularnej serii X.