Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Interstellar Marines

Wieści ze świata (GOG.com, Call of Duty: Advanced Warfare, Steam) 28/8/14

luckie, 28 sierpnia 2014, 14:09

Dziś piszemy m.in. o pojawieniu się filmów w ofercie GOG.com, nowym elemencie multiplayera Call of Duty: Advanced Warfare oraz dodaniu kolejek pobierania na Steamie. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Ruszył Kickstarter taktycznego FPS-a Interstellar Marines: Prologue.

Adrian Werner, 28 października 2012, 16:24

Wystartował kickstarter FPS-a Interstellar Marines: Prologue. Autorzy tej utrzymanej w klimatach science-fiction taktycznej strzelanki chcą w ciągu miesiąca uzbierać minimum 600 tys. dolarów.

Wieści ze świata (GTA V, Magicka, Castlevania: Lords of Shadow) 28/02/11

Jiker, 28 lutego 2011, 14:35

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o darmowym dodatku do Magicki, trylogii Alien Breed, nowym studiu byłych pracowników Bizarre Creations, a także zamieszaniu wokół GTA V. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (StarCraft II, Sid Meier's Civilization V, Saw 2) 25/06/10

Jiker, 25 czerwca 2010, 13:05

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o łatce dla Pogromców Duchów, liniach lotniczych promujących StarCraft II, drugiej grze studia Killspace Entertainment, a także kolejnej demonstracji Interstellar Marines. Zapraszamy do lektury.

Wstrzymano prace nad Interstellar Marines

Vercetti, 16 lipca 2009, 09:05

Futurystyczny FPS Interstellar Marines nie ukaże się w planowanym terminie i nie jest pewne, czy tytuł w ogóle ujrzy światło dzienne. Jego producent, Zero Point Software, złożył do sądu wniosek o ogłoszenie upadłości. Firma zwolniła także wszystkich pracowników, którzy brali udział w tworzeniu gry. Tym samym debiutancki projekt duńskiego zespołu został praktycznie pogrzebany.

Project IM to Interstellar Marines

eLKaeR, 5 maja 2006, 07:44

Dotąd debiutancki projekt duńskiej firmy Zero Point Software znaliśmy pod nazwą Project IM. Teraz developerzy z Kopenhagi ujawnili, że ich nadchodzące dzieło nosi tytuł Interstellar Marines. Niniejsza pozycja opracowywana jest ze sporym rozmachem (licencja na Unreal Engine 3.0) i z myślą o komputerach osobistych klasy PC, a także o nowoczesnych konsolach stacjonarnych (PlayStation 3 i Xbox 360).