Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Exodus from the Earth (PC)

Exodus from the Earth PC

Exodus from the Earth jest stricte pecetową grą z gatunku FPS, opracowaną przez rosyjskich developerów z firmy Parallax Arts Studio. Niniejsza pozycja przenosi nas w niezbyt odległą przyszłość, kiedy cywilizacji ludzkiej grozi ogromne niebezpieczeństwo.

Akcji | FPP | science fiction | strzelanki

PC Windows
Okładka Exodus from the Earth (PC)

Angielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

24sierpnia2007

12sierpnia2010

pudełko PL

Exodus from the Earth jest stricte pecetową grą z gatunku FPS, opracowaną przez rosyjskich developerów z firmy Parallax Arts Studio. Niniejsza pozycja przenosi nas w niezbyt odległą przyszłość, kiedy cywilizacji ludzkiej grozi ogromne niebezpieczeństwo. Ziemia przestaje być odpowiednim miejscem do życia z uwagi na stale rosnącą temperaturę, co spowodowane jest przekształcaniem się Słońca w czerwonego olbrzyma. Świadomość nieuchronnej zagłady motywuje ludzi do rozpoczęcia przygotowań, mających zaowocować skolonizowaniem odległej i nie zbadanej do końca planety. Ziemski rząd wysyła więc agenta imieniem Frank, którego zadaniem jest zdjęcie woalu tajemnicy, okrywającego tę ostatnią oraz pewną korporację, prowadzącą wydobycie niezwykłego minerału o nazwie A.X.

Trójwymiarową oprawę graficzną w Exodus from the Earth generuje engine Riposte. Wirtualna rzeczywistość obejmuje dwa równoległe światy, w których toczy się akcja – Ziemię z przyszłości oraz wspomnianą planetę, zamieszkiwaną przez obce człowiekowi stworzenia. Rzecz jasna nasze główne zadanie stanowi przechodzenie do kolejnych etapów zabawy poprzez torowanie sobie drogi brutalną siłą. W trakcie rozgrywki ogień kierujemy na ziemskich agentów służby bezpieczeństwa, roboty, mutanty, cyborgi etc. Okazjonalnie trzeba radzić sobie z prostymi zadaniami logicznymi. Całości dopełnia wysoce interaktywne środowisko, w którym funkcjonują realistyczne prawa fizyki.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / sieć lokalna    

Nośnik: 1 DVD

Ocena gry 7.9 / 10 na podstawie 69 ocen czytelników.

Gry podobne do Exodus from the Earth

Wymagania wiekowe Exodus from the Earth

16+

Wymagania sprzętowe Exodus from the Earth

PC Windows

Rekomendowane: Pentium 4 3 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 7900 lub lepsza), 3 GB HDD, Windows 2000/XP

Zbliża się czas opuszczenia Ziemi
Zbliża się czas opuszczenia Ziemi

wiadomość30 października 2006

Futurystycznego strzelania a la Doom 3 będzie całkiem sporo w nadchodzącej grze z gatunku FPS, zatytułowanej Exodus from the Earth. Developingiem owego produktu zajmują się rosyjscy projektanci, zatrudnieni w firmie Parallax Arts Studio. Całość powstaje wyłącznie z myślą o komputerach osobistych klasy PC.