Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 17 kwietnia 2020, 11:24

autor: Adrian Werner

Zobacz Xbox One Cyberpunk 2077 Edition

Krótkie teasery wystarczyły, aby fani odkryli plany ujawnienia specjalnej edycji konsoli Xbox One X, przystrojonej motywami z gry Cyberpunk 2077.

Zobacz Xbox One Cyberpunk 2077 Edition - ilustracja #1
Specjalny model konsoli ma zostać ujawniony w poniedziałek. Źródło: DUDEMAN1271.

Wszystko wskazuje na to, że otrzymamy specjalną edycję Xboksa One X zainspirowaną grą Cyberpunk 2077. Do sieci wyciekły pierwsze obrazki tego modelu konsoli, a oficjalna zapowiedź ma nastąpić 20 kwietnia.

Sądząc po zdjęciach, zarówno konsola, jak i pad zostaną przystrojone na cyberpunkową modłę. W zestawie najpewniej nie zabraknie również pełnej wersji Cyberpunka 2077.

Wczoraj konto Xboksa na Twitterze zaczęło teasować coś nowego. Do wiadomości dołączono krótki filmik, który fani szybko przeanalizowali, znajdując w nim kształt przypominający pada do Xboksa One. Również strona konsoli udaje zhakowaną i co chwila pojawiają się na niej cyberpunkowe artefakty, którym towarzyszy informacja zachęcająca do powrotu na witrynę 20 kwietnia.

Dociekliwi fani natrafili również na ukrytą playlistę na oficjalnym kanale YouTube konsoli. Ostatecznie dokopano się do zdjęcia pudełka ze specjalnym wydaniem konsoli, dzięki czemu wiemy dokładnie, czego dotyczą wszystkie te teasery. Ponadto obrazki pada z tego modelu wyciekły za sprawą francuskiego oddziału sklepu Amazon. Możliwe, że kontroler będzie można kupić oddzielnie.

Przypomnijmy, że Cyberpunk 2077 zmierza na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Początkowo gra miała zadebiutować w tym miesiącu, ale autorzy potrzebowali dodatkowego czasu na dokończenie produkcji, więc ostatecznie premierę przełożono na 17 września. Ten nowy termin ma być ostatecznym i studio CD Projekt RED kilkukrotnie zapewniło, że przestawienie się na zdalny tryb pracy z powodu koronowirusa nie spowoduje kolejnych opóźnień.

Zobacz Xbox One Cyberpunk 2077 Edition - ilustracja #2
Zobacz Xbox One Cyberpunk 2077 Edition - ilustracja #3
  1. Oficjalna strona gry
  2. Cyberpunk 2077 na chłodno – analiza nadchodzącej gry CDPR
  3. Cyberpunk 2077 wygląda rewelacyjnie! Widzieliśmy gameplay na E3
  4. Świat Cyberpunka 2020 – przewodnik po uniwersum gry Cyberpunk 2077
  5. Wszystko o Cyberpunk 2077