Hardware Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technologie
Wiadomość sprzęt i soft 13 grudnia 2019, 09:30

autor: Laty

Złoty iPhone 11 dla „prawdziwego chrześcijanina” za 500 tysięcy zł

Rosyjska firma Caviar stworzyła ekskluzywną bożonarodzeniową edycję iPhone 11 Pro oraz iPhone 11 Pro MAX. Plecy smartfona pokryte są prawie w całości złotem, które dodatkowo jest wysadzane diamentami.

Złoty iPhone 11 dla „prawdziwego chrześcijanina” za 500 tysięcy zł - ilustracja #1
Projekt obudowy zaproponowany przez Caviar jest pełen przepychu.

iPhone 11 Pro i iPhone 11 Pro MAX to najnowsze smartfony ze stajni Apple. Ich premiera miała miejsce w tym roku. Wyglądają one niemalże identycznie jak poprzednik – iPhone Xs, z wyjątkiem powiększonej tylnej sekcji z wieloobiektywowym aparatem. Rosyjska firma Caviar upodobała sobie ten model do przeróbek. Tym razem postanowiła stworzyć limitowaną edycję świąteczną pokrytą żółtym i białym złotem próby 750. Na środku tylnego panelu znajduje się 3-karatowy diament przedstawiający Gwiazdę Betlejemską. Jest ona otoczona ośmioma niewielkimi diamentami, a całość instalacji symbolizuje światło wiodące trzech królów do stajenki, w której ma narodzić się Zbawiciel. W dolnej części obudowy została umieszczona płaskorzeźba ukazująca moment narodzin Jezusa Chrystusa.

iPhone 11 Pro z 512 GB będzie kosztować potencjalnego klienta 129 080 dolarów (ponad 600 tys. zł z VAT), a iPhone 11 Pro MAX z tą samą ilością pamięci to wydatek rzędu 140 880 dolarów (ok. 650 tys. zł z VAT). Normalna cena wersji MAX to „zaledwie” 7449 złotych z podatkiem VAT.

Boże Narodzenie to jedno z najbardziej oczekiwanych świąt dla wielu ludzi na całym świecie. Z głębokim sercem czekamy na tę magiczną noc, aby pogratulować naszym najbliższym i złożyć szczere życzenia. […] Caviar iPhone 11 Pro Diamond Christmas Star to naprawdę ekskluzywny smartfon. Jedyny na świecie, cenny i niepowtarzalny. Niesie szczególną radość z okresu, który zapowiada początek nowego, jasnego roku – w taki sposób twórcy Caviar reklamują swój produkt.

Złoty iPhone 11 dla „prawdziwego chrześcijanina” za 500 tysięcy zł - ilustracja #2
Czy taki kształt obudowy jest w ogóle wygodny w codziennym użytkowaniu?

Producent zapowiedział, że na cały świat zostanie wykonany tylko jeden egzemplarz. Więc jeśli się pośpieszycie, to Wy możecie stać się szczęśliwymi posiadaczami tego cacka lub obdarować nim swoich najbliższych. W większym nakładzie pojawiły się uboższe wersje – Silver Christmas Star oraz Glow Christmas Star, których cena również jest diametralnie niższa. Caviar w ostatnich latach wyprodukował wiele luksusowych przeróbek telefonów, m.in. nową Nokię 3310 z wizerunkiem Donalda Trumpa i Władimira Putina oraz innymi symbolami Federacji Rosyjskiej.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.