Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 21 marca 2019, 19:36

autor: Amadeusz "ElMundo" Cyganek

Xbox One S All-Digital Edition – dokładna data premiery i wygląd pudełka w sieci

W sieci pojawiła się kolejna porcja pogłosek mówiąca o tym, że Microsoft ma zamiar wydać konsolę Xbox One w wersji bez napędu optycznego. Poznaliśmy prawdopodobną dokładną datę premiery, wygląd pudełka oraz tytuły, które zostaną preinstalowane na nowej konsoli.

Oto prawdopodobny wygląd pudełka na konsolę Xbox One S All-Digital Edition (źródło: Windows Central) - Xbox One S All-Digital Edition – dokładna data premiery i wygląd pudełka w sieci  - wiadomość - 2019-03-21
Oto prawdopodobny wygląd pudełka na konsolę Xbox One S All-Digital Edition (źródło: Windows Central)

Kilkanaście dni temu informowaliśmy Was o tym, że Microsoft ma zamiar zaprezentować nową wersję konsoli Xbox One S, która ma zostać pozbawiona napędu optycznego. Mówiło się o tym, że sprzęt pojawi się na rynku w maju i najnowsze informacje uzyskane przez serwis Windows Central zdają się potwierdzać te rewelacje. Wedle nowych ustaleń tego portalu premiera Xbox One S All-Digital Edition odbędzie się 7 maja. Oficjalna zapowiedź oraz uruchomienie przedsprzedaży urządzenia ma z kolei mieć miejsce w kwietniu.

Do sieci trafił także prawdopodobny wygląd pudełka, w którym będzie mieścić się konsola. Uwagę zwraca duża liczba ostrzeżeń mówiących o braku napędu optycznego oraz obsłudze wyłącznie cyfrowych wersji gier. Prezencja nowej wersji Xbox One S pozostaje niezmieniona w porównaniu z oryginałem, czego oczywiście można było się spodziewać.

Potencjalni nabywcy mogą także oczekiwać, że na dysku twardym konsoli o pojemności 1 TB umieszczone zostaną trzy preinstalowane tytuły – w zestawie znajdą się: Minecraft, Sea of Thieves oraz Forza Horizon 3.