Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 11 sierpnia 2020, 09:42

autor: Adrian Werner

Unboxing pada do Xbox Series X i S

W sieci pojawił się filmik pokazujący unboxing pada do konsol Xbox Series X oraz Xbox Series S. Możemy na nim zobaczyć biały wariant kontrolera.

Wczoraj pisaliśmy o graczu, któremu udało się kupić pada do konsoli Xbox Series X. Najciekawsza okazała się instrukcja, potwierdzająca, że w planach jest również słabsza i tańsza edycja platformy, która nazwana zostanie Xbox Series S. Jeśli bardziej interesuje Was sam kontroler, to z zadowoleniem powinniście powitać opublikowany właśnie na YouTube filmik pokazujący dokładnie to urządzenie.

Materiał pojawił się na nowym koncie, humorystycznie nazwanym DontSueMePlease, co oznacza ProszęNiePozywajcieMnie. Wideo jest krótkie, ale dobrze ilustruje, jak prezentuje się pad. Różnice w porównaniu z kontrolerem do Xboksa One są niewielkie, więc raczej nikt nie będzie miał trudności z przestawieniem się na next-genowy model.

Wygląd pada powinien zainteresować nie tylko graczy konsolowych. Spodziewamy się, że stanie się on de facto standardowym kontrolerem również na PC, tak jak to było w przypadku tych urządzeń z Xboksa 360 i Xboksa One.

  1. Centrum Xbox Series X
  2. Oficjalna strona internetowa marki Xbox
  3. Oficjalna strona internetowa firmy Microsoft