Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 26 listopada 2021, 12:18

Umieścił komputer w drukarce zamiast w obudowie - miało być tanio

Po co inwestować w drogie obudowy podczas składania komputera, skoro można wykorzystać cokolwiek. Jeden z graczy wpadł na ciekawy pomysł i umieścił wszystkie podzespoły PC w drukarce.

„Pokaż mi swój komputer, a powiem Ci, kim jesteś” – czy taka parafraza powiedzenia Anthelme’a Brillat-Savarina może mieć tutaj zastosowanie? Jedni gracze stawiają na pełne RGB – ich obudowy mienią się kolorami. Inni wybierają jednolitą czerń bez wodotrysków. Nie brakuje też bardziej oryginalnych pomysłów, a z jednym z nich mamy do czynienia w tym przypadku. Użytkownik portalu Reddit pokazał swój pomysł na wykorzystanie starej drukarki w charakterze obudowy.

Umieścił komputer w drukarce zamiast w obudowie - miało być tanio - ilustracja #1
Ciekawe, czy nadal działa jak zabraknie tuszu? Źródło: Reddit

Najlepsze wykorzystanie drukarki atramentowej, jakie kiedykolwiek widziałem – użytkownik dirty_w_boy.

Wygląda ciekawie i pozwala na łatwe ukrycie sprzętu gamingowego w biurze. Niestety twórca-inwentor nie zdradził więcej informacji o tym komputerze. A ciekawi mnie, czy faktycznie posiada on wbudowane Wi-Fi, jak głosi napis na jednym z przycisków obudowy. Trochę niepokoi fakt, że szyba niemal dotyka wlotu chłodzenia procesora, ale być może w tym miejscu jest otwór maskowany przez pierścień RGB.

Jeśli komputer w drukarce nie wydaje się wystarczająco dziwny, oto PC chłodzony magnetycznym miechem w obudowie z dykty:

Umieścił komputer w drukarce zamiast w obudowie - miało być tanio - ilustracja #2

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – GRYOnline Technologie, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z nowymi technologiami. Znajdziecie tam liczne porady dotyczące problemów z komputerami, konsolami, smartfonami i sprzętem dla graczy.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.